maydonoz_limon kürü

ecrinnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
3.780
0
33
kızlar ibrahim saracoglu ömer hocamın programında verdi. 15_16 sap maydonozu belenderdan geciriyormussun. 1 limon suyu ve 1 bardak suyla. her sabah taze yapılarak içiliyormus. ayın 15 günü yapılıp 15 günü bırakılıyormus. 2 hafta su tutar sonra evelallah ayda 1.5 _2 kilo verdirir dedi. ben baslıycam belki sizede faydası olur.. ii diyetler

Dün annemde tv duymus bu kürü söledi bana ama bana 1 ayda 2 kilo az geldi.Bilmiyorum onun yerine 1 ay duzenlı yesıl cay ıcsen daha cok kılo verırsın diye dusundum yapmadım.Ama deneyıp faydasını goren olursa deneyebılırım takıpcınızım.:nazar::KK55:

ayda 1.5 kilo kesin verdirirmiiş 15 günden sonra. biberiye cayı için 2 ye cıkartın diyo tadı kötü degil içebilirsiniz

Kızlar sıvılcede cıkartıyo haberınız olsun yagları dısa vurdugu ıcın:KK34:

Dün annemde tv duymus bu kürü söledi bana ama bana 1 ayda 2 kilo az geldi.Bilmiyorum onun yerine 1 ay duzenlı yesıl cay ıcsen daha cok kılo verırsın diye dusundum yapmadım.Ama deneyıp faydasını goren olursa deneyebılırım takıpcınızım.:nazar::KK55:

:KK52: :KK52: :KK52: ilahi çok yaşa maydonoz idrar yollarına faydalı çok da iyi bir c vitami kaynağı bende başladım ama galiba limon midemi ağrıtıyor yada annem bu sabah limonu çok sıktı bugün 7 gün oldu, şimdilik bir değişiklik yok bende devam edip sonucu görelim bakalım bu arada perşembe gününden beri sabahları uyanınca 5 altın çilek içiyorum, işe gelince yaseminli yeşil çay gün içinde en az 4 bardak su içmeye çalışıyorum hangisinin etkisi olacak bilmem ama olsun birilerinin etkisi çok sinir bozucu ama 15 kilo fazlam ve gitmesini istediğim selülitlerim var :2: :2: :2::18: :18:

15 gün bittikten sonra 15 gün ara veriliyor maydonoz limona. sonra tekrar:) ölcü iki yemek kasıgıymıs o da genelde bir limona tekabül ediyormus. limondan fazla su cıktıysa belki ondan agrıtmıstır. benimde 10 kilo fazlam var yaa. 26 beden belime büyük derken bi evlendim 29 a sıgamıyorumm :KK43:

15 gün bittikten sonra 1 hafta ara verip tekrar 15 gün içiyoruz..

güzel güzel içilebilir. bendeniz limonu cok seven biri olarak büyük bir keyifle içiyorum.

Arkadaşlar bende bu kürü 15 gün denedim 2.ci 15 güne yarın başlıyacağım. Ben kilo vermedim çok ta diüritik etkisini görmedim ama sabahları ne kadar çok uykumu alsamda yorgum kalkıyordum ona faydası oldu özellikle yüzüm daha canlı ve parlak oldu ama herkesin bünyesinde farklı etki gösterecektir.Tadı Baya bir buruk Hepimize kolay gelsin

henüz bende kilo vermdim ama acayip ödem attırıyo. ama sarcoglu zaten ilk onbes gün vermezsiniz demişti. daha sonraki turda baslayacakmıs

kızlar ibrahim saracoglu ömer hocamın programında verdi. 15_16 sap maydonozu belenderdan geciriyormussun. 1 limon suyu ve 1 bardak suyla. her sabah taze yapılarak içiliyormus. ayın 15 günü yapılıp 15 günü bırakılıyormus. 2 hafta su tutar sonra evelallah ayda 1.5 _2 kilo verdirir dedi. ben baslıycam belki sizede faydası olur.. ii diyetler

Merhaba bayanlar,
yaklaşık 10 gündür sabahları aç karnına maydonoz limon kürünü uyguluyorum,kilo vermedim fakat selülitlerimde gözle görülür şaşırtıcı azalma var, eşimde bu sabah beni tasdikledi 2mizde şaşırdık :)),
yeme içme konusunda hiç kısıtlama yapmadım herhangi bir diyet uygulamıyorumj bu yüzden kilo vermemiş olabilirim, ama selülitlerim azalmış, şuanki düşüncem bu kürü 5 gün aralarla ömrümün sonuna kadar yapmak :))), nasıl hazırladığımıda yazmak istiyorum,
16 adet maydonozu saplarıyla beraber blenderdan geçiriyorum, büyük bir su bardağı su koyuyorum ve orta boy bir limonun suyunu sıkıyorum tekrar blenderda karıştırıyorum, ve aç karnına hem içip hem yiyorum (maydonozlar çiğneniyor posa gibi düşünün), denemek isteyenlere tavsiye ediyorumn fakat düşük tansiyonu olanlar dikkat etsin diye okumuştum bir yerde bir araştırın derim

bende 3 gün oldu bu kürü kullanalı ve günde 10 bardak su içiyorum ama midem daha çok şişkin gibi .

X