massater botox yüzünden gülemiyorum

Ben aşırı pişmanım yüzüm benimde çok değişti o konuda hemfikirim :KK43: siz kaç zaman önce yaptırmıştınız ? Şuan nasılsınız? Artık memnunmusunuz yüzünüzün halinden ?
13 ay oldu. Su an toparladi. Alıştım artik. Ama ilk halini tıpatip aynisindegil bunu hissediyorum.

Ben aşırı pişmanım yüzüm benimde çok değişti o konuda hemfikirim :KK43: siz kaç zaman önce yaptırmıştınız ? Şuan nasılsınız? Artık memnunmusunuz yüzünüzün halinden ?
Keske yorumlara bakip yaptirmasaydiniz. Az doz olmasina rağmen 8 aydan once roparlamadi. Surekli degisim haline giriyor yüz sekli bu surecte insanin gozu alışamıyor

Keske yorumlara bakip yaptirmasaydiniz. Az doz olmasina rağmen 8 aydan once roparlamadi. Surekli degisim haline giriyor yüz sekli bu surecte insanin gozu alışamıyor
Cok yazık gerçektende . Doktorların tüm olabilecekleri anlatması ve bu riski göze alıyorsak yapması gerekiyor.

13 ay oldu. Su an toparladi. Alıştım artik. Ama ilk halini tıpatip aynisindegil bunu hissediyorum.
Sizin adınıza sevindim. En azından toparlamış. Bir çok doktorla görüştüm ben ve doktorların hemfikri eskiye döneceği. Nihayetinde botoks ve kalıcı değil diyorlar etkisi için. Dilerim en yakın zamanda bende eskiye dönerim

bununla alakalı yeni konu açtım. inceleyin. muhtelemen bu sebepten böyle bişey yaşadınız.

diş gıcırdatması ve geniş çene yapım nedeniyle massater botox yaptırmak istedim. Kayseri de bir plastik cerrahla görüştüm. ancak botoks etkisini göstermeye başlayınca yaklaşık 1 hafta sonra gülememeye başladım. evet doğru duydunuz. GÜLEMİYORUM. yıl olmuş 2018 gittiğim adam plastik cerrah karşılaştığım olaya bak. bana böyle bir komplikasyon olacağını söylese yaptırmazdım. malesef bir çok doktor hiç bilmediği şeyleri sırf para için yapıyor. yaklaşık 6 ay yüzüm gülmeyecek. bu sosyal hayatımı da etkiliyor. herkes sürekli ne oldu hasta mısın vs. diyor. yazıklar olsun doktora da yaptığı işe de.
Yuzunuze bir zarari oldumu cokme gibi

Yasayan bir youtuber kadinla yazistim. Benim dondu eskiye ama inatla cok ve spor yapar gibi sakiz cignedim dedi. Ayrıca spor yapıp col terleyenlerde etki cabuk geçiyormuş ve neyseki Yazdı aylardan ve yaptımda:KK43: bakalım düzelmeye başladı ama eski halen tam dönmedi
Hangı youtuber aynı sorunu yasamıs kadını bende takıbe alayım gece suan 4 hala sakız cıgnıyorum😪😪😪

Merhaba aynı durum bende oldu aylarca böylemi gezicez ben tüketici mahkemesine gidip paramı geri almayı düşünüyorum bir ücret de istenmiyor sanirim

ben yaptırdım bir cok kez ama böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım nerede yaptırdınız acaba bence kullanılan üründe sorun var

Senin mesajini okurken yine agladim...
bir ay once masseter Botox uyguladi doktor... yanaklarim iki tarafi da felc oldu ... gulemiyorum ... yemek yemekte zorlaniyorim , bazen tukmugumu bile tutamiyorim konusurken.. kendimi eve kapattim disari cikamiyorum , cok utaniyorim..
hergun masaj yapiyorum agzimin koseleri yukari cikarsin diye elimle ovaliyorum...
Allah beterinden korusun ama bu cok kotu birsey ...
doktor cok agressif davraniyor bana bagiriyor... agladim icin bana kiziyor...
bakma aynaya , sende gulme ozaman diyor ... 4 ay sonra hepsi gecicek. Senin Yuzumde boyle etki yapti ben nerden bilebilirdim dedi ... sonra bana antidepressan yazmak istedi ben kabul etmedim..
Surekli nekadar cok iyi bir cerrah oldugunu soyluyor ilk defa bunu yasadigini ...

Ben 1 aydir hergun agliyorum , morelim
Cok bozuk ... simdi de okuyorum yuz sarkma olmus , eskisi gibi gulemiyormusunuzz ... nekadar kotu birsey ... bir omur boyu ben boyle yasamam mi
Lagzim simdi ...

Ben dava acicam bu serefsiz size ... elimden geldigi kadar

Senin iki sene olmus yaptirali ??? Gecti mi ??
Marmaris'te hangi doktora yaptırmıştınız acaba?

2020de yaptıran arkadaşlar 100% haline döndüler mi diye sormak isterim. Ben de 5 ay kadar önce yaptırdım. 80% toparladı ama geri kalan 20%lik kısım hala iğreniyormuşum gibi çıkıyorum fotoğraflarda. Mutsuzluktan ölsem yeridir. Bıktım sürekli çenemle oynuyorum, hareket yapıyorum ama bana mısın demiyor :KK43:

2020de yaptıran arkadaşlar 100% haline döndüler mi diye sormak isterim. Ben de 5 ay kadar önce yaptırdım. 80% toparladı ama geri kalan 20%lik kısım hala iğreniyormuşum gibi çıkıyorum fotoğraflarda. Mutsuzluktan ölsem yeridir. Bıktım sürekli çenemle oynuyorum, hareket yapıyorum ama bana mısın demiyor :KK43:
Bu botox ne lanet seydir bende her aynaya baktigimda botox u yapana saydiriyorum.Benim de botox tek kasimin ustunde sinir sikismasi yapti ve nohut buyuklugunde odem var gibi duruyor. 2 yildir gecmedi. Artik yuz germe yaptirdigimda caresine bakicam . Sizin 5 ay olmus daha cok yeni gecicektir etkisi bosuna uzmeyin kendinizi

Ben 2019'da yaptırdım 1 yılda gülmem tamamen düzeldi. 2 yılda da çenem tamamen eski genişliğine geldi ama hala eskisi kadar sert şeyleri rahatça yiyemiyorum, ağrıyor çenem.

X