Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

sonuçları paylaşırsan sevinirim sanırım 60 gün yapacaksın bende brazil buttun bum bumla ,higt&thigtı deniyeceğim
sonuç alırsam paylaşırım basenlermden istediğim sonucu alırsam paylaşacağım

sonuçları paylaşırsan sevinirim sanırım 60 gün yapacaksın bende brazil buttun bum bumla ,higt&thigtı deniyeceğim
sonuç alırsam paylaşırım basenlermden istediğim sonucu alırsam paylaşacağım
Sagol canım telime indirdim bile:)Bukadar uzun süre yapamam ama bir kaç hareketle birlikte 15 dakika falan mari winsor arkasından yapmayı deneyeceğim....Umarım faydası olur, Paylaşırım tabi ki :)Umarım sende istediğin sonucu elde edersin.

Sagol canım telime indirdim bile:)Bukadar uzun süre yapamam ama bir kaç hareketle birlikte 15 dakika falan mari winsor arkasından yapmayı deneyeceğim....Umarım faydası olur, Paylaşırım tabi ki :)Umarım sende istediğin sonucu elde edersin.
tabiki istediğin kadar yapabilirsin 3 mil her mil 15 dk ama radio remix oldukça kalori yaktırır hit kardiyo olduğu için spordan sonrada etkisi devam eder

benimle başlamak isteyen var mı ? arkadaş olururz birbirimize :KK70:
ben 1/30 a başlıyorum bugün. aynı zamanda leslie ile yürüyüp ,30 days plank ve butt challenge yapıcam. Allah bana sabır versin valla :KK70::KK49::KK73::KK14::KK70:

Bugün 5.günüm. Bununyanında yine mmari winsor ın üst bölge ile ilgili pilatesvideosu var. Kollar ve karın için. NBugünona da başlıycam. Kollarımda kalın çünkü . Ayın 30 da bilgi veririm :KK70:

Bugün ölçtüm ama hiç incelme yoktu. Hatta kalçada 1 cm artış bile vardı ama yanlış ölçmüş olabilirim diye önemsemedim.
Bacaklarımın sıkılaştığını hissediyorum. Ama hiç incelme olmaması moralimi bozdu.
1 hafta daha yapıcam. O zaman incelme olmalı mutlaka

Nezamandır yazılmamış buraya, bende bakmıyodum uzun zamandır.
Bu videonun uzun vadedeki etkilerinden bahsetmek istiyorum.
Öncelikle hiçbi zaman videoyu açıp karşısında başından sonuna kadar yapmadım ( belki ilk başladığımda 5-10 kez)
hareketleri hemen öğreniyorsunuz zaten kısa bi video.
Yaparken hissediyosunuz çok etkili olan 4-5 hareket var. Hemen hemen her gece yada aklıma geldikçe 5 dakikamı ayırıp o hareketleri yaptım.
2 senedir düzenli olarak uzun aralıklarla ölçülerimi yazdığım bi defter var.
nisan ayından bu aya toplamda 6 kilo verdim. ilk 3 kilomda kalçalarımda bi değişiklik olmadı.
24 temmuzda ölçülerimi yazmışım basen kalça bölgem 105 cm. BU zamandan sonra 3 kilo verdim ve mari winsor hareketlerini yaptım.
Şuan kalçalarım 97 cm :KK16:
uzun sürede etki ediyor ve sadece kalça ve basende etkili ama gerçekten basen eritmek için birebir.
7 cm daha küçülttümmü ideal ölçüye ulaşacağım :)))
canim merhaba mesajin beni cok umutlandirdi sorularima cevap verirsen cok sevinirim. bacaklarinin 8 cm incelmesinde sadece bu hareketler mi etkili oldu diyet yuruyus baska bi spor yaotin mi?
etkili dedigin hareketlerden her birinden kacar tane yaptin set halinde mi ve her gün mu yaptin?
vee uzerinden baya zaman geçmiş 7 cm daha inceltip sonuca ulasabildin mi:)) umarim ulasmissindir cevap verirsenn minnettar kalirimm

Mari Winsor Pilates Buns & Thigh

jillian ve Debie ye ek olarak Mari nin bu basen ve kalça çalıştıran egzersizini denedim.kalça ve basenlerim felaket yandı.
hergün bunuda yapıcam.denemekten birşey kaybetmezsiniz.
yapanlar yorumlarını paylaşırsa memnun olurum ...

18 dakikalık bir video...

jillian la kardio yağ eritme
debie yle karın kasları
Mari yla basen ve kalça

artık incelmezsem yazık bana...:KK1:
Sevgili topik sahibi mari winsor ise yaradi mi ne alemde kalca basenler :)

Cm bazinda inceldin mi benim basen 103 cm. Kac gün yapmalıyım ne kadar sürede etkisini gosterir yardimci olursan cok sevinirim
1 ay yapmalısın en az. 2.haftada kendini belli ediyor zaten rahat 38 den 36 ya düser bacakların mesela..

X