Makyaj malzemelerinde en iyileri

bu arada daha önce max ın pata kremi ve bronzlaştırıcı föndetenini kullandım memnundum ama sonra sürünce cildimi yakmaya başladı şöyle 5 dakika falan yanma oluyodu senağlama

bu arada daha önce max ın pata kremi ve bronzlaştırıcı föndetenini kullandım memnundum ama sonra sürünce cildimi yakmaya başladı şöyle 5 dakika falan yanma oluyodu senağlama

cnm etrafta max factorun çok fazla sahtesi satılıor.sakın küçük parfümerilerden alma.bu sektörde bi arkım var o anlattı.koli koli sahte ürünler geliormuş türkiyeye.sivilce yapmasın istiorsan i.d. bare minerals veya everday al derim.i.d. çok pahalı ve heryerde bulunmuyor.ingilizce biliorsan everydaymineralsın sitesinde getirttir.üsteli 12 dolar!aynısı i.d. de 78 ytl.bu fondötenler toz şeklinde ama kapatıcılıklar çook iyi.hele de everydayin ki.eger istersen yardımıcı da olurum cnm öpüorumm
a.s.

cnm etrafta max factorun çok fazla sahtesi satılıor.sakın küçük parfümerilerden alma.bu sektörde bi arkım var o anlattı.koli koli sahte ürünler geliormuş türkiyeye.sivilce yapmasın istiorsan i.d. bare minerals veya everday al derim.i.d. çok pahalı ve heryerde bulunmuyor.ingilizce biliorsan everydaymineralsın sitesinde getirttir.üsteli 12 dolar!aynısı i.d. de 78 ytl.bu fondötenler toz şeklinde ama kapatıcılıklar çook iyi.hele de everydayin ki.eger istersen yardımıcı da olurum cnm öpüorumm
a.s.

sevinirim gerçekten ben sitesinden hiç bişey anlamadım ayrıca sanal kartımda yok başka nasıl alabilirim ki :uhm:

sevinirim gerçekten ben sitesinden hiç bişey anlamadım ayrıca sanal kartımda yok başka nasıl alabilirim ki :uhm:

cnm ben bonus kartımla alıorum.bnm de sanal kartım yok.fazla limiti olmayan bir kartla almayı denersen daha ii olur.ama bir bankaya gidip sanal kart da çıkarttırabilirsin ve az bir limit koydurursun mesela 100ytl gibi.i.d. çok gzl ama pahalı yazan bir başlık vardı ben orda anlattım biraz.o anlattıklarıma bakarak dene biraz.yapamadıgın yerler olunca sor ben yardımcı olurum.yalnız şu an internetli bir yerde deilim sık giremiorum.çarş günü daha da anlatırım cnm
,hem daha saglıklı hem de ucuz sen oku dene bakalım öncea.s.

canım benim cildim de yağlı ama sorunlu bir cildim yok fkt oil free ürünler kullanmalısın mesela clinique superbalanced sana uygun olmaz cnku parlama yapıyor biraz yaglı bi dokusu var sana tavsiye edebilecegim marka kesinlikle guerlain ve clarins ayrıca ysl nin fırcalı fondoteni de cok basarıl,ı pudra olarak da fondoten üzerine kullanıcaksan toz pudra oneriyorum guerlainin pudraları yine cok basarılı ayrıcaaa unutmadan pudra konusunda yaglı ciltlysen shiseidonn pudralarını tercih et cnku yaglı ciltleri tedavi edici ozelligi de var shiseidonn pudralarınn sengözlerimebaksanab

cnm ben bonus kartımla alıorum.bnm de sanal kartım yok.fazla limiti olmayan bir kartla almayı denersen daha ii olur.ama bir bankaya gidip sanal kart da çıkarttırabilirsin ve az bir limit koydurursun mesela 100ytl gibi.i.d. çok gzl ama pahalı yazan bir başlık vardı ben orda anlattım biraz.o anlattıklarıma bakarak dene biraz.yapamadıgın yerler olunca sor ben yardımcı olurum.yalnız şu an internetli bir yerde deilim sık giremiorum.çarş günü daha da anlatırım cnm
,hem daha saglıklı hem de ucuz sen oku dene bakalım öncea.s.

canım ya eşim pek güvenmiyo bu sitelere yani şu fondötenin sitesine alma diyo senağlama dieri de çok pahalı kararsız kaldım yaf :uhm:

canım benim cildim de yağlı ama sorunlu bir cildim yok fkt oil free ürünler kullanmalısın mesela clinique superbalanced sana uygun olmaz cnku parlama yapıyor biraz yaglı bi dokusu var sana tavsiye edebilecegim marka kesinlikle guerlain ve clarins ayrıca ysl nin fırcalı fondoteni de cok basarıl,ı pudra olarak da fondoten üzerine kullanıcaksan toz pudra oneriyorum guerlainin pudraları yine cok basarılı ayrıcaaa unutmadan pudra konusunda yaglı ciltlysen shiseidonn pudralarını tercih et cnku yaglı ciltleri tedavi edici ozelligi de var shiseidonn pudralarınn sengözlerimebaksanab

tatlım yardımın için saol ama dediğin markaları hiç duymadım:burdada yoktur ne varki burda zaten:eek:klava:..biraz daha ayrıntılı yazar mısın yani tam olarak belki internetten alırım ama numarası kodu falan var mı pek anlamıyorum ben fondöten ve pudradan :1no2:

tatlım yardımın için saol ama dediğin markaları hiç duymadım:burdada yoktur ne varki burda zaten:eek:klava:..biraz daha ayrıntılı yazar mısın yani tam olarak belki internetten alırım ama numarası kodu falan var mı pek anlamıyorum ben fondöten ve pudradan :1no2:

cnm guerlainler fln da 70-80 ytlden aşağı para deil.sen kocişi ikna et ben daha önce defalarca aldım yurtdışından bişcik olmadı.12dolar fondöten kargoyla taaşş çatlaasa 20 dolara gelir.hem ucuz heem de çok iyia.s.

