Lütfen annem için YASİN OKUR MUSUNUZ

Melekcanann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
2.483
2.537
Annem pankreas kanseri. Nisan da teşhis kondu. Kemoterapi alıyordu 3 ay önce sarılık ve enfeksiyon çıkınca kemoterapi alamıyor. Kan değerleri altüs oldu. Şuan hastanede yoğun bakımda yatıyor. Lütfen annem için YASİN okur musunuz?kimin duası kabul olur bilinmez. Allahım annemi bize bağışlasın inşallah 🤲 🤲 🤲ismi Safiye

Son düzenleme:
Annem pankreas kanseri. Nisan da teşhis kondu. Kemoterapi alıyordu 3 ay önce sarılık ve enfeksiyon çıkınca kemoterapi alamıyor. Kan değerleri altüs oldu. Şuan hastanede yoğun bakımda yatıyor. Lütfen annem için YASİN okur musunuz?kimin duası kabul olur bilinmez. Allahım annemi bize bağışlasın inşallah 🤲 🤲 🤲
Çok geçmiş olsun Allahim acil şifalar versin tez vakitte sağlığına kavuşsun inşallah anneciğinizi size bağışlasın 🤲 ben Yasin okuyacağım birazdan dualarım sizinle iyi haberlerinizi bekliyorum gönlünüzü ferah tutun ❤️

Çok geçmiş olsun Allahim acil şifalar versin tez vakitte sağlığına kavuşsun inşallah anneciğinizi size bağışlasın 🤲 ben Yasin okuyacağım birazdan dualarım sizinle iyi haberlerinizi bekliyorum gönlünüzü ferah tutun ❤️
Amin inşallah Allah razı olsun kardeşim sağol. İsmi Safiye

X