Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Maltepe’de 4 aylık bebeğime bakıcı arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

mobi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
4
1
33
Merhaba, ücretli iznim bittiği için işe dönmem gerekiyor. 4 aylık kızım için bakıcı arıyorum. İstanbul Maltepe’de oturan ya da buraya rahat ulaşım sağlayacak biri tercihimdir. Haftanın 5 günü bakacak, bir teyze merhametine, sabrına sahip biri olursa iletişime geçsin lütfen.

Merhaba, ücretli iznim bittiği için işe dönmem gerekiyor. 4 aylık kızım için bakıcı arıyorum. İstanbul Maltepe’de oturan ya da buraya rahat ulaşım sağlayacak biri tercihimdir. Haftanın 5 günü bakacak, bir teyze merhametine, sabrına sahip biri olursa iletişime geçsin lütfen.
Birini buldunuz mu , bende maltepedeyim bebeğim 5 aylık birine bakıyorum bulamadım henüz

Birini buldunuz mu , bende maltepedeyim bebeğim 5 aylık birine bakıyorum bulamadım henüz
maalesef bulamadım. hala arıyorum. bu konuda yardımcı olabilecek bir bağlantı edinirseniz, aynı şekilde ben de, haberleşelim derim.

maalesef bulamadım. hala arıyorum. bu konuda yardımcı olabilecek bir bağlantı edinirseniz, aynı şekilde ben de, haberleşelim derim.
Bakıcıburada.com ile görüşme yapacağım ama komisyon alıyorlar önden datadan yararlandırmak icin

2 tane özbekle xalıstık birisi 6 gün diğeri 1 gün çok cocuk bakımı konusunda fikirleri yok tecrübeliyim diyen dahil
daha önce özbeklerle çalışmış olan bir arkadaşım çok memnun olduğundan bahsetmişti ama gene de insan bir güvenemiyor tabi olumsuz bir şey görünce.

Bakıcıburada.com ile görüşme yapacağım ama komisyon alıyorlar önden datadan yararlandırmak icin
burası için ben de üyelik oluşturdum. ne kadar güvenilir acaba?? referanslı biri olsun diye zorluyorum. son çare buraya da başvuracağım.

X