medıcana bahcelıevlerde tup yaptıranlarrr

ilkemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
114
0
arkadaslar medıcana tupe baslıycaklar yada yaptıranlar lutfen bılgılerımızı paylaşalım..acıl..

merhaba ben haziran ayında aşılama yaptırdım malesef olmadı.tugbamursel arkadaşımız vardı tüp bebek yaptırmıştı şuan hamile inşallah sende kalırsın canım doktorun kim

Slm Bende Medicanada Tedavi Oluyorum Latif Beyde Aşilamami Da O Yapti Bugün 10.gün Bekliyorum 4 Gün Sonra Sonuç Belli Olcak Inşallah Hayirlisiyla.

hayırlısı canım bakalım ne olacak inşallah tutar bizide haberdar et ama merakta bırakma.rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah

hastanenin çok yakınında oturduğum için medicanla görüştük ama içime sinmedi ben prof istiyorum. Sanırım mikroenjeksiyon yaptırıcam amerikan hastanesinde önümüzdeki ay ama bir sürü hastaneyle konuştuk kararsız kaldım. medicana fiyat olarak çok iyi benim yaptıracağım daha pahalı bilmiyorum karar vermedim henüzzzz

malesef benim aşılama fos çıktı .2.si aralık sonu yapılacak .medicana da ki latif bey ekibi ile medicalpark bahçelievlere taşınıyormuş öle dediler bugün bana .valla bende kararsızım neden tutmadı anlamıyorum.

arkadaşlar bende medikal parka gidiyom dr aysun güney 2 aşılamamda negatif şimdi ise tüp bebek tedavisi inş tutar

arkadaşlar bende medikal parka gidiyom dr aysun güney 2 aşılamamda negatif şimdi ise tüp bebek tedavisi inş tutar

hadi inşallah canım benim doktorda medical parka geçiyor bu hafta oraya gelicem bende bakalım hastane değişimi şanslı gelir belki 2.aşılamam tahminen 2-3 ocakta olacak inşallah tutar budefa.

Hicran Buldun Seniiiiiiiiiiiiiiiiiiii Kaçtin Heeee

Bu Arada Aşilamadan Sonra Neden Tüp Bebek?mikro Enjeksiyon Değil?

Birde Mikro Enjeksiyon özelde Ne Kadar Tabi Tüp Bebek Te

hadi inşallah canım benim doktorda medical parka geçiyor bu hafta oraya gelicem bende bakalım hastane değişimi şanslı gelir belki 2.aşılamam tahminen 2-3 ocakta olacak inşallah tutar budefa.

inşallah canım allah hepimizin yüzünü güldürsün ben 2. aşılamadan sonra dr ve bizim kararımızla tüp bebeğe geçtik ben polistik over hast belki böylesi hayırlıdır

X