Cilt Bakımı Ürünleri madacassol mu?contractubexs mi? hangisi izlere ve lekelere daha iyi gelir.

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canım benim yüzümde de lekeler ve çukurluklar var. ben contractubex kullanıyorum. gayet iyi geldi yüzüme. madacassol u hiç denemedim. ama contractubex gayet iyi. istersen önce madacassol kremi dene. hem fiyatı da uygun. 6ytl falan sanırım. baktın geçirmedi sağlık güvencen varsa contractubexi yazdırıp onu deneyebilirsin.:teselli:

canım çok teşekkür ediyorum ilgilendiğin için...:1hug:
bu konuda fikri olan başka arkadaşlar varsa onlarında yorumlarını bilmeyi çok isterim..

hepinize sevgilerrr:1hug:

ya kızlar ben bugün dermalotoji uz. gittim.bana contratubexs,yüz için deyil.yüzümde de 1 kaç tane sivilce vardı.hem sivilcelerin geçmeden yüzünü soyduramzsın. çok moralim bozuldu yaa.şimdi o kadar para verip eczaneden alcam.(yüzde ne gibi bi yan etkisi olur ki)
sizce paraya kıyıp almalı myım?fisfisfis

ya kızlar ben bugün dermalotoji uz. gittim.bana contratubexs,yüz için deyil.yüzümde de 1 kaç tane sivilce vardı.hem sivilcelerin geçmeden yüzünü soyduramzsın. çok moralim bozuldu yaa.şimdi o kadar para verip eczaneden alcam.(yüzde ne gibi bi yan etkisi olur ki)
sizce paraya kıyıp almalı myım?fisfisfis

Yüz için değil dediyse bence yüzünüze kullanmayın arkadaşlar....

Sen sivilcelerinin geçmesi için bakım yap önce bence... Bunun için de sana kükürtlü sabunu ve gülsuyunu tavsiye ederim. Ben 2 ayda kükürtül sabun ve gül suyu sayesinde bütün sivilcelerimden kurtuldum. Üstüne krem olarak da bepanthene krem i kullanabilirsin. 2 ay önceden eser yok benim de artık sivilce izleri problemim kaldı o kadar. :teselli:

Yüz için değil dediyse bence yüzünüze kullanmayın arkadaşlar....

Sen sivilcelerinin geçmesi için bakım yap önce bence... Bunun için de sana kükürtlü sabunu ve gülsuyunu tavsiye ederim. Ben 2 ayda kükürtül sabun ve gül suyu sayesinde bütün sivilcelerimden kurtuldum. Üstüne krem olarak da bepanthene krem i kullanabilirsin. 2 ay önceden eser yok benim de artık sivilce izleri problemim kaldı o kadar. :teselli:

cilthekimi sitesi var ordaki doktara söledim contractubex yüze sürülür mü?
oda yüze sürülmesi için üretilmedi ama kullanıpta sonuç alan insanlar var.yüze sürülmesinde sakınca yoktur dedifisfisfis
ben kesin alcamda doktor yazsaydı o kadar para vermeszdim.
p.tesi kadın doğum uz. gitcem bakalım o yazcak mı?senağlama

aynı sorunlarla cilt doktoruna gittim kızlar.bana verdikleri;
moos yosun özlü likid
aknilox jel %4
iz ve lekeler içinse finacea jel %15
nemlendirici ismi sorduğumdaysa cleanance kullan dedi.
benim cildim hassas bir cilt ama finacea yine de çok yakmadı.doktor ilk zamanlarda 1 saat sür yıka alıştıkça 3 saate falan çıkar, arttır süreyi dedi.akniloxla, moosu sivilceler için verdi.ben de ilk başta okuduklarımdan dolayı contractubex kullanmaya başlamıştım ama yüzümü çok yaktı, dayanamayıp yıkıyordum.o yüzden bir işe yaramadı bende.bu saydıklarımı kullanmaya yeni başladım o yüzden etkisi hakkında yorum yapamam ama doktor 2 aya etki eder dedi:teytey:

tatlım hametan yanık kremi.madecassol de doku yenıleyıcı.yaraların kapanmasını saglıyor.mesela kck kesklerde fln kullanablrsn.benım kuzenımde de hafıf sıvılce ızlerı vardı ama derin dgldi.o cozumu fucidin kremde bulmus.tabı bı dermatologa gorunmenın faydası buyuk.ck gecms olsun...

