Çocuk Hastalıkları Lütfen akıl verin huzursuz bebek sendromu mu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

karasigi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2022
1.189
1.020
Merhabalar oglum 11 mayis 2023 dogumlu 9 aylik olucaz. Ekgidadan önce de vardi yaklaşık 3 aydab sonra hissetmeye başladık ama bu kadar sık olmuyordu. Ekgida ile birlikte (cok nadir olmadigi gun oluyo) gunduz saat 3 Veya 5te baslayip aksam uyuyana kadar suren bir mizmizlanma aglama huysuzluk her seye saldirma hali var oglumda. Anlamiyorum neden olduğunu. Once kabizlik vs sandik kakasini yaptigi günlerde de ayni oldu. Dis aandik dis cikti arkasindan yine ayni seyleri yasadik. Gaz sandim gaz damlasi suruplari kullandim yine oldu. Gazını cikarsa da oldu. Atak atak ona da baglamak istemiyorum her seyi. Bu cocugun bir derdi var gibi ama asla çözemiyorum uykusunu alsa da ayni oluyor uyumasa da. O mizmiz haliyle biseyler anlatmaya çalışıyor ama ne? Bu aylarda ayrilik kaygisi basladi... simdide suratını koynuma gömüyor ama kucaklayinca itiyor. Anlayamıyorum. Cok yoruldum. Boyle bişey yaşayan var mı? Internette huzursuz bebek sendromu vs okudum yasayan biri varsa anlatabilir mi?

X