Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Merhaba arkadaşlar, Lazer ile Göz Rengini ömür boyu değiştirmek isteyen kişiler bana ulaşabilirler. Instagram adresinden .. 'a mutlaka ulaşmananızı tavsiye ederim. Ben yaptırdım çok ama çok mutluyum. Gözlerim inanılmaz güzel mavi oldu ve ömür boyu benim artık :) İyi ki varlar, doktor beye ve ekibine sonsuz teşekkürler ... :) Ayrıca kişinin Dna sına bağlı renk. Açık kahverengi gözler yeşil de olabiliyor bir kaç sonrasında ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram adresinden .. 'a mutlaka ulaşmananızı tavsiye ederim. Ben yaptırdım çok ama çok mutluyum. Gözlerim inanılmaz güzel mavi oldu ve ömür boyu benim artık :) İyi ki varlar, doktor beye ve ekibine sonsuz teşekkürler ... :) Ayrıca kişinin Dna sına bağlı renk. Açık kahverengi gözler yeşil de olabiliyor bir kaç sonrasında

Merhaba arkadaşlar, Lazer ile Göz Rengini ömür boyu değiştirmek isteyen kişiler bana ulaşabilirler. Instagram adresinden ... 'a mutlaka ulaşmananızı tavsiye ederim. Ben yaptırdım çok ama çok mutluyum. Gözlerim inanılmaz güzel mavi oldu ve ömür boyu benim artık :) İyi ki varlar, doktor beye ve ekibine sonsuz teşekkürler ... :) Ayrıca kişinin Dna sına bağlı renk. Açık kahverengi gözler yeşil de olabiliyor bir kaç sonrasında ...
Mune Mune

Nolur cevap verin bana ben de istiyorum ama çok korkuyorum detaylı açıklamaya ihtiyacım var rica ediyorummmmmmmm

merabalar sitemizde bi ara tartısılan lumineyes yani lazerle göz değiştirme acaba türkiye ye geldi mi ? sitede bi arkadasımız sanırım bahsetmisti ama yazdıgı mesajı kaybolmus bulamadım :S
kısacası ne zaman tr ye gelecek ? yurt dısında tr ye en yakın nerede yapılıyor ve maliyeti nedir ? yaptıranlar var mı acaba ?
bende lumineyes yaptırmak istiyorum da
bu konuda detaylı bilgiye sahip olan kimler var aramızda?
Ben buldum nerede yapıldığını. Ümraniye miydi üsküdar miydi hatırlamıyorum tam bie yerde yapılıyor. Seans başı 4bin tl, her seans arası 1 ay ve kahverengiden maviye dönüş genelde 4 seansta oluyormuş.

merabalar sitemizde bi ara tartısılan lumineyes yani lazerle göz değiştirme acaba türkiye ye geldi mi ? sitede bi arkadasımız sanırım bahsetmisti ama yazdıgı mesajı kaybolmus bulamadım :S
kısacası ne zaman tr ye gelecek ? yurt dısında tr ye en yakın nerede yapılıyor ve maliyeti nedir ? yaptıranlar var mı acaba ?
bende lumineyes yaptırmak istiyorum da
bu konuda detaylı bilgiye sahip olan kimler var aramızda?
Bende araştırmıstım bir ara bunu. Kahve göz mavi olmuyormus rn fazla ela mesela. Ayrıca körlüğe bile sebep olabilirmiş. Renkli göz için bu riske degmez bence

Bende yaklaşık 2012'den beri bu konuyu araştırıyorum, hatta ilkelerdenim diyebilirim fakat kör olmasanız bile ileriki yaşınızda (45-55 ve üzeri) ileri görme kaybı yaşama riskiniz inanılmaz büyük, ha şimdiyi soruyorsanız göz tansiyonu denen bir illetle mücadele edeceksiniz ki lisede bir arkadaşım bu hastalığa sahipti, kısaca anlatırsam baş ağrısından derse giremeyip köşede ağlardı, kullandığı damlaların ve baş ağrısı ilaçların haddi hesabı yoktu ha birde gözlerinin içi kıpkırmızıydı sanki birisi gözüne yumruk atmışta kan toplamış gibi bunun da nedeni bizim gözümüzle göremediğimiz kılcalların yoğun basınca maruz kalması, neyse derayları öğrenmek istiyorsanız mesaj atabilirsiniz. Yani anlayacağınız yapan şahıs pek tabii zararı yok diyecek, yaptıranların da 5,10 yıl içerisinde ne yaşayacaklarını Tanrı bilir, ha denize havuza girmek bile inanılmaz tehlikeli unutmadan yazayim onu da, neyse sağlıcakla kalın.

Bende yaklaşık 2012'den beri bu konuyu araştırıyorum, hatta ilkelerdenim diyebilirim fakat kör olmasanız bile ileriki yaşınızda (45-55 ve üzeri) ileri görme kaybı yaşama riskiniz inanılmaz büyük, ha şimdiyi soruyorsanız göz tansiyonu denen bir illetle mücadele edeceksiniz ki lisede bir arkadaşım bu hastalığa sahipti, kısaca anlatırsam baş ağrısından derse giremeyip köşede ağlardı, kullandığı damlaların ve baş ağrısı ilaçların haddi hesabı yoktu ha birde gözlerinin içi kıpkırmızıydı sanki birisi gözüne yumruk atmışta kan toplamış gibi bunun da nedeni bizim gözümüzle göremediğimiz kılcalların yoğun basınca maruz kalması, neyse derayları öğrenmek istiyorsanız mesaj atabilirsiniz. Yani anlayacağınız yapan şahıs pek tabii zararı yok diyecek, yaptıranların da 5,10 yıl içerisinde ne yaşayacaklarını Tanrı bilir, ha denize havuza girmek bile inanılmaz tehlikeli unutmadan yazayim onu da, neyse sağlıcakla kalın.
Çok kaliteli lensler varken buna para dökmeye değmez. Tatmin edici bir mavilik için bile minimum 6 seans gerekiyormuş. 6*4000=24k TL asla girilmemesi gereken bie risk Labella pixie serisi tavsiyem.

Çok kaliteli lensler varken buna para dökmeye değmez. Tatmin edici bir mavilik için bile minimum 6 seans gerekiyormuş. 6*4000=24k TL asla girilmemesi gereken bie risk Labella pixie serisi tavsiyem.
Teşekkürler :) Fakat ben lens kullanan birisi değilim merak salmıştım hani 1-2 ton açık olsa ne güzel olur gibisinden, ama sadece bukadar az seans için bile ömürlük tehlikesi var hatta tehlike bile değil ciddi ciddi birkaç yıl içerisinde yavaşça kendini gösterecek durum bunlar. Eh tabi insanlar zannediyor ki yaptırdıktan sonra birşey olmadı mı daha da olmaz ne yazık ki öyle değil :/

X