arkadaşlar benim bacaklarımda çok lekeler war..batıklardan ve benim kaşımalarımdan ötürü,ama baya uzun süredir warlar...sizce bu madecasol krem in faydası olabilirmi benim lekelerime???

bnde bugün aldım kullanmaya başlayacağım.inşallah iyi gelir hep yazıcam.bnmde tek tük sivilce çıkıyor ama olmayan yerlere dikkatlice sürücem

hangisinin iyi geldiğini biz bilemeyiz arkadaşlar..doktora gidersiniz yüzünüze göre ilacı yazarlar..ben tretini doktora gidip aldım...yanında bir kaç şey daha söyledi aslnda ama almadım lekelerin çok değil boşuna yüzünü yorma dedi...bu soyucu ilaçları başkasından tavsiye alarak kullanmayın kızlar..kötü bişey olmasın..

sevgili arkadaşlar eşim 23 ocakta trafik kazası geçirdi. göz pınarınıda içine alan bölgeye 6 dikiş atıldı. plastik cerrah bize ilk olarak deriyi doldurması içinthiocilline antibiyotikli deri pomadı verdi 10 gün kullandık. sonra günde 1 kez olmak kaydıyla göz pınarı dahil masaj yaparak contractubex kullanmamızı söyledi kendi hemen kuruyor ve beyaz beyaz deri gibi dökülüyor sabahlarıda yüzünü dove sabunla yıkamamızı önerdi bol köpükle.. anlayacağımız üzere sadece gece yatarken uyguladık. sadece dikiş üzerine değil yanağındaki derin scar denilen yarıklarada uyguladık. kesinlikle yazın kullanılmaması gereken bir üründür ve bize 3 ay kullanmamızı söyledi yazın kullanmak zorunda kalacak arkadaşlarımız yine gece uygulayacak gündüzde çok faktörlü güneş kremi ile o incelmiş bölgeyi koruyacak.başka türlü ciltte bu kez renk ayrımı söz konusu olabilecektir. bizde mart nisan mayıs dahil olmak üzere düzenli "altını çiziyorum gün sektirmeden " kulladık. çok büyük sıkıntıda veriyor krem aşırı bi kaşıntı gerilme hissi gibi o yüzden eşimin uyumasını bekleyip uyguluyordum yoksa kaşımaya başlıyordu. böyle bir ürünün sivilce gibi bi problemi o kaşıntı hissiyle nasıl düzelteceğini anlamış diğilim. ama dikiş ve kesiklerde sonuç neredeyse mükemmel çok küçük bişiy kaldı ki oda önemsiz. işe yaradı.. ama bence eğer sorun sivilceyse kendinize bu şekilde eziyet etmeyin derim roc'un bi hapı var 3-4 ay kadar bi süre kullanıldığında kökten çözüyor lakin onunda yan etkileri var bi kere felaket dudakları kurutuyor bepantenle durabiliyorsunuz ama contractubexden iidir. cilt doktorunuzla roc'un hapını tartışabilirsiniz ben o hapın sonucunu gözlerimle gördüm müthişti ama her halükarda sabır diyorum. dilerim pırıl pırıl bir cilt sizlerin olsun Allah kaza gösterip o kremi kullanmak durumundada bırakmasın eşimin yeter dayanamıyorum artık dediği anlar hala gözümün önünde çünkü.. sağlık dolu kazasız belasız güzel günler diliyorum saygılarımla...

madacassol doku yenilemeye yardımcı o kadar leke ve izleri yok edemez ki?

