Lütfen yardım edinnn lütfen

Uzun süreki ilişkim var ailem biliyo ama isinden dolayi yakıştırmıyo bana başka geçerli bi sebep sunmuyolar 2 gun önce düğune gittim sevgilimle ailemde ögrendi annem dayak attı veriyosaniz verin vermiyosaniz kacarim guzellikle olsun istiyorum dedim sonra babamla annem kaçıp gidiyosan bizi sil öyle git dedi o gun o sekilde gecti ertesi gun hicbisi yokmus gibi davrandilar sanki yasanmamis gibi bizde sevgilimle gittik nikah islemlerine basladik son kez annesi annemi aradi belki siz iyisinizdir bilemem benim kizim cahil ev gecindiremez felan diye konustu babam tanımıyorum belki iyidir dedi kapattiktan sonra isye vakit gecti dusa girdim ciktim annem teyzemle olan mesajlarini siliyodu beni gorunce eli ayana dolasti bi yandan yuzume guluyo bi yandan arkamdan konsyo yarında nikh işlemlerini tamamlıcaz çözemedim bana akıl verir misiniz sevgilim sanayide ben markette kasiyerim ben 21 sevgilim 22 yasinda doğrumu yapıyorum
Ailenin rızası olmadığı evlilikten hayır gelmez.Kacan kızın değeri olmaz masraf yapmazlar.Ama senin ailende cahil göz göre kacmana müsaade ediyorlar.Neden biraraya gelip tanismiyorlar.

Tam yanlış kararlarin yaşındasın. Bir nevi hala ergenliktesin bakma 20lerine gelmiş olmana. Çocuk seni gerçekten seviyorsa zaten bekler,düzenini kurar ailenin karsisina gururla dikilir. Bu yaşlarda bu kadar aceleci davranmak çok yanlış sonuçlar doğurur. Ayrıl demiyoruz ama evlilik aceleye gelmez.

X