Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk mega hair, nano saç, 1yıldan fazla kulanabiliyorsun

Harbifitness

workout
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2008
712
189
arkadaşlar Öncelikle merhaba Mega Hair nano saç tekniği Duydunuz mu isim benzerliği olabilir ama bu saçın olayı bunu bir yıldan fazla kullanıyor bilmen tek tek takılmıyor (yarım ay şeklinde )... kafa Derindeki tutamlara ayrılıyor ve oraya sabitleniyor alttaki kendi Saçınız ya da üzerine yapıştırılmış Saçınız sağlıklı bir şekilde uzamaya devam ediyor Ben bunu Takip ettiğim ünlü Brezilyalı sambacıdan gördüm ve öğrendim Bunu yaptıran birileri var mı memnun mu bunu bilmek istiyorum fotoğraf video elimde var yüklemeye çalışıyorum hata veriyor gene deniyeceğim
20180307_185932.png
Screenshot_20180307-185832.png
20180309_151958.png

20180309_151945.png
20180309_151930.png

Nano mega hair videoda var ama izin vermiyor ya hata diyor :KK64:Ben bunu yaptırmayı düşündüğm için bilgi almak görşlerinizi bilmek istediğim için bu konuyu açtım çıt çıt çıt var kaynak var Boncuk var bu teknikle ilgili bir yazı bulamadım göremedim O yüzden bu konuyu açtım kızlar ..

Son düzenleme:
Bu tres kaynak değil mi?
Canım baktım tres kaynağına benziyor Biraz .(.ama bu benim gördüğüm gibi değil)
20180312_200103.png
20180312_200042.png
Screenshot_20180312-200243.png
bunun gibi böyle penseyle iple yapmıyor Dikmiyor..çok sefah bir yapıştırıcı ile bandla yapıyor saca çok farklı bir yöntemle yapıyor istediğin kadar uğraş görünmüyor o ,

sadece tek bildigim nano mega sac,
videosu da var ama yükletmiyor sistem" kesin birileri biliyodur ..

O yapıştırdığı şey yapıştırıcı değildir de belki keratin olabilir. Mikro kaynaktaki gibi. Ama sağlıklı olacağını sanmıyorum. Ağırlıktan dolayı saçlar kopabilir. Hele bir sene pek mantıklı gelmiyor. Uzayınca dipler karman corman olmaz mi?
Iyi araştırman lazim.

O yapıştırdığı şey yapıştırıcı değildir de belki keratin olabilir. Mikro kaynaktaki gibi. Ama sağlıklı olacağını sanmıyorum. Ağırlıktan dolayı saçlar kopabilir. Hele bir sene pek mantıklı gelmiyor. Uzayınca dipler karman corman olmaz mi?
Iyi araştırman lazim.
işte tamda bu düşündüklerin olmuyo "bu yöntemde saç kopmuyor ve canlı canlı göstertiyorlar çıkartırken ..yapıştırılan saç uzamış bir halde saç uzadığı icin cikartıyorlar çıkartırken bir sıvı döküyor losyon gibi bu yapşkanlığı açmada kolaylastıran made bu bilindik bir şey "ama saçta bir tane tel bile kopmadı ve altakı o saçlar çok çok sağlıklıydı gördüm ..Heralde bu yöntem sadece brezilyada var çünki kimse bir şey yazmıyor..

Ay ne bileyim yapışkanla da benim aklım çıkar ha düştü ha düşecek o ne öyle :KK45::skandal:yürürken arkadan öbek öbek saç düştüğünü düşünsene:KK71:

Turkiyede yok sanırım evet

X