Göz Makyajı Lütfen kirpik uzatmak gürleştirmek için yardımcı olur musunuz ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Twinkle1

İyi kalpli ve cesur ol
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
216
96
Evet aranız da kirpik- kaş uzatmak için kullanılan ürünler var mı yada işe yarayan yağlar.. 😔

Tabi çok işe yarıyır ama etkisini anca 1 aya kadar gösterir ama 1 ayda çok fark eder
Ben badem yağı sürüyordum o sadece biraz uzatmıştı gürlük konusunda büyük fayda elde edememiştim ama vazelin için önerdiğiniz bir marka var mıdır

Vaseline var ama bence eczanede alın ayrıca e vitaminli vazelinler var onlardn alın onlar daha hızlı etki wdiyor

Ben kozmik bakımı takip ediyorum
Orda gerçekten denenmiş bi yöntem varmış gerçekten işe yarıyormuş hiç denemedim ama bende yapıcam
Beklemiş çay demi varya beklemiş olacak ama hani mesela sabah demlenen çayı dökmeyin gece ona kulak pamuğunu batırıp kirpik diplerinize sürün o şekilde yatın bunj gergin düzenli yapın ama hergün yeni çay demlenecek ve beklemiş olacak
Bunu bende yapmayı çok istiyorum çünkü benimki kirpiklerim yok denecek kadar az☹

Ben kozmik bakımı takip ediyorum
Orda gerçekten denenmiş bi yöntem varmış gerçekten işe yarıyormuş hiç denemedim ama bende yapıcam
Beklemiş çay demi varya beklemiş olacak ama hani mesela sabah demlenen çayı dökmeyin gece ona kulak pamuğunu batırıp kirpik diplerinize sürün o şekilde yatın bunj gergin düzenli yapın ama hergün yeni çay demlenecek ve beklemiş olacak
Bunu bende yapmayı çok istiyorum çünkü benimki kirpiklerim yok denecek kadar az☹
Aslında çok basit bir yöntemmiş bu da
Denediğinde gelişmeleri buradan da paylaşırsan çok sevinirim :)

X