Mart anneleri çatlamaya başladınız mı?

TesterTester

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
228
30
44
kızlar lierac die bi krem kullanıyorum,birde bebe yağı..ama kaşıntıdan çıldırıcam..bu kadar gerilmesi normalmi bilmiyorum ama bu çatlama belirtisi olmalı sizde de aynı şikayetler var mı?ne kullanıyorsunuz kaşıntıları önlemek içinfisfisfisa.s.

ah ahhh damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali:)))
aynen arkadaşım yaaa
yalnız 1 haftadır banyo sonrası ıslak vücuduma badem yağı ve zeytin yağı karışımı sürüyorum daha rahatım istiyorsan deneyebilirsin tavsiye ediyorum..

önce kaşıntıyla başladı kızlar ne denediysen kesin çözüm olmadı badem yağı zeytinyağı bebe yağı pudrayla gülsuyunu karıştırdım ama yine de çatladım göğüslerimde karnımda çatlaklar oldu napalım bebişim için herşeye değer.........:sm_cool:

ben krem kullanmıyorum ve vıcudumdada henuz catlak yok allaha sukur sadece goğüslerim baya büyüdüğü için once kaşındılar sonra çatladılar napalım ama bu haftadan sonra kakoa yagı.gül yağı ve badem yagını karstırıp karın kısmıma,kalcalarıma vede bacaklarıma kullanıcam cunku karnım buyudugu ıcın dogumdan sonra suprızlerle karsılasmak ıstemıyorum

Bende kakao yağı ve susam yağını karıştırıp kullanıyorum.Şimdilik yok ama daha çok erken....

valla bende de kaşıntılar oluyo. bide göbeğimde acayip tüyler çıktı :çok üzgünüm:
ben doktorumun verdiği bir kremi kullanıyorum ama şu an adı aklımda değil. artık eve gidince bakar size söylerim a.s.
ha bide arkadaşlar çatlamadık diye sevinmeyelim. çünkü benim bir arkadaşım dokuzuncu ayına kadar hiç çatlamadı. ta ki doğuma 10-15 gün kala karnında çatlaklar oluştu :çok üzgünüm:

kızlar çatlaklar görünmüyomuş ama doğumdan sonra hepsi ortaya çıkıyomuş..çok kaşınıyorum yaa...lierac diye bi krem kullanıyorum..iyi geldi gibi..bide diğer zamanlar bebe yağı her kaşındıkça sürüyorum..sizin önerilerinizide denicem bi..hangisi yararsa ona devam etmeli..bide içtiğimiz su günde 12 bardağı geçmeliymiş.nası olcak bilmiyorum ama içmek gerekiyomuş..bide bi eczacı arkadaşım karısına bonal diye bi krem kullandırmış..hiç çatlağı olmamış..umarım işe yararlar..ama çatlıcam galiba..kafamçokkarıştısenağlama

ben 5.ayın başından beri sadece badem yağı kullanmaya başladım... hemen hemen hergün yatmadan önce sürüyorum.. çatlaklık böyle bişeymidir bilmem ama kırmızılıklar oluştu bende....

matematıkcm herkesın vucuk dengesı bı olmuyorkı kımının 4.ayda baslıyo catlamaya kımınınde hiç çatlamıyo kımınınde son aylarda çatlıyo benım annem mesela 3 çocuk dogurmus ama hiç çatlağı olmamış inşallah benımde ole olur dicem ama ümitsizim çünkü göğüslerim acayip büyüdü ve çatladııı fecii feci yani halim

ya kızlar ben rocun bir kremini ve sebametin duş yağını kullanıyorum. benim karnım ve gögüslerim değil de o kadar kalçam ve baldırlarımın arka kısmı çık kaşınıyor. Ama benimki alerji gibi çünkü kırmızı kırmızı sivilce gibi kabardım. bileğimin iç kısımları da yani kolumun öyle oluyor ve kaşınıyor. Artık bilmiyom:KK43:

benimde hergün bi yeri kabarıyo sivilce gibi..şimdide göğsüm kabardı..ellerim yanıyo...bu arada karnım çok komik büyüyo benim sipsivri huni gibi..incecik bacaklar..hihi..bi orası çatlamaya başlıcak galiba

ya kızlar ben rocun bir kremini ve sebametin duş yağını kullanıyorum. benim karnım ve gögüslerim değil de o kadar kalçam ve baldırlarımın arka kısmı çık kaşınıyor. Ama benimki alerji gibi çünkü kırmızı kırmızı sivilce gibi kabardım. bileğimin iç kısımları da yani kolumun öyle oluyor ve kaşınıyor. Artık bilmiyom:KK43:

benimde aynı canım yanız kaşıdıkça sanki bacağımda kedi çizmiş gibi tırnak izim kalmış

kızlar ne kadar herseyı sursekte olucagı varsa oluyo vucudun yapısına baglı bısey ama tabı kremler yaglar falan yarı yarıya azaltıyo benım bı tanıdıgım fransadan en ıyı çatlak kremlerını getıttırdı ama karnı harıta gıbı yanı yapıya baglı bıde kıslar bu badem yagı kakao susam vs saydıklarınız kıllanma yapıyo cunku derıyı beslıyo ben bebe yagı kullanıyorum o bıle yaptı baya tuylendı o yuzden arada suruyorum bıde doktorum verdı bı krem onu kullanıyorum benım kasıntım yok karnımdada çatlak yok ama gogsum asırı buyudugu ıcın çatladı bıraz sıze tavsıyem ne suruyosanız gogsunuze karnınıza bacak arasına kalcanıza bıle bel kısmına surun bunlar kılo aldıkça çatlıcak yerler ayy cok uzun yazdım nesee bebıslerımızın canı sagolsun dımıııııııııııııııııııı

ne kasintim var ne catlagim allaha bin sükür arada aklima geldikce badem yagi sürüyorum haftada bir kere falan ama sıklastiricam bunlari duyduktan sonra bundan sonra her gün sürecegım ınsallah :eek:)

KIZLAR DOKTORUM TAVSİYE ETTİ LİERAC PARİS İN PHYTOLASTİL(PİTOLASTİL) DİYE Bİ JEL ACAYİP MEMNUNUM HEMDE SIKILAŞTIRICI ÖZELLİĞİ VARMIŞ GEVŞEMEYİ ÖNLÜYOR YANİ 50 MİLYON AMA ÇOK FAYDALI KAŞINTIM ARA SIRA OLUYOR AMA HER AKŞAM SÜRÜYORUM DAHA ÇATLAMADI SADECE GÖĞSÜM ODA OLACAĞI VARMIŞ YANİ:nazar::nazar::nazar:

nezy krem falan kullanmıyomusun cnm.............
kakao yağı sürmeye başlııcam ben göğüslerime sende dene şistersen

X