cnm rize de mi yaşıyorsun bilmiyorum orda var mıdır yokmudur ama ben trabzondayken boynerde buluyodum bu markaları ayrıca bir cok kozmetik magazasında da vardı trbzonda ama rizede var mı bilmiyorum
guerlain divinora silky smooth
shiseido pureness pudra

egr bu markalar sana pahalı gelirse max factor lasting performance ya da loreal true match da güzel onlara da bakabilirsin

cnm guerlainler fln da 70-80 ytlden aşağı para deil.sen kocişi ikna et ben daha önce defalarca aldım yurtdışından bişcik olmadı.12dolar fondöten kargoyla taaşş çatlaasa 20 dolara gelir.hem ucuz heem de çok iyia.s.

koçiş diyoki bu ay ki kotanı doldurdun saç şekillendirici seti cilt temizleyici seti karınca yağı hint yağı badem yağı kara üzüm çekirdeği falan sırnaşık şey..zaten almam diyo türkiye bitti yurt dışınamı açılacaz diyo :roflol: ikinizde yardımlarınız için teşekkürler geç yazdığım için kusura bakmayın malum yaramaz bi bebeğim var herşey onun keyfine göre oluyo :1hug:

cnm rize de mi yaşıyorsun bilmiyorum orda var mıdır yokmudur ama ben trabzondayken boynerde buluyodum bu markaları ayrıca bir cok kozmetik magazasında da vardı trbzonda ama rizede var mı bilmiyorum
guerlain divinora silky smooth
shiseido pureness pudra

egr bu markalar sana pahalı gelirse max factor lasting performance ya da loreal true match da güzel onlara da bakabilirsin

rize olsa iyi çayelindeyim burda pek fazla seneçek yok istanbula alıştıktan sonra çok zor geliyo yani orada sadece bulunduğum mahallede bile her aradığımı buluyordum burda aktar bile bir tane :çok üzgünüm: ilk söylediklerin biraz pahalı geldi ama lorealinki uygun maxda iyi ama karar veremedim sen kullandın mı hiç?benimde sorunlu bi cildim yok ama bazen nedenini bilemediğim sivilceler oluyo ki sanırım fondötenimden kaynaklanıyo oda innovanın

cnm rize de mi yaşıyorsun bilmiyorum orda var
egr bu markalar sana pahalı gelirse max factor lasting performance ya da loreal true match da güzel onlara da bakabilirsin[/QUOTE]

pek fazla kullanmadığım için yani belki ayda iki kere ona göre bi ürün istiyorum parlama sivilce yada yağ hissi bırakmayacak bitane sen kullandın mı hiç max factor lasting performance yada loreal true match bide bunların üzerine pudrada sürmek gerekiyomu cevap için şimdiden teşekkürler a.s.

loreal true match pudra çok gzl kapatıor kullanmştm şahsen tavsie edeblrm

christian diorun rimeli (diorshow) ve farı....
kesinlikle kullandıklarım arasında en iyileriydi a.s
özellikle rimeli mükemmel ötesi :1shok:

kargoyla taş çatlasa 20ye mi geliyor :1shok:
yani 8 dolar kargo masrafi öyle mi :uhm:
canım bi yanlışın var :uhm:
yurtdısına sık sık numune gönderiyo ve numune aliyorum ama kargo parası ürünün parasını nerdeyse 2ye katlıyo :mymeka:

kozmetiklerde durum ne bilmiyorum cunku bi dostum amerikada yaşiyor, ona veriyorum siparişlerimi dolayısı ile kargo parasından , gümrükten falan yırtıyorum tatlicadiarzu

kargoyla taş çatlasa 20ye mi geliyor :1shok:
yani 8 dolar kargo masrafi öyle mi :uhm:
canım bi yanlışın var :uhm:
yurtdısına sık sık numune gönderiyo ve numune aliyorum ama kargo parası ürünün parasını nerdeyse 2ye katlıyo :mymeka:

kozmetiklerde durum ne bilmiyorum cunku bi dostum amerikada yaşiyor, ona veriyorum siparişlerimi dolayısı ile kargo parasından , gümrükten falan yırtıyorum tatlicadiarzu

everyday dünyanın heryerine kargo yolluo ve ücretlendirmesi 2 katına gelmio cnm.kargo 3-4 hafta gibi uzun bir sürede gelior.daha kısa istenirse fiyatlar çook artıyor ama normal gönderide ki bu bildimiz ptt yolu fiyatlandırma durumu bu

arkadaşlar kesinlikle vichy dermablend fondotenini öneriyorum size iki senedir aralıksız kullanıyorum yüzümdeki gözeneklerden akşama kadar kurtuluyorum walla...kızarıklıklarıda anında kapatıyor...

evet kapatıcılığı mükemmel ama o benim cildimi çok yağlı gösteriyor. normalde cildim yağlı çünkü..:çok üzgünüm:

benim gözlerim çok hassastır... içine kalem çektiğimde hemen kızarırdı... şimdi lancome un waterproof göz kalemini kullanıyorum; çok memnunum...

arkadaşlar normal fondotenler 8-10 saat arası dayanıklı olacak sekilde üretilir.yüzünüze dokunmamanız cok önemli..ama 16saat kalıcı bir fondöten cildi yormaktan başka bir şeye yaramaz.bahsettiğiniz fondöten loreal infalible 16 saat dayanıklıdır ama uzmanı bile normal günlük kullanım icin bu fondöteni tavsiye etmiyor.

X