Mantra

Mantra yapanlar var mi
Ben bir ara merak salmistim ama iyice arastirinca manasiz buldum. Söylenen tekrarlanan yazılan kelimelerin anlamlarına baktığınız zaman bambaşka bir inanista kutsal sayılan seylere dua ediyorsunuz aslında. İslamiyete inanan biri olarak bana ters geldi açıkçası ve bıraktım. Simdi sadece dua ediyorum. Yine de inanç meselesi tabi.

Ben bir ara merak salmistim ama iyice arastirinca manasiz buldum. Söylenen tekrarlanan yazılan kelimelerin anlamlarına baktığınız zaman bambaşka bir inanista kutsal sayılan seylere dua ediyorsunuz aslında. İslamiyete inanan biri olarak bana ters geldi açıkçası ve bıraktım. Simdi sadece dua ediyorum. Yine de inanç meselesi tabi.
Bilmiyorum ya sanki etkisini gördüm

Merhaba, mantra konusunda uzman arkadaşlar var mı acaba ? Bir sorum olacak :)
Güneş mantrasını çalışmaya başlayacağım ancak başlangıç zamanını nasıl tayin edeceğim bilemedim, yani herhangi bir zaman başlansa olmuyor mu acaba ?
Bir yerde okudum, pazar günü ve ayın parlak yarısında başlayın diyor.
Mantra konusunda deneyimli arkadaşlar, başlamak için illa bu şartlara uymak gerekli mi?
Hadi bugün başlayayım diyemiyor muyuz?

Merhaba bende 27 gündür mantra yazıyorum.Baya olumlu sonuçlar alıyorum.Daha pozitifim önceden çok negatif bir bakış açım vardı.Hayata ve insanlara nefret duygum çok yogundu.Artık yok .Daha umutluyum anı yaşamayı ögrendim .Bazı şeylerin kıymetini daha iyi anladım.Yazdıgım mantra ben i sakinleştiriyor.

X