Manisa///45

slmn bende manisadanım ailem merkezde ben eş durumundan turgutludayım

slm bende manisalıyımmerkezde yaşıyorum ve manisayı çok seviyorum

merhaba ben de manisalıyım fakat eşimin işi dolayısıyla gurbetdeyiz ailem Manisa merkez de oturuyor manisa yı çokkkkk özledim 1 senedir görmüyorum

Slm arkadaşlar ben yeni üyelerinizdenim ailem Manisa Soma'lı fakat ben İstanbul doğumluyum ve Soma'yı çok seviyorum en kısa zamanda oradayım :)

güzel yerdir manisa..

Eklentiler

• $manisa.jpg
    $manisa.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 142
ßende manisa salihlide oturuyorumm salihliden olan yok mu hiç yaw :bbo:

Benimde annem Manisa lı (Ciderler den), rahmetli dedem Moris Şinasi de Dr. du .Babam emekli olunca Manisa ya yerleşti ailem. Uluparka yakın oturyorlar. Ablamda Murat Germende öğretmen. Bitanecik yeğenim Gökalp de orda okuyor... Hemen hemen her hafta Manisa ya gidiyorum. Kızlar bi toplanında tanışalım bari...

Bende Bu hafta sonu sınava gelcem manisaya ya toplanalım iyi olur bencede:teytey:

mavi rüyacığım sende gel senide çok merak ediyorum hep laf atıyoruz birbirimize ama tanışmak nasip olmadı . kıslar bi gün buluşsak yaaa ne güzel olur........::KroNick:

merhaba exorcist bende manisa alaşehirliyim.
ama izmirde doğdumluyum ve hala izmirdeyim.
ama kk.da memleketimden insanlar görmek beni mutlu etti.

ben kula manisa doğumluyum.ama 9 yaşımdan beri selçuk izmirde oturuyoruz.akrabalarımın hemen hepsi kulada yaşıyor.kulalı olan yok mu???

kızlar ben de manisalıyım merkez de oturuyorum.toplaştınız mı bakiiim siz toplaşmadısanız toplaşıverelim bigün:))

X