Dudak Makyajı mat renk ruj istiyorumm

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

heceyarisi

I wanna feel your love until end of time...
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
582
204
Kizlar mat renkte kirmizi tonlarinda ruj düşünüyorum ama hangi marka sizce daha iyi? Ve kirmiziya gidebilecek kalem rengi ne olmali? Yani biraz daha acik tondami?

Mac ruby woo ve cherry kalemi aklimda. Her markadan kirmizi mat rujlar mecvut.bu dedigim ruj 55 lira olmasi lazim.daha uygun fiyatli urunlerede bakabilirsin.

Lancome'un Rouge in Love serisinden 185n cok harika bir kirmizidir. Ask yasiyoruz kendisiyle.

Bir de Rimmel London'in Kate Moss rujlarindan koyu kirmizi olani harika. Mat ama kurutmaz, harika bir renk, fiyati da uygun.

BalmMM47.jpg

Hem uygun fiyatlı hemde kadife gibi bir duruşu.
Tesekkur ederim:KK70::KK70:

ben max factorınkini almıştım hala da aynısını kullanıyorum çok güzel ve uzun süre kalıyor yemekle felanda dağılmıyor tavsiye ederim :)

Mac bence ,diva ve sin cok guzel,rimmel kate moss serisinin de durusunu sevsem de kaliciligi uzun degil maalesef.max factor cok kalici rujlar yapiyor -kalici ozellikte olanlari- sevdigin rengi bulabilirsen o da guzel

Mac russian red...benim favorim.ancak dudaklarini iyi nrmlendirmen gerek.cunku mat rujlar kusurlari belli eder.dudaklarina peeling ve nemlendirici kullanirsan russian red on numara.ruby woo var ama o cok acik kirmizi sevmiyorum onu...kirmizi rujda favorim russian red..

X