Makyaj Ürünleri Makyaj sorunsalı..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar kaliteli ve en önemlisi sağlıklı bir makyaj çantam olsun istiyorum.Ama içeriği çok önemli.Cildime zarar vermemeli ve içim rahat ederek sürmeliyim.En önemlisi de pudra ve fondoten.Fondoten çok sevmem ihtiyaçta duymam pek ama pudrayı sabah uyandığımda güne güzel ve kusursuz başlamak adına şöyle içim rahat ede ede hafif bir sürsem ne güzel olur...:KK66: Bir de sadece özel günler de kullanabileceğim içeriği çokta önemli değil çünkü ayda yılda bir süreceğim ve kusursuz olması ön planda olacağı için kaliteli bir pudra markası rica ediyorum sizden.:KK15:Benim istediğim şey birincisi hergün yüzümde hafif doğal pudra (yüzüme zarar vermeyen çeşitli kimyasal bulundurmayan veyaz az bulunduran ve ihtiyacımı karşılamaya yeten) ve rimel,eyeliner,ruj,ikincisi özel günler için tamamen kusur kapatıcı kaliteli pudra,rimel,ruj,eyeliner markaları istiyorum sizden..Bunu kaç haftadır araştırıyorum kafam çok çok karışık..Ne yapmalıyım bilmiyorum cilt önemli şey ve sürekli zararlı kimyasalların çok fazla olduğu şeyleri yüzüme sürmek istemiyorum.Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık.Belki de kendiyle çelişen ve makyaj yaparken iki defa düşünen çoğu kişi bu sayede bilinçlenebilir:KK61:
(Lütfen konumu aradığım cevabı bulana kadar bir kaç günlüğüne taşımayın çok rica ediyorum,çünkü taşındığı zaman çözüm bulamıyorum ve bu benim için gerçekten şuan bir dert.Tüm dertlerimiz böyle olsa keşke diyor ve şimdiden teşekkür ediyorum:)En Büyük KK:KK200:
Bu kadar da zor bi şey değil bu istediklerini sağlayan ürünleri bulmak. zaten organik sertifikasına sahip ürünlerin hepsi bu istediklerini karşılayan ürünler üretiyorlar. Lavera, Nvey eco, zao organic gibi bir çok organik ürün markası var. Hepsi organik içerikli, hayvanlar üzerinde test edilmeyen,vegan ürünler satıyorlar. üst kısımlarda birisi physicians formula demiş. Bu markanın sadece organic wear serisi sertifikalı temiz içerikli. Diğer ürünleri de kaliteli olabilir ama içeriği organik değil. Ben organic wear serisinden renkli nemlendiricisini kullandım ve çok da memnun kaldım. Eğer organik ürün kullanacaksan çok da fazla mükemmellik beklentisine girmeyeceksin. Çok mükemmel bir kapatıcılığı yok,çok kalıcı değil, çok güzel kokmuyor hatta kötü bile kokuyor, biraz da pahalı oluyor ama sonuçta diğer hassasiyet gösterdiğin konularda için rahat oluyor. bunun için ben hep organik tercih ediyorum makyaj ürünlerimi. İnternetten hepsine ulaşabilirsin. Lavera biraz daha uygun fiyatlı. Ben rimelini,rujunu kullandım memnunum. Gündelik hayatta bi renkli nemlendirici bi de transparan pudra işini görür bence. Özel günler için de mineral fondöten alabilirsin. Bu forumda böyle hassasiyetleri olan insanları görmekten çok mutlu oldum. İnşallah aradığın cevapları bulabilirsin.

Ben de takipteyim, Yağlı ve hassas ciltler için çok iyi bir bronzer arıyorum.

Son düzenleme:
ben mac kullanıyorum
ama bence chanel in pudrası ve fondoteni çok güzel paran varsa chanelden şaşma

Mac kullanma,sephora mineral pudra kullan,talc yok içinde,rimel ysl takmak kirpik etkili,ruj allık ıkısı bır ARada ysl,fontoten ve göz altı shısedo,Mac göz temızleme mor Şişe çok başarılı,,bu tecrübe için çok para ve zaman harcadım,Mac pudra yüz kurutuyor,gözaltı yanı aydınlatıcı aynı zamanda Mac ve ysl çok başarılı değil,ama shısedo başarılı,Mac rimel kötü değil,ama ysl çok başarılı,fontoten desen yazmaya vakti yetmez kötü Olanları,ama shısedo çok başarılı,Mac değil,benım cildim kuru alırı hassas,kızarıklık,Roza var,organık dersen Jane ve pshnıc formula ciltte kötü duruyor

Cildime az zarar versin diyorsanız mineral makyaj ürünlerini araştırın. Baremineral ve physicians formula nin pudralarindan Memnun kalmistim

yanlış biliyorsunz
bütün ilaçlar da hayvanlar üzerinde denenir
hayvanlar üzerinde denenmesi aslında ürünün kaliteli olma ihtimalini artırır
ancak bu ürünün öyle olduğunu bilmiyordum üzüldüm
siz yine de kullanmayın bir hayvanının canının yanması ile güzellik elde etmek ...değmez :KK43:

Hayvanlar üzerinde deney yapmayan makyaj firmaları da var. :KK66: Ve ben kesinlikle o ürünler tercih ediyorum.

