Maltes terrier gibi küçük ırk köpüş sahipleri bakabilir mi🙂

patiliseker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
1.628
510
Merhabalar... Benim daha önce golden cinsi bir köpeğim vardı fakat melek oldu.. Şimdi tekrar bir bebek sahiplenmek istiyorum fakat hiç küçük ırk beslemedim ve korkutanlar oldu. Aranızda küçük ırk tavsiyesi olan varsa rica etsem biraz bahsedebilir mi?

Ne konuda korkuttular anlamadım
Benim 1 yaşında dişi malties terierr im var çok uysal bi köpek
Komutlarıda kolay öğrendi fakat ben çok üstüne düşemedim
Herşeyi öğreten eğiten insanlarda takip ediyorum çok akıllı bir köpek
Kardeşimdede erkek maltipoo var o çok hırçın ve agrasif hem cinsiyet hemde biraz köpeğin kendi karakteri belirliyor olayı ama sabırlı olup eğitirseniz ev için en uygun cins

Ne konuda korkuttular anlamadım
Benim 1 yaşında dişi malties terierr im var çok uysal bi köpek
Komutlarıda kolay öğrendi fakat ben çok üstüne düşemedim
Herşeyi öğreten eğiten insanlarda takip ediyorum çok akıllı bir köpek
Kardeşimdede erkek maltipoo var o çok hırçın ve agrasif hem cinsiyet hemde biraz köpeğin kendi karakteri belirliyor olayı ama sabırlı olup eğitirseniz ev için en uygun cins
Teşekkür ederim cevabınız için. Havlama ve eve çiş kaçırma konusunda korkuttular. Bugün baktım çok güzel yavrular vardı. Erkek mi dişi mi karar veremedim birde, küçük ırkta tecrübem yok. Birde sanırım numara ları oluyormuş, ben minnak isterim :)

Teşekkür ederim cevabınız için. Havlama ve eve çiş kaçırma konusunda korkuttular. Bugün baktım çok güzel yavrular vardı. Erkek mi dişi mi karar veremedim birde, küçük ırkta tecrübem yok. Birde sanırım numara ları oluyormuş, ben minnak isterim :)
benim 1 numara 8 kiloda kaldı, siz sıfır da alabilirsiniz fakat sahiplenirken numara konusunda kandırıyolar bilginiz olsun ama numarası nasıl anlaşılır bilmiyorum
benimki dişi olduğu için havlaması yok fakat kardeşimin ki felaket :)

Gerçekten maltese ırkı tüy konusunda başarılı mı, yok denecek kadar az döküyormuş
evet öyle
ve tüyleri uzun olduğu için öyle kıyafete koltuga saplanmıyo
belirli dönemlerde döküyo
nisan gibi bi arra döktü köpeğim o ara daha yogundu
onun dışında mesela üzerine kıyafet giydirip çıkartıyorum kendi kıyafetin bile tüy olmuyo

X