Manisa///45

selam kızlaaarrr :)
kına salonu aramaları yaparken arama motoru amcada bizim forum çıktı nasıl da sevindim. :KK9:
Kına gecemi kısmetse Öğretmenevinin 2. katında yapıcam 150 kişilik salonmuş. Az kişi olacağı için yeter bize.
Cumartesilere gün bulamadım :/ Cuma akşamına rezarvasyon yaptırdık ama salonu görmediğim için tereddütteyim.
İçinizde 2. katı bilen var mı orda bi organizasyona katılan oldu mu sizlere soriyim dedim en net bilgi :KK52::KK54:
bence güzel bi yer çoğu arkdaşım çok insan söylemiceği zaman orayı tuttu. hatta biri tesettürlüydü başını açıcaktı kendisi ve ablaları.orkestra ve kameremanı filan bayan tuttu.çünkü ayak altı değil ya çok o yüzden çokta eğlenceli oldu şahsen ben beğendim.bende zaten 1 yıl sonra filan düğünü mü orada düşünüyorum alt katında :KK9:

selam kızlaaarrr :)
kına salonu aramaları yaparken arama motoru amcada bizim forum çıktı nasıl da sevindim. :KK9:
Kına gecemi kısmetse Öğretmenevinin 2. katında yapıcam 150 kişilik salonmuş. Az kişi olacağı için yeter bize.
Cumartesilere gün bulamadım :/ Cuma akşamına rezarvasyon yaptırdık ama salonu görmediğim için tereddütteyim.
İçinizde 2. katı bilen var mı orda bi organizasyona katılan oldu mu sizlere soriyim dedim en net bilgi :KK52::KK54:

merhaba :)

öğretmenevı buyuk salon ; mesır salonuydu galıba adı.. kına gecem ordaydı.. bordo ya da mordu sanırım sandalye gıydırmelerı.beyazla konsept tabi.. gelın odasında ikram olarak su bıle yok hazırlıklı gıt canım.. bır kanepe bır ayna var odada..
salon küçük değil rahat..
orkestra otomatiğe alıp ayrılmasın tembıhleyın derım:)
onun dışında çekımı yapan kişi size hd mı olsun normal mı olsun cd kalıtenız diyecek gece sonunda..şu şu kadar bu bu kadar dıye para mevzu geçecek sen benım gıbı şok olma :)

salon kına için ıdeal denebılır..hayırlısı olsun..

Manisalı hatunlar

laparoskopi olmam gerek..

celal bayarda mı olsam, grandmedıcalde mı yoksa başka bır doktor önerınız var mı ????

acil cvp bekliyorum..ilgilenırsenız sevınırım:KK31:

Merhaba kızlar bende manısa merkezde oturuyorum dogma büyüme.nısanlıyım manısada evli olacağım.tanısalım

bende iyiyim canım ben izmirde yaşıyorum ama manisayı çok severim:) arkadaşım var orada sık sık ziyaretine gelirim:) düğün ne zaman?? hazırlıkla nasıl gidiyor??
Selam canım. Benımde nısanlım ızmırde yaşıyor. Dolayısıyla bende ızmıre gelırım sık sık :) dugun tarihi net tarih yok ama ekim kasım diye konuşuluyo. Hazırlık olarak henuz yapılan bısey yok. Rahat gelinlerdenım sanırım :) kendi çapımızda kız ceyızı ıste.sen neler yapıyorsun ıs fılan ? Evlılık varmı ?profiline bakamadım canım kusura bakma

Selam canım. Benımde nısanlım ızmırde yaşıyor. Dolayısıyla bende ızmıre gelırım sık sık :) dugun tarihi net tarih yok ama ekim kasım diye konuşuluyo. Hazırlık olarak henuz yapılan bısey yok. Rahat gelinlerdenım sanırım :) kendi çapımızda kız ceyızı ıste.sen neler yapıyorsun ıs fılan ? Evlılık varmı ?profiline bakamadım canım kusura bakma

ne güzel rahat olmak iyidir stres yapmamak en güzeli:) Daha varmış ama zaman çabuk geçiyor:) Ama tatlı bir telaş içindesin bilirim arkadaşlarımdan:) Düğün hazırlıklarında genelde yanlarındaydım.Ben çalışıyorum canım insan kaynakları alanında.Onun dışında aşk yok kendi halimde takılıyorum..Hafta sonları vaktim olabiliyor geziyorum biraz falan öyle geçiriyorum

ne güzel rahat olmak iyidir stres yapmamak en güzeli:) Daha varmış ama zaman çabuk geçiyor:) Ama tatlı bir telaş içindesin bilirim arkadaşlarımdan:) Düğün hazırlıklarında genelde yanlarındaydım.Ben çalışıyorum canım insan kaynakları alanında.Onun dışında aşk yok kendi halimde takılıyorum..Hafta sonları vaktim olabiliyor geziyorum biraz falan öyle geçiriyorum
Ya canım vallahi telas yok desem ınanırmısın bilmem.sanki nısanlı olan ben değilim. Son bıkac ay kala herhalde ben wvlenıyorum yahu moduna gırerım :) ne guzel ya çalışmak.bende yakın zamana kadar calısıyodum ama başıma gelenlerden sonra kamu ıcın cabalıyorum yoğun istek uzerine. Valla canım yaşın kaç bilmiyorum ama ben 26yaşında nısanlandım. Hayatın tadını çıkardım doya doya en guzel zamanlarımı geçirdim.sana tavsiyem öyle yapmam senınde ve alnına ne yazıldıysa o olur. Manısaya gelirsen beklerim canım