Akne eğilimli cildim. Zamanında bende mineral Markaları kullandım, Jane iradale vs. Ancak makyaj dedimmi MAC 1 numaradır benim için. Ve cildimde hiç bir irritasyona neden olmadı.

Fondotn deyınce en prof bence estee lauder.. Pudrasıda tek basına harıkadr.. Estee lauder double wear serısı..
Maskara kesınlıkle lancome hpnose drma
Allık the balm tenınıze uygun olan bı ton olanılur
Ruj nemlendırıcı mac loreal markalarını cok sevıyorum

Cnm paran varsa mac,nars gibi urunleri kullanabilirsin.
Ayrica macin face and body fondeteninide rahatlikla alip kullanabilirsin ben kullaniyorum ve cok memnunum cunku suratinda katman katman durmuyo oturuyo oyle cok bi kapaticiligi yok ztn adindanda anlasildigi uzere hem suratina hemde vucuduna surebilirsin :KK66:

Canım hayvanlar üzerinde deney yapmayan firma araman gerçekten çok güzel.
Revlon yapmıyor mesela rujlarını falan çok beğeniyorum.
Rimmel London yapmıyor onun lasting fondöteni var çok seviyorum inan pahalı fondotenlere 5 basar. (cildin yağlı ise pudra ile sabitlemen gerekebilir) kırmızı kapaklı olanı tam kapatma sağlıyor beyaz olanı orta derece. Ayrıca bu firmanın kate serisi rujları ve maskaraları da çok iyi. Fiyatlarına göre.
The balm yapmıyor. Allıklarını çok severim. aslında bütün ürünleri güzel. :) hot mama favorim.
Fondoten üzerine sabitleme yapman için yine rimmelin transparan pudrasını öneririm.

Ben işim gereği hepsini araştırdım. Mac hayvan deneyi yapıyor ve yapmaya devam edeceğini söylüyor ve ayrıca ürünlerini gereksiz pahalı buluyorum. Ondan 60 liraya ruj alacağıma gider rimmelden 4 tane alırım kalıcılık aynı kalıcılık.
İnsanlar kaliteli markalar en iyisi sanıyor ama alakası yok. Benim mesleğim bu çok iyi gözlemledim denedim.

Kızlar kaliteli ve en önemlisi sağlıklı bir makyaj çantam olsun istiyorum.Ama içeriği çok önemli.Cildime zarar vermemeli ve içim rahat ederek sürmeliyim.En önemlisi de pudra ve fondoten.Fondoten çok sevmem ihtiyaçta duymam pek ama pudrayı sabah uyandığımda güne güzel ve kusursuz başlamak adına şöyle içim rahat ede ede hafif bir sürsem ne güzel olur...:KK66: Bir de sadece özel günler de kullanabileceğim içeriği çokta önemli değil çünkü ayda yılda bir süreceğim ve kusursuz olması ön planda olacağı için kaliteli bir pudra markası rica ediyorum sizden.:KK15:Benim istediğim şey birincisi hergün yüzümde hafif doğal pudra (yüzüme zarar vermeyen çeşitli kimyasal bulundurmayan veyaz az bulunduran ve ihtiyacımı karşılamaya yeten) ve rimel,eyeliner,ruj,ikincisi özel günler için tamamen kusur kapatıcı kaliteli pudra,rimel,ruj,eyeliner markaları istiyorum sizden..Bunu kaç haftadır araştırıyorum kafam çok çok karışık..Ne yapmalıyım bilmiyorum cilt önemli şey ve sürekli zararlı kimyasalların çok fazla olduğu şeyleri yüzüme sürmek istemiyorum.Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık.Belki de kendiyle çelişen ve makyaj yaparken iki defa düşünen çoğu kişi bu sayede bilinçlenebilir:KK61:
(Lütfen konumu aradığım cevabı bulana kadar bir kaç günlüğüne taşımayın çok rica ediyorum,çünkü taşındığı zaman çözüm bulamıyorum ve bu benim için gerçekten şuan bir dert.Tüm dertlerimiz böyle olsa keşke diyor ve şimdiden teşekkür ediyorum:)En Büyük KK:KK200:

Maddi sıkıntin yoksa fazla sadece ve sadece MAC kullan derim. Bulunduguun sehirde yoksa da internet magazasindan siparis verebilirsin. Baska bircok markalarda denedim. MAC en basarilisi.

X