Kalıcı Makyaj Uygulamaları Lutfen yardim

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

mutlukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
175
33
Microblading yaptirali 3 yil oldu cikmadi cikmaz mi daha. Bazi yerleri kaldi derin mi girildiki bilemiyorum. Istedigim yerler cikmadi kaş altlari hep cikti başları bostu oralara yapildi soldu ama gitmedi. Cikan cikmayan yer asiri sekil bozukluguna neden oluyor😪

Microblading yaptirali 3 yil oldu cikmadi cikmaz mi daha. Bazi yerleri kaldi derin mi girildiki bilemiyorum. Istedigim yerler cikmadi kaş altlari hep cikti başları bostu oralara yapildi soldu ama gitmedi. Cikan cikmayan yer asiri sekil bozukluguna neden oluyor😪
Vallahi ne güzel cikmadiysa iki yıl kalıyor anca deniyo ama yamalı gibi olduysa parça parça silindi parça parça kaldıysa rotusa gitsene🙏

Dövme gibi düşünün onu siz sildirmeden tamamen silinmezk ki gidip lazerle sildirmeniz lazım.

Bende lazerle sildirmeye başladım 1 seans yapıldı 10 gün önce. Resmen bi ton koyulaştı 🙄 açılma olmadı 2 ay sonra tekrar yaptırcam bakalım ne olcak 😞 keşke hiç bulaşmasaydım bu işe

Bende lazerle sildirmeye başladım 1 seans yapıldı 10 gün önce. Resmen bi ton koyulaştı 🙄 açılma olmadı 2 ay sonra tekrar yaptırcam bakalım ne olcak 😞 keşke hiç bulaşmasaydım bu işe
Keske bende bulasmasaydim kurtuluruz inşallah ya😪kimi solüsyon diyor kimi lazer anlamadim. Bir yere kimi iyi diyor kimi kötü hic anlamadimm😪

Keske bende bulasmasaydim kurtuluruz inşallah ya😪kimi solüsyon diyor kimi lazer anlamadim. Bir yere kimi iyi diyor kimi kötü hic anlamadimm😪
Valla aynen ya, ne doğru ne yanlış anlamadım gitti. Dedim artık bi lazeri deneyim en azınsan daha kısa acı çekiyosun. Solüsyon ile yapılan da acıyormuş öyle diyorlar.

Yaptirip gecen yer onerirmisiniz
Ben de aynı dertten muzdaribim. Dört yıl oldu iki seans solüsyonla sildirdim bir merkezde. Renk açıldı bazı yerler silindi ama kaşımın üstünde çıkıntılar duruo. Renk de saçma sapan. Lazere gitmeyi düşünmüyorum. Solüsyon kusturuyor ama nasıl bir boyaysa iki seans yetmedi. Ayten kömürcüyü öneriyor herkes ama ben deneyimlemedim bilemiyorum. Kendi kendine gitme ihtimali yok artık eminim. Keşke bulaşmasaydım. En büyük pişmanlığım gerçekten ne varsa doğallıkta var.

Ben de aynı dertten muzdaribim. Dört yıl oldu iki seans solüsyonla sildirdim bir merkezde. Renk açıldı bazı yerler silindi ama kaşımın üstünde çıkıntılar duruo. Renk de saçma sapan. Lazere gitmeyi düşünmüyorum. Solüsyon kusturuyor ama nasıl bir boyaysa iki seans yetmedi. Ayten kömürcüyü öneriyor herkes ama ben deneyimlemedim bilemiyorum. Kendi kendine gitme ihtimali yok artık eminim. Keşke bulaşmasaydım. En büyük pişmanlığım gerçekten ne varsa doğallıkta var.
Keske yaptirmasaydim bende. 1 hafta once nesibe önemli ye gittim. Sol kaş neredeyse gitti. Sag kaş 1 seans daha istiyor. Inşallah kurtulcam. Ama kizariklik duruyor. Oda gecer zamanla diye ümit ediyirum. . Instagramdan bakabilirsiniz. sayfasina akliniza yatarsa gidersin. Banada biri önermişti. Korkarak gittim iyiki gitmisim. 1 haftada bile baya fark var

X