Makyaj Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Resimli

ben makyaji cok begendim cok guzel olmus, sadece dudak parlaticisinin rengini yanlis secmisler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya kızlar ben mi abartıyorum ama bu makyajlar cok mu abartı..bana cok kotu gelıyorlar..

bugun bu topige takildim. paylasimlariniz hosuma gitti kizlar hepinize tesekkurler :KK3:
bence Sibel Can'in buradaki makyajlari gayet hos olmus, begendim.
elbiseli fotograflarindaki makyajlari sahne icin yapilmis ve sahne icin uygun makyajlar, agir olmasi normal yani. o tur ortama bu tur makyaj gider makyajin kendini o isiklarda belli etmesi acisindan.

elbisesiz olan fotograflarindaki makyaj da gayet yerinde(basin mensuplarinin sorularini cevaplaliyordu sanirim), cok fazla degil cunku az yapsa bu sefer kamera cekimlerinde cirkin gorunur.
yakindan fotograf makinasi ile cekilmis fotograflarinda makyaji agir ve kotu gorunebilir ama kamera ile cekim yapilinca guzel duruyor bunu da goz onunde bulundurun derim kizlar :KK31:

$bad-makeup-celebrities-18.jpg bu resme rağmen mi hala tüm erkeklerin hayallerini süslüyo!? nası yaa:KK35:

$2niyycj.jpg makyajsız haline bittim bnun. keşke gotik olmasaydı:KK52:

Ay bence de ya bu ne hal boyle, ustelik yuzu kiris kiris olmus cok ta yasli gorunuyor :KK53:

makyaj insanı vezir de ediyo rezil de valla:KK70:

bencee göz altınaa sürülen çok açık renk aydınlatıcılarr kötü duruyoo geçen senelerde baya meshurduu beyazz göz altlarıı ama son zamanlarda pek göremiyorum ,şükürler olsun:KK70::KK70:

bide makyajı dozunda bırakmak lazım ,dumanlı ya da koyu renk göz makyajı kıvamında yapılınca gözleri kocaman ve çok güzel gösterebildiği gibi siyah farı alıpp böyle boca da etmemek gerek

gerçekten panda gibi olmuş burda katılıyorum... insan bu halde sokağa çıkmaya utanır:KK20:

erkeklerin hayallerini bu haliyle süslüyorsa erkeklere acirim.

bunda makyaj degıl de baska hatalar var:KK37:

Makyaj hataları ve felaketlerinin yanı sıra beğenmediklerimizi de ekliyoruz bu topiğe. :KK66:)

Evet vücudu çok enteresan. :s

bu nasıl bişey ya ayna yokmu evinde acaba? insan kendini böyle nasıl rezil eder nasıl kendine güldürür ilginç olayım derken rezil olmuşlar ama farkında değil bunlar hepsi ayrı çirkin...pardon çirkin olmak için çabalamış...:KK60::KK60:

adamlar marjinal olacağım diye palyaçoya dönmüşler yahu :KK50:
benim sabah uyandığımda suratımda yastık izli halim bile bin basar bin :KK52:
pehhh En Büyük KK

madonna ve bülent ersoy kadar kötüsü yok bence. insanın bakınca midesini kaldırıyorlar. zaten olmayan güzelliğe makyaj ne yapsın.:KK53:

X