arkadaşlar kardeşim 1 ay önce alnında küçük bir yeri yaktı yanlışlıkla,1 ay boyunca bepanten ve madecassol kullandık,dün doktora gittik,iz kalmaması ve çabuk iyileşmesi için scarex die bi jel werdi,acaba bi faydası olurmu?iz kalmasından çok korkuo kendisi,scarexi kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sewinirim.iyi akşamlar herkese

bakın kızlar söylüyorum contractubex berbat bir ilaç sakın kullanmayın ben yüzümdeki benleri aldırınca kullandım iyileşmeyen yara yaptı mahfoldu suratım suratım kıpkırmızı tahriş yaptı cildimi inceltti kullanmayın sakın

arkadaşlar hepimizin isteği cildiizin güzel grünmesi pürüzsüz olması değil mi. burada arkadaşlar kullandıkları ve memnun kaldıkları ya da kalmadıkları ürünleri yazmışlar ama lütfen bir dermatoloğa gidin ve ona göre krem kullanın. ciltlrimiz kuru hassas ya da karma gibi belli gruplarda olsa da bence bu gruplar bile kişiye göre farklılıklar gösterebiliyor. mesela benim cildim çok hassas ve hassas ciltlere limon ya da çilek maskesi uygulanabiliyor ama çilek bende alerji yapıyor ve ben kullanamıyorum. hepimizin kendimizden eşimizden ya da babamızdan ssk güvencemiz var ve artık özel hastaneler ya da cilt üzerine çalışan merkezler bile ssk.lılara bakıyor. ben gittim böyle bi merkeze ve ona göre ürün kullandım. burada yazan ilaçları not edin ve gidin böyle yerlere ve doktor size ne diyecek bir bakın.belki size de iyi gelecektir burada yazılan ilaçlar ama ya gelmezse. yüz bu arkadaşlar deneme yanılma yöntemiyle tedavi olur mu. vücudunuzda olsa neyse uzun kollu giyeriz pantalon giyeriz en kötü ihtimalle bu yaz denize gireyiz deriz olur biter ama yüz bambaşka oldu da alerji yaptı nereye saklayacaksınız ne yapacaksınız. yaz geliyor lütfen bu şekilde ilaç, krem kullanmayın. dediğim gibi ücretsiz tedavi olabileceğimiz birçok hastane ve merkezler var. birkaç saatinizi ayırın ve gidin daha önce kullandığınız ilaçları da belirterek size yardımcı olmasını sağlayın. bu arada burada ilaç ismi veren arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın beni hepimiz iyi niyetle ve birbirimize yardımcı olmak açısından burada görüşlerimizi belirtiyoruz bu da benim görüşüm. :)

Hikmet71 size sonuna kadar katılıyorum aslında... ama bazen doktorlarada güven olmuyor yazık ki... en azından burda pek çok kişi doktora gitmiş verilenleri kullanmış bin beter olmuş... işini hakkıyla yapan doktorlarımızı tenzih ederek konuşuyorum... gerçekten onları bir şekilde bulabilmek gerekiyor sanırım... Allah yardımcımız olsun...

bu da başka bir dert tabii, size de haklısınız. bu arada bir şey daha söylemek istiyorum. benim sürekli kremlerimi aldığım bir eczane var. oradaki güellik uzmanına bu aralar sadece cildimi nemlendirmek ve dinlendirmek isiyorum sonra bir kırışıklık giderici krem alıcam ne dersin dediğimde. bana cildini düzenli temizle nemlendir ve de bol bol su iç zaten çizgin oluşmaz dedi. bu da daha genç arkadaşlara bilgi olsun krışıkları olmadan önlemek oldukdan sonra düzeltmeye çalışmakdan daha kolay. ben günde en az 2 litre su içiyorum ve cildimde ki gerginliği hissetmeye başladım bile ve her sabah uyanında yarım çay bardağı suya 1 yemek kaşığı sirke aç karnına için ütüne de biraz su. faydasını göreceksiniz cilt bunu alıyor arkadaşlar.

Son düzenleme:
X