Bölgesel İncelme Lpg ile toparlama, sıkılaştırma, 2 beden küçülme

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

lifetime

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2010
291
3
evet kızlar var mı Lpg ile toparlama, sıkılaştırma, ve 2 beden küçülme işlemini yaptıranlar selülitlerede iyi geliyomuş geçiriyomuş ben denemek istiyorum fiyatıda uygun geldi 490 tl özellikle selülit için istiyorum denemediğim şey kalmadı kremdi haptı onlara para verene kadar buna veririm inş. kesin sonuç alabilirim tavsiyelerinize ihtiyacım yaptırayaım mı sizce hiç bi bilgim yok benim bu hakkında lütfen bilenler yardımcı olsun.....

kızlar yokmu kimsenin bilgisi ben görştüm bi yerle
14 seans haftada 3 gün 500 tl diyetisyen kontrolünde
yapılıyomuş kesin sonuç dediler ama kararsızım yaptıran birinin
fikirlerine ihtiyacım var:26:

çok güzel bir cihaz yüz için olan başlıgı bile var ben onunla gıdımı tamammen yok ettim seans 35dk son 5dk kollar yüz ve boyuna yaptırıyordum boyn umdakiş enine çizgi şuan pamuk ipi inceliginde kaldı o kadar etkili yani toparlama yag eritme kan dolaşımını hıszlandırna 3programda çalışıyor memeler hariç heryere rahatlıkla uygulanıyor 24 seans yaptırmıştım geçen 2yıl boyunca şimdi ekonomık durumum müsait degil yoksa koşa koşa giderim acayip şekilleniyorsun ilk 5uygulamaya kadar aynısın hatta daha kalınlaşıyorsun gibi oluyo ;ama sonra şakır şakır gidiyor fazlalıklar öz bölgesel sorunları olanlar tek çözümü derim

daylight canım hay allah razı olsun cevap verdin saol
ben özellikle selülitler için istiyorum bide iç bacağım sarktı gibi
sanki onun için en kısa zamanda denemek istiyorum peki
sende diyetisyen kontrolündemi yaptırdın ben diyet yapmak istemiyorum
ama neyse idare etcem artık:)

rica ederim tatlım 14seans 500 çok iyi fiyat vermiş benimkine kız ark başladı 15uygulama son rakam 600 olmuş yani hiç durma hemen git 5cm 1-2 beden enaz incelmezsen paranı bende bil o kadar zayıflamakla incelmek farklı şeyler önemli olan daralmak küçülmek .....

daylight canım hay allah razı olsun cevap verdin saol
ben özellikle selülitler için istiyorum bide iç bacağım sarktı gibi
sanki onun için en kısa zamanda denemek istiyorum peki
sende diyetisyen kontrolündemi yaptırdın ben diyet yapmak istemiyorum

ama neyse idare etcem artık:)
ben hayatımda hiç diet yapmadım hiççç tutamam kendimi ;ama lpg giriş çıkış 2lt su içip yürüyordum karaciger idrarla toksinleri atsın diye lenf direnaJ MASAJIDIR DOKU ALTINI TAM KAPASİTE ÇALIŞTIRIR LPG LİPOSUCTİON SONRASI BİLKE ÖNERİLEN TEK YÖNTEM

lpg bende yaptırmak istiyorum sadece basen bölgem şekilllensin tek derdim bu. dediğinz gibi zayıflama ve incelmek farklı şeyler.. bildiğinz iyi yerler varmı acep ??

kızlar asıl ben yeni nesil Lpg kullananları merak ediyorum. var mı aramızd kullanan. eski lpg den çok farklıymış diyorlar. özellikle zayıflama ve vücut şekillendirmede iyi olduğunu söylüyorlardı. ben de gittim 3 seans satın aldım. bel, popo ve bacak aramda ciddi bir toparlanma var. kendimi daha fit hissediyorum artık. çok mutluyum =)
bu arada merkezdeki kadın kendilerini överken (iyi para alıyorlar) eski lpg lerin de piyasada hala kullanıldığını ama yeni lpg intergral kadar iyi olmadığını, hata payının ve etki oranının çok düşük olduğunu söyledi. haberiniz olsun!!

kızlar asıl ben yeni nesil Lpg kullananları merak ediyorum. var mı aramızd kullanan. eski lpg den çok farklıymış diyorlar. özellikle zayıflama ve vücut şekillendirmede iyi olduğunu söylüyorlardı. ben de gittim 3 seans satın aldım. bel, popo ve bacak aramda ciddi bir toparlanma var. kendimi daha fit hissediyorum artık. çok mutluyum =)
bu arada merkezdeki kadın kendilerini överken (iyi para alıyorlar) eski lpg lerin de piyasada hala kullanıldığını ama yeni lpg intergral kadar iyi olmadığını, hata payının ve etki oranının çok düşük olduğunu söyledi. haberiniz olsun!!

