Malatyada yardım yapmak istiyorum çocuk esirgeme kurumlarina amigurumi yada dogudaki cocuklarımıza atkı bere ne dersiniz kızlar haydi el ele verelim

Ezesgiila

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
51
22
31
Arkadaslar ev hanımıyim evde bos bos oturmak rahatsız ediyo artık beni birilerine bi yardımim olsun istiyorum cocuk esirgeme kurumlarına yada dogudaki cocuklarimıza biseyler yapıp gondermek beni cok mutlu eder sizinde düsüncelerinizi almak isterim gelin beraber olalm bi faydamız dokunsun

Elinize emeğinize sağlık simdiden. Çocuk esirgeme kurumları kıyafet ve oyuncak istemiyor çünkü devlet karşılıyor. Onlar çamaşır makinesine ihtiyaç duyuyor daha çok çünkü çok çamaşır yikandigindan çabuk bozuluyor

Öylemi bende biseyler yapmak istedim onlar icin yinede bi görussem acaba alırlarmı çünku bu dunyadaki en sevdigim sey çocuk sevindirmek
Birkaç yıl önce Malatya çocuk esirgeme ile görüştük, okulumuzun çocukları yardım yapacaktı. İstemediler

Üzuldüm simdi çok tesekkür ederim verdigin bilgiler icin keske elimden bisey gelsede yapablsem cunku cok üzüluyorm onlara 😕

Arkadaslar ev hanımıyim evde bos bos oturmak rahatsız ediyo artık beni birilerine bi yardımim olsun istiyorum cocuk esirgeme kurumlarına yada dogudaki cocuklarimıza biseyler yapıp gondermek beni cok mutlu eder sizinde düsüncelerinizi almak isterim gelin beraber olalm bi faydamız dokunsun
Allah hayrınızı kabul etsin inşaallah.
Çocuk Esirgeme Kurumlarından hangisinin ihtiyacı vardır kestirmek zor ama yanlış hatırlamıyorsam Müge Anlı ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor, çocuklar içinde sosyal sorumluluk projeleri vardır sanırım, isterseniz bir araştırın.

Allah hayrınızı kabul etsin inşaallah.
Çocuk Esirgeme Kurumlarından hangisinin ihtiyacı vardır kestirmek zor ama yanlış hatırlamıyorsam Müge Anlı ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor, çocuklar içinde sosyal sorumluluk projeleri vardır sanırım, isterseniz bir araştırın.
Tesekkur ederim umarım yapcak bisey bulurum cunku cocuk sevindirmek benim icin cok ayrı bisey 🥰

Virüsten sonra ziyaret edebilirsin. Oyuncak ve giysiden çok sevgiye ihtiyaçları var
Aynen katılıyorum, ben lisedeyken tıp öğrencileri pazar günleri abla, abi olarak gidiyordu ben de iki defa onlara katıldım çocuklar çok mutlu oluyordu öyle bir ilgi sevgi ihtiyaçları vardı ki anlatamam:KK43:. Elimi tutmak için, defterini göstermek için birbirleriyle yarışıyorlardı 7 yaş civarıydılar.. Vakti olanlar için gönüllü annelik çok güzel olur bence

Aynen katılıyorum, ben lisedeyken tıp öğrencileri pazar günleri abla, abi olarak gidiyordu ben de iki defa onlara katıldım çocuklar çok mutlu oluyordu öyle bir ilgi sevgi ihtiyaçları vardı ki anlatamam:KK43:. Elimi tutmak için, defterini göstermek için birbirleriyle yarışıyorlardı 7 yaş civarıydılar.. Vakti olanlar için gönüllü annelik çok güzel olur bence
Kesinlikle. Özellikle bebekler için ne kadar ciddi bir durum, çocuk esirgemede büyümek. Yuva hastalığı diye bir şey var tam adını hatırlamıyorum. Anne ya da annenin yerini birebir alan kişi yoksa üç hafta sonunda bu hastalık oluşuyor. Bebek ağlayarak anne istiyor, bir haftanın sonunda bu isteğinin olmadığını anlıyor, giderek içine kapanıyor ve üç hafta sonunda kendini boşlukta, savunmasız, korumasız hissediyor. Artık istemeyi, beklentiye girmeyi birakiyor. Bu his onun kişilik özelliği olarak kalıyor ve bu çocuklar yetişkin dahi olsalar boş gözlerle etrafa bakan, umursamaz, canı acimayan, beklentisiz, buruk insanlar oluyor. Allah kimseyi ailesiz bırakmasın.

Kesinlikle. Özellikle bebekler için ne kadar ciddi bir durum, çocuk esirgemede büyümek. Yuva hastalığı diye bir şey var tam adını hatırlamıyorum. Anne ya da annenin yerini birebir alan kişi yoksa üç hafta sonunda bu hastalık oluşuyor. Bebek ağlayarak anne istiyor, bir haftanın sonunda bu isteğinin olmadığını anlıyor, giderek içine kapanıyor ve üç hafta sonunda kendini boşlukta, savunmasız, korumasız hissediyor. Artık istemeyi, beklentiye girmeyi birakiyor. Bu his onun kişilik özelliği olarak kalıyor ve bu çocuklar yetişkin dahi olsalar boş gözlerle etrafa bakan, umursamaz, canı acimayan, beklentisiz, buruk insanlar oluyor. Allah kimseyi ailesiz bırakmasın.
Icim parcalandi ya rabbim kimseye bakamayacagı cocuk vermesin okadar cok üzüluyorm ki

Cok twsekkur ederim virus donemine gelmem cok kötü oldu benimde bi kızim var ve ne zaman bi cocuk görswm aklıma hep ordaki sevgiye ac cocuklar geliyo icim parcalaniyo
Allah bağışlasın.. Benim de şükür ki üç tane yavrum var.. Bayramlarda özel gün nelerde aklımdan çıkmıyorlar inanın Düzenli bi hayatım olsa işim evim gerçekten gönüllü ablalık yapmayı çok isterim.. Allahım güzel yazılar yazsın o masumlara.. Merhametli insanlarla karşılaştırsın inşAllah

Virüs donemi mafetti beni aklimda hep bu vardı gönullu olarak onlar icin bsyler yapmak evde bos bos oturmaktansa cocuklarn kalbini kazanirim en buyuk hediye bana

Allah bağışlasın.. Benim de şükür ki üç tane yavrum var.. Bayramlarda özel gün nelerde aklımdan çıkmıyorlar inanın Düzenli bi hayatım olsa işim evim gerçekten gönüllü ablalık yapmayı çok isterim.. Allahım güzel yazılar yazsın o masumlara.. Merhametli insanlarla karşılaştırsın inşAllah
Amin amin insallah ya gercekten her gece yatmadan aklimdalar acaba napiyolar acaba anne baba kelimesinin anlamini biliyolarmi cok kotu cok rabbim yardmcilari olsun

Allah hayrınızı kabul etsin İnşaAllah Malatya da yardım yapan Bi sürü dernek var kermesler düzenleyip parasıyla ihtiyaç sahiplerinin zorluklarını gideriyorlar yardımcı olurum isterseniz

X