Lütfen acil yardım

Papatya12340847

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2022
24
-3
21
Ailem sevgilimi bana yakıştırmadıkları için istemiyolar uzun süreli iliskim var haliyle sevgilimde birseyler istiyo ailesi hatta sülalesi bilir bizi yarında annesi haalsi yengesi felan annemle konusmaya gelcekler anneme diyemedim ne yapcsmi bilmiyorjm anneme desem ters karsilar gelmesinler der bana akıl verin lütfen

Ailem sevgilimi bana yakıştırmadıkları için istemiyolar uzun süreli iliskim var haliyle sevgilimde birseyler istiyo ailesi hatta sülalesi bilir bizi yarında annesi haalsi yengesi felan annemle konusmaya gelcekler anneme diyemedim ne yapcsmi bilmiyorjm anneme desem ters karsilar gelmesinler der bana akıl verin lütfen
Ay canım çok üzüldüm ama sakın yakıştıramıyorlar diye sevdiğinden vazgecme cocuk iyi birisiyse arkasında dur ailene kesin net onu istediğini belirt korkma.

Yaptığı işten dolayı yakıştıramıyo annem kendi ailesine halbuki o benim gururum sanayide çalışıyo alın teriyle kazanıyo
valla bacım emeğiyle çalışan herkese saygı duymalıyız ama anne babanız sizden tecrübeliler. ekonomi ortada evlenmek çocuk yapmak bunlar kolay şeyler değil , eğer parasal yönden evi arabası geleceği sağlam ama sanayide çalışıyorsa bence aileniz hiçbir şey demez. ama buna rağmen diyorlarsa evet o zaman sevdiğinizin arkanızda durun ailenizi kırmadan. ama derseniz ki sanayide çalışıyor evleniriz ama borçlar harçlar içinde zorluklarla ya da geçiniriz ama zar zor diyorsanız aileniz doğal olarak rahat etmenizi ister bence. insan aşık olunca bazı şeyleri gözü görmüyor

Sen kaç yaşındasın? Okuyor musun?

Ailen bi yönden haklı herkes çocuğunun iyiliğini ister ama rızkı veren Allah çok zenginle evlenirsin batar 5 kurusu kalmaz hayat bu hiç belli olmaz.

Zor da olsa çok istiyor isen kabulleneceklerdir. Söyle anlat derdini sıkıntı ise benim sıkıntım ben evlencem siz değil de bence... Ama aileler ileriyi görür derler birikimi vardır inşallah hayat çok zor ben 9 ay önce evlendim eşim doktor olduğu halde gecinemiyoruz.

Dogru dürüst isi yok belli ki bugun sanayi de calisiyor yarın işsiz gibi. Alin teri ile kazanıyor saygi duyuyorum ama ailen hakki olabilir. Yazik ki evlilikte para cok onemli. Gecim derdi cok zor. Ask sevgi bitebiliyor. İyi düşünüp karar ver. Tahmenimce evi bile yok. Acele etme. Cok seviyorum cok asigim emin ol bunlar geçiyor.

Yaptığı işten dolayı yakıştıramıyo annem kendi ailesine halbuki o benim gururum sanayide çalışıyo alın teriyle kazanıyo

20 yaşındaymışsınız. Aileniz, çok genç olduğunuz için itiraz ediyor olabilir mi ?

Okuyor musunuz, çalışıyor musunuz ? Erkek arkadaşınız kaç yaşında ? Askerliğini yapmış mı ? Aileniz onay verirse; sevgiliniz tek başına 1 ev tutabilecek güce sahip mi ?

X