LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALLAH rızası için

yeganezaman

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
8
16
32
Selam arkadaslar ben 24 yasındayım aslında hep topluydum çünkü bogaıma hakim olamıyrdum 70 ler de idim şimdi 85 deyim ya o kadasr mutsuzum ki anlatamam diyete başlıyrum akşamö dayanamayıp bozuyorum ben.. ya yardımcı olun yol gösterin nolur artık vermek istyrum

Selam arkadaslar ben 24 yasındayım aslında hep topluydum çünkü bogaıma hakim olamıyrdum 70 ler de idim şimdi 85 deyim ya o kadasr mutsuzum ki anlatamam diyete başlıyrum akşamö dayanamayıp bozuyorum ben.. ya yardımcı olun yol gösterin nolur artık vermek istyrum
Canimm bence kendini fazla ac birakma senin yapman gereken ekmegi hayatindan cikarman ben öyle yapinca 3 ugunde yiyorum ekmeksiz sabah kahvaltida da azicik ama mutlaka öğle ve aksam yemegi yerken ustunde bi kaşık yogurt ye insallah veririsin ben yapinca bi haftada hissettim simdi 55 kilodayim

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/diyet-gruplari.236/

Öncelikle tavsiyem kk daki diyet gruplarından birine katılman olur ... Gerçekten çok motive edici ..

Çok gençsin ..bu ne ümitsizlik .... tekrar öncelikle 70 e inmek için , güzel bir diyet programı ve sporla hiç bir engelin yok ....

90lar 100 lerden 50 lileri görmüş biri olarak yazaıyorum bunu ..

önce kendine inan .

Bunu yapabileceğini inan .

Canimm bence kendini fazla ac birakma senin yapman gereken ekmegi hayatindan cikarman ben öyle yapinca 3 ugunde yiyorum ekmeksiz sabah kahvaltida da azicik ama mutlaka öğle ve aksam yemegi yerken ustunde bi kaşık yogurt ye insallah veririsin ben yapinca bi haftada hissettim simdi 55 kilodayim

diyorlar tamamen çıkarma ekmeği diyorlar yanlış diyorlar diyette 6 dilim vermişti dr iyi akşama kadar uyuıyuorom aksam saldırıyrum resmen ekemeğe :KK43:

Öncelikle tavsiyem kk daki diyet gruplarından birine katılman olur ... Gerçekten çok motive edici ..

Çok gençsin ..bu ne ümitsizlik .... tekrar öncelikle 70 e inmek için , güzel bir diyet programı ve sporla hiç bir engelin yok ....

önce kendine inan .

maşallah ekmeği çıkardınız mı hayatınızdan :?

önce kendine inan .

şey bir de ben bu takımlardan bir sey anlamadım yani hangi takıma katılacagım sayı var hepsinde çok teşekkur ederim .)

maşallah ekmeği çıkardınız mı hayatınızdan :?

6 öğün yedim 3 ana 3 ara ... ( çıkarmayabilirsin , tb kepekli ekmek tüket .. sağlıklı karbonhidrat al yeterli)

dur sana benim diyetle ilgili konularımın linkini atayım ..moral olsun azıcık

şey bir de ben bu takımlardan bir sey anlamadım yani hangi takıma katılacagım sayı var hepsinde çok teşekkur ederim .)

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...rismasina-katilmak-isteyenler.71509/page-1272

Bu linke katılım için yazabilirsin .... uygun olan takım seni çağıracaktır .

Hiç kan değerlerinize özellikle tsh ve insülin direncine baktırdınız mı?hipotiroidi de kilo alımı ve depresyona yatkınlık görülür öncelikle dahileyeye sonra bir diyetisyene gidin eğer bir sorununuz varsa kendi kendinize diyet yapmayın

Hiç kan değerlerinize özellikle tsh ve insülin direncine baktırdınız mı?hipotiroidi de kilo alımı ve depresyona yatkınlık görülür öncelikle dahileyeye sonra bir diyetisyene gidin eğer bir sorununuz varsa kendi kendinize diyet yapmayın

Evet d eksikliğim vardı damla kullanıyrum tsh vs normal kadın dogumada gittim sorun yok onda da :KK66: ama işte sstreslı dönemdeyim kpss vs hep oturma ve sanki sürekli acıkıyorum :KK43:(

Evet d eksikliğim vardı damla kullanıyrum tsh vs normal kadın dogumada gittim sorun yok onda da :KK66: ama işte sstreslı dönemdeyim kpss vs hep oturma ve sanki sürekli acıkıyorum :KK43:(
Ozaman spor yap en azından yürüyüş hem psikolojinede iyi gelir kafan dağılmış olur birde kalori hesabı yap günlük

Canım bence bir diyetisyene git onun kontrolünde yaparsan hep daha istekli istikrarlı gende daha sağlıklı olur canım zayıflarsın inşaallah kafana takma

Bir zamanlar bende senin gibiydim 85 ve 90 olacaktım kendimi buna hazırlıyordum bir gün pat diye ekmeği kestim sonra az yemeye başladım ve şok diyetler bugün başlayıp yarın bozuyordum ama tuttum kendimi yorgunluktan bitik düştüm açlıktan ağlıyordum ama kararlıydim sonuç 5 ay da 24 kilo gitti 1 kilo bile gidince okadar mutlu ve motivasyon olunuyorki sende yapabilirsin bu sene tekrar kilo aldım ama bildiğin öküz gibi yiyorum çünkü seviyorum sonuç 82 kilo ama diyetteyim şimdi 3 gün oldu bakalım sonuç ne olcak

X