Doğal Saç Bakım Kürleri Mayonez Mucizesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Konuyu daha önce okumuştum, bugün kuaföre gittim tesadüfen, kuaför kızın beline kadar uzun güzel saçları vardı. Saçına ne yapıyorsun diye sordum, sadece mayonez sürdüğünü söyledi. Hazır mayonez kullanıyormuş hem de ve çok yumuşak oluyormuş. Saçına sürüp yarım saat kadar bekletip yıkıyormuş. "Bitlenmeyelim sonra?" dedim, kız da hep yaptığını, sorun olmadığını, şampuanla iyice yıkadığında koku filan da kalmadığını söyledi. Ben söyleyenin yalancısıyım tabi.

Son durum: Geçen hafta denedim, hiç işe yaramadığı gibi saçlarımın halinden de memnun kalmadım. Sanki kuruyup elektriklenmiş gibiydi banyo sonrası. Bir daha denemeyi düşünmüyorum.

kızlar mayonezi bilmem ama saçıma yumurtanın sarısı ve badem yagını karışdırarark sürdüm üzerinıde sitreçfilmle sardım 2 saat kadar bekledim ve düşa girdim saçımı 3 kez şampuanladım en son durulama suyunada 1 su bardagı sırkeyle karışdırarak dökdüm... sonuç muhteşemmm 1 sefer denemede saçım kendini topladı bayramda tatıldeydık oranın kıreçlı suyundan saçım maffolmuşdu şimdi çok iyi durumda haftada 1 denemeyı düşünuyorum artık bu kürü :KK64:

kızlar mayonezi bilmem ama saçıma yumurtanın sarısı ve badem yagını karışdırarark sürdüm üzerinıde sitreçfilmle sardım 2 saat kadar bekledim ve düşa girdim saçımı 3 kez şampuanladım en son durulama suyunada 1 su bardagı sırkeyle karışdırarak dökdüm... sonuç muhteşemmm 1 sefer denemede saçım kendini topladı bayramda tatıldeydık oranın kıreçlı suyundan saçım maffolmuşdu şimdi çok iyi durumda haftada 1 denemeyı düşünuyorum artık bu kürü :KK64:

1 su bardağı sirke miii:KK53: bu sirke işe yarıyor mu gerçekten durulama suyunda .

Elma sirkesini denemistim ben saclar cok canli ve parlak oluyo, yumurtali maskenin iyi oldugunu herkes soyluyo ama ya kokusu!!! Saclarim koyu renkli ve kalin telli, maalesef balyaj attirdim simdi incecik oldu:KK43:( mayonezi deniycem, yazarim sonucunu.

Mayonezli bakımı bende 3 sene önce filan yapmıştım kuaför söylemişti, içine yılan yağı,zeytin yağı, yumurta sarısı, badem yağı, bemiks ve e vitamini koyarak saçıma bir ayda 4 gün arayla filan bir yaptım saçımda inanılmaz yumaşama değişme olmuştu açtırma işlemi görmüştü ve çok yıpranmıştı işe yaradı...

Ama işte kokusu :KK43: dayanırsanız gerçekten işe yarıyor durulama suyunu biraz sirke koyun dökün kafanıza biraz kokusunu alıyor sirke .... sirke bildiğiniz gibi uçup gidiyor kokusu ... iyi bir kokulu keskin bir :KK70: saç kremi veya içine çam terebenti koyun onun kokusu bile daha iyi düşünün :KK1:

iyi geldiğini biliyorum ama cesaret edemiyorum çook kokuyor ya :KK52: hee bu arada sakın sıcak suyla durulamayın :KK60: sonra yumurta piştiği için birazda olsa o zaman daha beter kokuyor ben yaptım aman aman ılık suyla durulayın tecrübe :KK49:

2 aydır kullanıyorum ben haftada 1 kez
varolan kırıkları bile düzeltiyor çok faydasını gördüm ben
hiç yemem ben mayonez eve de almazdım ama saçıma kısmetmiş:KK1:
yalnız ılık suyla yıkayın koku olmasın

mrb ben cavap yazmamışım gerçekten çok pardon.. kullandığım mayonez hazırdı ve çok iii geliyor benm saçıma bilmiyorum szin saçlarınızı.. ama dökülmeyi engelleyen matrix şapuan oldu mor kullandım ama yeşil ya da mavi daha güzel.. saç herşey demek ne gerekiyorsa yapılmalı bence !!:KK3::63:

mayonezi bende kullanıyorum 2 şampuanlamada saçtan arınıyor yağlı yağlı kalmıyor. yıpranmış uçları kupkuru olan saçlarımı nemlendiriyor yumuşacık yapıyor tavsiye ederim.

Hanimlar merhaba. Ben mayonez konusuna cok uzun zamandir hakimim . Ben kendi adima duyumlarda cok kullanim sonrasi yorumlarla daha alakadarimdir. Her bir okumamda peki sonuc nedir derim hep. Bu sebeple kendi memnuniyetimi yazip belki tavsiye ve sonuca ayni anda ihtiyac duyan hanimlar vardir diye yaziyorum.
Ben mayonezi yaklasik 12 senedir kullanirim. Ilk annemden duymustum. Ancak tek basina degil elbet sadece mayonez de surulebilir fakat venim saclarim epey uzun ama ince telli ve kurudur. Icine yaklasik 1 yemek.kasigi zeytinyagi 1 yk hindistan cevizi yagi cok nadiren bal da ekliyorum. Diger bir onemli nokta biraz dolabtan alinca isinsin. Oda isisinda. Yoksa malzemeler tam karismiyor. Surup 1 2 saat bekletiyorum. Islerime bakiyorum. Ne kadar sabredersem. Ardindan yikanip kendi haliyle kurutuyorum. Inanin senelerce hemen her kalite ve fiyatta urun almisimdir ama bu bambaska. Tum samimiyetimle soyleyebilirimki hic bir zarari olmaz ve de bebek gibi saclariniz olur. Umarim beklediginizden guzel olur..

X