MANKEN GİBİ DÖNECEĞİM :)

Kızlar benim kendimce uyguladığım yöntemim iyi gidiyor şimdilik. tatlı krizim falan tutmazsa olcak gibi birşeyler. hafta içi öğlen yemekleriyle tek öğün, hafta sonu ise kahvaltı ile tek öğünümü gerçekleştiriyorum. o da zaten 12.00-13.00 gibi kahvaltı yapıyorum zaten, hafta sonu kahvaltılarına bayılırım napimmm :)

Herkese merhaba. Bende bugün başladım inşallah. Sabahları aç karnına demir eksikli için ilacım var onu içmek zorundayım. 8 gibi içiyorum genelde bol su ile. Okulda genel su içerek geçiriyorum. 14.00 gibi evde oluyorum ve kahvaltı veya yemek yiyerek geçiyor. Bugün de anen öyle oldu.
8.00 gibi bol su ve ilacımı içtim. Ögleye kadar yine su
14.00 da filtre kahve
15.00-16.00 gibi yeme yemeyi düşünüyorum yemekte kuru fasulye, turşu ve greyfurt yemeyi düşünüyorum.
Akşamda çay ile kapatırım.
Tabi suyu 3 litre yaparım.
İnşallah planladığın gibi devam eder.

Sizlerin günü nasıl geçiyor

@Prenseshan ohbb ohbb kızlar motivasyonunuzu yüksek tutun lütfen, birçok kişi başarıyor bunu :) 50-60 kg veren insanları düşünelim şurada vereceğimiz 10-15 kg bence yaparız :) ee durumlar neler :) @Prenseshan programını yaptın mı canım ?
Ben de bugün başladım. Program kafamda şekillendi diyebilirim. Öncelikle tatlı, abur cubur gibi şekerli olan her ürünü kestim. -Sadece bazı akşamlar 1 tane sade bisküvi yemek haricinde-

(Bugün bunun faydasını da gördüm, gidip kendime bir şeyler alayım dedim tatlı yemediğim aklıma gelince alacak bir şeyimin de olmadığını fark ettim :sampiyon:)

Çok az kalori almak istemiyorum aslında ama biraz hızlı da kilo vermek istiyorum. Gün içinde 1000 kalori alacak bir program uygulamaya çalışıyorum. Zaten neyden ne kadar yemem gerektiğini biliyorum.
O yüzden tahmini kalori sayarken çok zorlanmayacağım. Başlangıç kilomu tartmadım ama 74 olarak baz alıyorum. Bu pazar kaç kilo verdiğim tam çıkmayabilir ama sayı elbet düşecektir. Gelecek hafta daha net sayılar veririm.

Ayda 1 kez de ödül günü adı altında istediğim şeyleri yediğim bir gün olacak. Tabii abartmadan. Bu ödül günleri metabolozmanın yavaşlamasını önleyecek hem de teşvik görevi görecek. Her gün de az çok elimden geldiğince bir iki tane spor videosu yapmaya çalışacağım. Ben bayağı umutlu ve heyecanlıyım. :dondurma::süslü:

Son düzenleyen: Moderatör:
ya sabah sabah bunalrı duymak çok iyi geldi. İnsan gercekten heycanlanıyor bu süreçte, eminim karşılığını alcaksındır. Bende bir uygulama indirdim oradan kalori hesabını yapıyorum. Egzersiz hiç yapamadım daha :KK43:

Arkadaşlar öncelikle selamlar, yeni üyeyim :) Bir karar aldım, hayatımda birçok şey karışıkken kendime yöneleyim dedim. eee neticede en iyi yatırım kendimize yaptığımız yatırım değil mi? :) 4 gün önce tek öğün beslenmeye geçtim. Sadece tek öğün yiyorum. geri kalan saatlerde ise bol su,yeşilçay,sade türk kahvesi bu şekilde. inşallah bu azimle devam edeceğim. gecen sene 12 kg vermiştim aşırı iyi hissediyordum kendimi. ilk defa bu kadar kg verince aşırı mutlu olmustum hehee :) Bu arada boyum 1.60- kg 65.50 ince bel basen problemlilerdenimmm :KK43: Yeni diyete başlayanlar, var ise fikir alışverişi yapmak istedim kızlar. Birbirimizi motive edelim en güzelinden :) yorumlarda bulusalım bebekler :)
Bence bu kadar katı diyete gerek yok. Ben birçok kez 15-20 kilolar verdim. Tek yaptığım porsiyonlari küçültmek bol su ve yürüyüş. Çok daha sağlıklı bir yöntem. Tabi herkesin bünyesi farklı.

Selinaysun Selinaysun tebrik ederimm sizi :) geçen sene bende 12 kg vermiştim bu şekilde değildi o zaman, şuan tek öğün olayı bana iyi geldi kendimi iyi hissettim, dediğiniz gibi herkesin bünyesi farklı :) bu arada su ve yürüyüs çok etkili gercekten.

Selinaysun Selinaysun tebrik ederimm sizi :) geçen sene bende 12 kg vermiştim bu şekilde değildi o zaman, şuan tek öğün olayı bana iyi geldi kendimi iyi hissettim, dediğiniz gibi herkesin bünyesi farklı :) bu arada su ve yürüyüs çok etkili gercekten.
İyi hissediyorsan sıkıntı yok tâbi ben uzun süre açlığa dayanamayan biriyim. Bir öğün bile atlasam düşer bayılırım 😊 tâbi sağlam mide de ister bu tarz diyetler. Maşallah bünyenize

Ben dün akşam yemeği yemeyi uyuduğumdan atlamışım. Sabah hala aç değilim. İyi gidiyor gibi 😅

kızzlarrr yok mu diyet yapan zayıflıyacağım diye hırs yapan :KK43:

Bu arada öğlen yemeğimi yedim;
mantar çorbası
6 kaşık kadar makarna
yoğurt :)

bundan sonrasında da bol su, meyve atıştırabilirm, yeşil çay, sade türk kahvesi :)
Ben de doğum kilomu vermek istiyorum 5 kilo versem çok güzel olacak ..ama tek öğün sağlıklı olmaz kastan kaybedersin canım aralıklı oruç çok daha sağlıklı ben onu yapcam canım deli gibi birseyler yemek istiyor ama yemicem :)

X