Canım ben denedim yeni nesil lpcyi. Kısa bir araştırma sonucunda bana uygun olan güzellik merkezini buldum. Ve ilk seansım deneme ve cihazı tanıma olarak geçti. Hiçbir şekilde acıma ve morarma yaşamadım. Çünkü cihaz dijital. Hata yapma oranı sıfır. Masaj yapar gibi sorunlu bölgede gezdiriliyor. Oldukça keyifli valla.

Ben de hastalığımdan dolayı kilo alıp veriyorum. Arkadaşım söylemişti yeni nesil lpg yi. bölgesel zayıflamalarda baya etkiliymiş. etiler'de bir güzellik merkezinde uygulamaya başladım ve baya işe yaradı hem zayıfladım hem inceldim. Hala da devam ediyorum. Gözlemlerimi paylaşırım sizinle.

kızlar merhaba,
ben lpg+ kavitasyona gidiyorum 4 seansta belden 5 cm, kalçadan 3 cm, bacaklardan 2 şer cm, kollardan 1 bucuk cm ( sadece 2 seans kavitasyona bağlandı) ve hiç rejim yapmıyorum sadece bol su içmeye çalışıyorum. Ve yarım kilo kadar da vermişim. Haftada 3 seans gidiyorum mutlaka, aşırı mutluyum kızlar ya :)

Ben çok araştırdım bu konuyu. Şimdi yeni nesil Lpg yaptırıyorum. Çok memnunum kaç yıldır ilk defa bir fayda gördüm. Daha birkaç seans gittim hem de. Rahat rahat bikini giyeceğim günleri de göreyim başka bir şey istemem :)

kızlar merhaba,
ben lpg+ kavitasyona gidiyorum 4 seansta belden 5 cm, kalçadan 3 cm, bacaklardan 2 şer cm, kollardan 1 bucuk cm ( sadece 2 seans kavitasyona bağlandı) ve hiç rejim yapmıyorum sadece bol su içmeye çalışıyorum. Ve yarım kilo kadar da vermişim. Haftada 3 seans gidiyorum mutlaka, aşırı mutluyum kızlar ya :)

nereye gittiğinizi öğrenebilir miyim lütfen :)
teşekkürler...

çok güzel bir cihaz yüz için olan başlıgı bile var ben onunla gıdımı tamammen yok ettim seans 35dk son 5dk kollar yüz ve boyuna yaptırıyordum boyn umdakiş enine çizgi şuan pamuk ipi inceliginde kaldı o kadar etkili yani toparlama yag eritme kan dolaşımını hıszlandırna 3programda çalışıyor memeler hariç heryere rahatlıkla uygulanıyor 24 seans yaptırmıştım geçen 2yıl boyunca şimdi ekonomık durumum müsait degil yoksa koşa koşa giderim acayip şekilleniyorsun ilk 5uygulamaya kadar aynısın hatta daha kalınlaşıyorsun gibi oluyo ;ama sonra şakır şakır gidiyor fazlalıklar öz bölgesel sorunları olanlar tek çözümü derim

Merhaba,
Nerede yaptırdın acaba?
Birde her yerde var mı yüz bölgesi için, yoksa sadece senin gittiğin yere özel bir şey mi?

Bende lpg endermolapa basladim 10 seans suan 5.seansimda 4 cm karindan 3 cm kalcadan 2cm de bacaklarimdan gitti.nisantasi sculpture'a gidiyorum cok sicak bi ortam ekibide cok iyi tavsiye ederim

Bende lpg endermolapa basladim 10 seans suan 5.seansimda 4 cm karindan 3 cm kalcadan 2cm de bacaklarimdan gitti.nisantasi sculpture'a gidiyorum cok sicak bi ortam ekibide cok iyi tavsiye ederim
Seanslarınız bitmiştir sanırım.İşlemden olumlu sonuç aldınız mı?

kızlar merhaba,
ben lpg+ kavitasyona gidiyorum 4 seansta belden 5 cm, kalçadan 3 cm, bacaklardan 2 şer cm, kollardan 1 bucuk cm ( sadece 2 seans kavitasyona bağlandı) ve hiç rejim yapmıyorum sadece bol su içmeye çalışıyorum. Ve yarım kilo kadar da vermişim. Haftada 3 seans gidiyorum mutlaka, aşırı mutluyum kızlar ya :)[/QUOTE

elmasekeri merhaba canım,
bende izmirdeyim ve sitedeki araştırmalarım sonucunda YENİ NESİL LPG ye kararverdim, senin tecrübenden yaralanmak isterim nereye gidiyorsun, fiyatlar nasıl cevaplarsan çok sevinirim :KK68:

X