Lütfen benle aynı durumda olan varmı.... Oğlum 8 yaşında 20 kilo doktor cok kızdı bana cocuğa bakmamışsın cok zayıf... Şükür sağlıklı ama etfar dokto

Berfi

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2022
9
3
36
Merhaba doğum kılo almıyor 8 yaşında 29 kılo doktor ta cok zayıf bu cocuk dedi moralim bozuldu... Zaten hep kılo problemimiz vardı ama artık herkes zayıf diyor cok üzülüyorum... Cocuğu zayıf olupta kilo aldıran anneler buraya...

Merhaba doğum kılo almıyor 8 yaşında 29 kılo doktor ta cok zayıf bu cocuk dedi moralim bozuldu... Zaten hep kılo problemimiz vardı ama artık herkes zayıf diyor cok üzülüyorum... Cocuğu zayıf olupta kilo aldıran anneler buraya...
Tahin yedirin bol bol kahvaltıda

Çocuğa bakmamış misin?? Bazı çocuklar yapı olarak zayıf olabilir. Ben ve kardeşim okula başlarken 18 kg ile başladık annem elinden geleni yapardı kilo alamazdik yani. Kardeşim ortaokuldan sonra gelişti kilo aldı.
Balık yağı vitaminler kullanabilirsiniz. Bal tereyag pekmez süt yumurta gibi urunler olabilir. Benim kardeşim sulu yemekleri çok severdi bide onları genelde ekmek ya da pilavla yiyoruz ya onlarda kilo aldirabilir. Ama çocuk ne seviyorsa onu verin zorlamayin sağlıksız kilo olması da sıkıntılı olur

X