Lütfen Yardım Edin

acVmister

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
4
4
25
Öncelikle merhaba. Bu benim açacağım ilk konu olacak. Lafı uzatmadan başlayayım. Daha 17 yaşımda olmama rağmen kendimden nefret ediyorum. Cildim, saçım, fiziğim. Hepsinden nefret ediyorum. Bu yüzden ders çalışamıyorum. Yüzümde çok fazla kıl var. Aslında bütün vücudum kıllı. Bu beni çok rahatsız ediyor ama ne yapabileceğimi bilemiyorum. Bıyıklarım için lazere gittim ama bi değişiklik olmadı. Evimden uzakta yurtta kaldığım için her hafta kuaföre de gidemiyorum. Cildimin temizliğine çok özen göstermeye çalışmama rağmen yine siyah noktalar yine sivilceler. Aynalara yakından bakamıyorum bile. Her gece yüz temizleme fırçasıyla yüzümü temizliyorum ama yine de baş edemiyorum. Fiziğim deseniz o da çok ayrı bir konu. Basenlerim çok fazla ve bacaklarım çarpık. Dışarı çıkmak istemiyorum. Sırf bu yüzden güzel kıyafetler giyemiyorum. utancımdan hep yere bakarak yürüdüğümden artık kamburum çıktı. Yurtta kaldığım için de ne şekilde kendime bakım yapabileceğimi bilemiyorum. Ve her genç kızım olduğu gibi benim de beğendiğim bir çocuk var. Artık onunla konuşmak istiyorum. Ben de mutlu olmak istiyorum. Biliyorum ki burada bu konularda bana yardımcı olabilecek insanlar var. Lütfen bana yardım edin. Ben de gençliğimi yaşamak sevmek sevilmek istiyorum.

X