Marmaris'te tatil ve gezilecek yerler

Asli Miraz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
463
496
33
Selam hanımlar,
Bu sene yaz tatiline Marmaris'te bir otele gideceğim gezilecek yapılacak aktiviteler hakkında bilgi almak istedim. Tatil rotası için biraz da araştırma yapacağım.

Vallahi şöyle anlatayım;Geçen sene bir otelden rezervasyon yaptırdım.Bayaği da araştırdım yaparken,benim için ekonomik ve aynı zamanda her şey dahil olması ön plandaydi.Neyse,buldum bir otel.Tam Marmaris merkezde,denize yürüme mesafesi ve her şey dahil.Gel gelelim,girdim yorum sayfalarına Aman Allah'ım o kadar rezil yorumlar var ki anlatamam.Ne kadar kötü olabilir ki dedik ve gittik🙂.Otel çok eskiydi ama anlatıldığı gibi de değildi.Sonucta eğlenceli vd güzel bir tatil geçirdik.Şimdi bunları anlattım ama herkesin ölçütleri farklıdır.Marmaris çok kalabalık ve merkez için konuşuyorum,denizi çok güzel değil.Sizin hayalinizdeki tatil nasıl peki?

Vallahi şöyle anlatayım;Geçen sene bir otelden rezervasyon yaptırdım.Bayaği da araştırdım yaparken,benim için ekonomik ve aynı zamanda her şey dahil olması ön plandaydi.Neyse,buldum bir otel.Tam Marmaris merkezde,denize yürüme mesafesi ve her şey dahil.Gel gelelim,girdim yorum sayfalarına Aman Allah'ım o kadar rezil yorumlar var ki anlatamam.Ne kadar kötü olabilir ki dedik ve gittik sonuçta.Otel çok eskiydi ama anlatıldığı gibi de değildi.Sonucta eğlenceli vd güzel bir tatil geçirdik.Şimdi bunları anlattım ama herkesin ölçütleri farklıdır.Marmaris çok kalabalık ve merkez için konuşuyorum,denizi çok güzel değil.Sizin hayalinizdeki tatil nasıl peki?
Ben denizi çok severim. Yemek içmek her şey dahil biraz aktiviteli olsun otel ama otele de bağlı olmak çok bana göre değil gym olsun havuz olsun ve en önemlisi gezip görebileceğim yerlere yakın olsun müzeler tarihi yerler ya da doğa oluşumları mağara nehir şelale v.s.

Ben denizi çok severim. Yemek içmek her şey dahil biraz aktiviteli olsun otel ama otele de bağlı olmak çok bana göre değil gym olsun havuz olsun ve en önemlisi gezip görebileceğim yerlere yakın olsun müzeler tarihi yerler ya da doğa oluşumları mağara nehir şelale v.s.
O zaman merkez değil sizin yeriniz.Acikcasi merkezde sahil boyu tur atmak ve eğlence hayatından başka yapılacak bir aktivite yok.Bir de İçmeler'e gittik biz,orası da deniz olarak çok iyi değildi.Asiri bir yabancı turist popülasyonu var ve fiyatlar da ona göre çok yüksek.Güzel köyleri de vardır ama ben çok fazla gezemedim😕.Deniz ve gezilecek mekanlar açısından Datça çok daha güzel.Fiyatlar da Marmaris'e göre oldukça uygun geldi bana.

O zaman merkez değil sizin yeriniz.Acikcasi merkezde sahil boyu tur atmak ve eğlence hayatından başka yapılacak bir aktivite yok.Bir de İçmeler'e gittik biz,orası da deniz olarak çok iyi değildi.Asiri bir yabancı turist popülasyonu var ve fiyatlar da ona göre çok yüksek.Güzel köyleri de vardır ama ben çok fazla gezemedim😕.Deniz ve gezilecek mekanlar açısından Datça çok daha güzel.Fiyatlar da Marmaris'e göre oldukça uygun geldi bana.
Marmaris'i hiç görmedim merak ettim ondan Marmaris'i tercih ettim.

X