Lütfen yardım hamile miyim acaba?

dilay8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
470
8
Kızlar adetime 2 gün var dünden beri 2 test yaptım 10-15 dk geçtikten sonra 2. çizgi silik çıktı sizde hamile kalmadan önce yada böyle bir durum yaşayıp hamile kalan var mı yoksa zaman geçince testin güvenilirliği mi kayboluyor çok merak ediyorum kan testi yaptırmak istemiyorum 2 gün geçmek bilmiyor .

canım testte silik çizgi çıksa bile hamilesin demektir ama seninki biraz geç çıkıyo heralde bence yarın sabah ilk idrarınla tekrar yap bence hamilesin ama seni ümitlendirmek istemem inşallah hamilesindir....

canım ben adetime 3 gün kla yapmıstım çıkmıştı 5 dk içinde böle cooookk acık pembe inşallah sende hamilesindirrrr..

benim iki gebeliğimdede silik çizgi çıkmıştı aynen anlattığın gibi.bende arada kalmıştım ama adet gecikmeden test yapınca böyle çıkıyormuş.hatta gidip sağlık ocağındaki dr a göstermitim pozitif olduğunu söylemişti.adet geciktikten sonra yaparsan kopkoyu pembe çizgiyi göreceksindir.
büyük ihtimal hamilesindir tebrik ederim

canım adetine 2 gün olduğu için henüz belli olmuyor olabilir ben adetimin gününde yapmıştım tam net olarak çıkmıştı. geç döllenme gibi bişeyde olabilir .. hayırlısıyla inşallah hamilesindir..

teşekkür ederim yazdıklarınız için... 2 gün daha bekleyeceğim bakalım ne olacak merak içindeyim...

bence her teste güvenme ben gecen ay cok ümitliydim testi esim almis hangi marka bakmadim..yaptim ve ilk bakista iki tane gibi gözüktü ama saniyeler sonra tek cizgi oldu ve bi kac gün sonrada kanamam geldi..bidaha yap bu seferde 2 silik cikarsa doktora git veya direk doktora git insallah vardirr

canım bence bekle biraz daha hiç olmazsa bir kaç gün en kesin sonuç bence kan tahlili normal testlerin olmama ihtimalide olabiliyo allah gönlünüze göre versin canım hadi hayırlısı haberlerini bekliyoruz

canım testte silik çizgi varsa hamilesin demekir ama 15 dakika fazla biraz.bence kan testi yaptır.

X