Ya canım vallahi telas yok desem ınanırmısın bilmem.sanki nısanlı olan ben değilim. Son bıkac ay kala herhalde ben wvlenıyorum yahu moduna gırerım :) ne guzel ya çalışmak.bende yakın zamana kadar calısıyodum ama başıma gelenlerden sonra kamu ıcın cabalıyorum yoğun istek uzerine. Valla canım yaşın kaç bilmiyorum ama ben 26yaşında nısanlandım. Hayatın tadını çıkardım doya doya en guzel zamanlarımı geçirdim.sana tavsiyem öyle yapmam senınde ve alnına ne yazıldıysa o olur. Manısaya gelirsen beklerim canım

ben 89 doğumluyum canım.bu yıl 25 oluyorum artık:) iş konusunda neye üzüldün:KK43: ? mutlaka birileri ya kıskançlık yapmıştır ya da sinirlendirmiştir..özel sektör sıkıntılı oluyor zaman zaman:KK19:

ben 89 doğumluyum canım.bu yıl 25 oluyorum artık:) iş konusunda neye üzüldün:KK43: ? mutlaka birileri ya kıskançlık yapmıştır ya da sinirlendirmiştir..özel sektör sıkıntılı oluyor zaman zaman:KK19:

Canım ben muhasebe sorumlusu olarak çalışıyordum bi fabrikada ama ısın sonu mahkemede bıttı :KK43: bende kapattım kendîmı özele :) ay ne guzel ya allah uzun omur versin canım

Canım ben muhasebe sorumlusu olarak çalışıyordum bi fabrikada ama ısın sonu mahkemede bıttı :KK43: bende kapattım kendîmı özele :) ay ne guzel ya allah uzun omur versin canım

Her şerde bi hayır vardır..Çok güzel bir bölümdeymişsin aslında inşallah kamuda istediğin şekilde huzurlu olarak devam edersin iş yaşamına..Bol bol dinlen tadını çıkar bu zamanların:)

Her şerde bi hayır vardır..Çok güzel bir bölümdeymişsin aslında inşallah kamuda istediğin şekilde huzurlu olarak devam edersin iş yaşamına..Bol bol dinlen tadını çıkar bu zamanların:)

Ya valla alısmısız yoğun ıs temposuna bazen sıkılmıyor da değilim yanı.umarım kpss guzel geçer atanırım. Evet okuduğum bölümle uzaktan yakından alakası olmayan bi mesleğim oldu ama hep cok severek yaptım. Ben halkla ılıskıler mezunuyum lisans ama muhasebe sorumlusu oldum bıde ufaktan dış ticaret :) ama senin mesleğinde cok guzel ya eğlenceli vallahi. Umarım senin ıcın daha ıyı olur benım yaşadıklarımı yasamazsın özelde.

Ya valla alısmısız yoğun ıs temposuna bazen sıkılmıyor da değilim yanı.umarım kpss guzel geçer atanırım. Evet okuduğum bölümle uzaktan yakından alakası olmayan bi mesleğim oldu ama hep cok severek yaptım. Ben halkla ılıskıler mezunuyum lisans ama muhasebe sorumlusu oldum bıde ufaktan dış ticaret :) ama senin mesleğinde cok guzel ya eğlenceli vallahi. Umarım senin ıcın daha ıyı olur benım yaşadıklarımı yasamazsın özelde.

seni yıldıran ne olduysa inan çok üzüldüm:KK43: inşallah kpss sınavında muvaffak olursun başarırsın.Özeldeki çalıştığın alanlar güzel bölümlermiş..

seni yıldıran ne olduysa inan çok üzüldüm:KK43: inşallah kpss sınavında muvaffak olursun başarırsın.Özeldeki çalıştığın alanlar güzel bölümlermiş..[/QUOT
Kısmet boyleymıs canım ya ne yapalım. Îns isteyen herkes ne istiyorsa kavussun istediği şeye. Senin bölümünde cok guzel gercekten.ıns Senınde gönlunden gecen neyse o olur. :)

biz de 2014 için anlaştık orasıyla ,manisada maalesef uygun fiyata adım akıllı yerler bulamadık saçma sapna yerler bile çok pahalı.ben ne yazık ki internetten görebildim arenayı ama böyle güzel yorum görünce içim daha da rahat etti:)) mutluluklar dilerim sizedeeee :)

Biz gecen sene Manisa Arena da düğünümüzü yapmıştık fakat yemekli bir düğün olduğu için kıyaslama yapamayabilirsin. Gerçi bu sene eşimin dayısının kızının da nişanı orada olacak onlar Cuma gününü 6000 tl ye tutmuşlar. Park alanında bir problem olmadı hiç bir sekilde ayrıca gecen sene jeneratörleri vardı. Düğünde bizim için çok güzel geçti. Belki söylemişimdir ben Ankara da yaşayan biri olarak bu şekilde bir mekanı bu fiyatlara burdda bulma şansımız yok. Manisa da çok yer dolaştık piknik alanlarında düğün yapıyorlar ve aklınız almayacak rakamlar istiyorlar. Bütçe problem olmazsa gidip konuşun biz hiç bir problemle karşılaşmadık ve çok ta güzel geçti. Şimdiden hayırlı olsun

X