MANTIKLI BAYANLAR BUYRUN KONUMAA..!!:((

Ne kadar cesaretlisiniz daha 20 yaşında iken biri ile imam nikahı kiymaya. Şimdi de korkuyormusun gerçekten evlenemeden ayrılmaya. Babanlarin sözünü dinle ve kurtul o garip ilişkiden.

Kızım baban akıllıymışmiyikide vermemiş seni yaşın kaç evlilik falan gez toz hayatını yaşa bu adam senin kocan değil saçma sapan eşim deme
Ne sıkıntılar yaşamışsın delimisin sevgi karın doyurmuyor evlilik sorumluluğu olan birisi değil

sen gercekten cok hastasın birde burada eleştirenlere beddua etmişsin sevişmek isteyince imam nikahı kıymışsın sözde nikah allah katında nikahınında ve senin etiiğin bedularında hiçbir gecerliliği yoktur umarım iğrenç hayatında debelenmeye devam et eşin olmayan adamada eşim diosun ya neyse susuyorum o_Oo_O

Merhaba

Sanırım buradaki herkes hem fikir. Fakat bu kadar kaba bir dile gerek var mı onu bilemedim.

Yıl 2017; artık şunu göz ardı etmeyelim tek başına imam nikahının bu devirde hiçbir geçerliliği yoktur. Karşınızdaki adam eşiniz değil aynı evde yaşamayı bu müslüman toplumda legal hale getirmek için imam nikahını kullanan birisidir sadece.
Bu arada gerçekten insan aşık olunca ne yazık ki inanmak istemiyor, en güzel kanıtı sizsiniz, lütfen sizde kabullenin bunları. Sizi tamamen manipüle etmiş durumda. Asalak bir insan karşınızdaki. Karşısındaki insanı önce kendinden üstün göstererek kendini ona muhtaçmış hissi yaratır sonra da dilediğince sömürür. Bu tarz insanlardan korkmak lazım. Sizi aciz duruma düşüren bu kişiyle ilişkinizi biran önce bitirmeli ve kendi pisliğinde boğulurken sizi de yanında götürmesine izin vermemelisiniz.

Şöyle de bir mottom vardır dipnot olarak düşeyim dedim: Hayatta sizi dilemmaya düşürecek hangi durum/olay/kişi varsa derhal arkanıza dahi bakmadan uzaklaşılmalı. Yani ikinci bir seçeneğin düşünülmesi sizin mutsuz ve arayış içinde olduğunuzun kanıtıdır.

Bence sen sevgilinden memnunsan devam et buradaki yorumlari dinleme. Annen baban uzuluyordur tabi ama en azindan bu sekilde baska kizlarin hayatini kurtarmis oluyorsun. Sana sarmasa illa baska bir safa sarar o adi.

X