mclaren baston puset arıyorum

DidemKaan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
1.249
66
arkadaşlar selam, elinde mclaren baston puset olan varsa satın almak istiyorum.
ayrıca erkek bebek için 3 ay üzeri B&G Store, Mothercare, Marks and Spencer, Kanz gibi markaların az kullanılmış kıyafetleri olanlar varsa irtibata geçelim.

Merhabalar, ben de var... Ve satmayı dusunuyorum ancak daha konu acmaya fırsatım olmadı ılan çıkmaya.. Şimdi sıfırı 349olmuş ama ben Haziran ayında 299tl ye aldım. Kutusu faturası garantisi herseyi duruyor.. Modeli de Maclaren Triumph Baston Puset renk :Medieval Navy

Resimdekinin birebir aynısı..

$image.jpg
Bunu jokerin sayfasından aldım... Ama bizimkide yeniden farksız haziran 2013 te alındı!!
İlgilenirseniz haberleşiriz.

Son düzenleme:
fiyatını ne düşünüyorsunuz bende kızım için basto puset arıyorum ve hangi şehirdesiniz?

Haziran ayinda almissin, neden satiyorsun?

Valla kuzende baska bir puset ordum daha agır ama onu almayı dusunuyorum. Bu pusetşn tam yatmaması benim adıma kullanışsız oldu. Bu yaz tatilde arabasında uyutamadım hiç.. Ama hayatında arabada uyutmaya gerek duymayacak insanlar için çok kullanışlı sadece 4 kilo. Tek elimle bile kaldırabiliyorum:)

Merhabalar, ben de var... Ve satmayı dusunuyorum ancak daha konu acmaya fırsatım olmadı ılan çıkmaya.. Şimdi sıfırı 349olmuş ama ben Haziran ayında 299tl ye aldım. Kutusu faturası garantisi herseyi duruyor.. Modeli de Maclaren Triumph Baston Puset renk :Medieval Navy

Resimdekinin birebir aynısı..

Eki Görüntüle 809030
Bunu jokerin sayfasından aldım... Ama bizimkide yeniden farksız haziran 2013 te alındı!!
İlgilenirseniz haberleşiriz.

hemen haberleşelim. hatta sizden B&G nin montunu da alacaktım ben :)

Valla kuzende baska bir puset ordum daha agır ama onu almayı dusunuyorum. Bu pusetşn tam yatmaması benim adıma kullanışsız oldu. Bu yaz tatilde arabasında uyutamadım hiç.. Ama hayatında arabada uyutmaya gerek duymayacak insanlar için çok kullanışlı sadece 4 kilo. Tek elimle bile kaldırabiliyorum:)

mclaren in yatamadığını bilmiyordum :KK43: sizin alacağınız yatabilen puset ne marka? bir de B&G montu sattınız mı yoksa hala elinizde mi?

mclaren in yatamadığını bilmiyordum :KK43: sizin alacağınız yatabilen puset ne marka? bir de B&G montu sattınız mı yoksa hala elinizde mi?

Tam yatan modelleri de var ama bu yatmayanindan :)) tam yatanlari 600 700 civari. Bizim de ikinci arabamiz olacagi icin iyi bir markanin uygun fiyatlisini tercih ettik ama yazin cok kullanisli olmadi. Tabii kisiye gore degisir.
B&g mont duruyor su an.

Tam yatan modelleri de var ama bu yatmayanindan :)) tam yatanlari 600 700 civari. Bizim de ikinci arabamiz olacagi icin iyi bir markanin uygun fiyatlisini tercih ettik ama yazin cok kullanisli olmadi. Tabii kisiye gore degisir.
B&g mont duruyor su an.

pusette bende yatan bir model almak istiyorum. ben sizden B&G nin montunu alayım, hatta satacağınız baska kıyafet varsa bakabilirim.

Oyle yaoin sizin icin de daha kullanisli olacaksa tabii.. Bebeginiz ne kadarlik su an tam olarak ?

bebeğim 4 ayını bitirdi, illa şu an giyeceği kıyafet olması önemli değil, 4 ay ve üzeri olan tüm kıyafetlerinize bakabilirim. mail adresim aysedidem.kural@avea.com.tr, isterseniz mail olarakta yollayabilirsiniz buradan resim koymak zorsa eğer.

fiyatını ne düşünüyorsunuz bende kızım için basto puset arıyorum ve hangi şehirdesiniz?
BU hesabım iptal edildi
!! silentgirl89 hesabım ve şuan kullandığım hesabım üzerinden yazdığım mesajlar üzerinden erişilen bağlantılarda inancıma aykırı olan paylaşımları reddediyorum!!

X