Lovelinya'nın başarı öyküsü...

lovelinya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
1.524
4
40
Bende 2 sene önce kiloluydum...1.63 boyum ve 77 kiloya ulaşmıştım...
öncelikle ilk 3 ayda 10 kilo vermeyi başardım ve 67 kiloya düştüm...
İlk başladığımda inanın 70 bile hayaldi benim için...70 olsam yine iyi mantığıyla başladım...gözümü korkutacak hedefler koymadım başlarken kendime.küçük hedeflerle küçük adımlarla ilerledim...ilk hedefim 70ti tabi varmeye başlayınca gerisi geldi 67 kiloya kadar indim ama hala kendimi iyi hissetmiyordum...bir 6 ay sonra tekrar başladım ve bu kez de bir ayda 5-6 kilo verdim ve şuanki kiloma kadar inmeyi başardım...bie iki hafta ön hazırlık aşamasıyla da 60 kiloya kadar indim...ve şimdi hedefim 55 ve kalan son 5 kilomu verdikten sonra birdaha oram buram çıkıyo diye dert etmicem sanırım kendime:)
tabii gaza gelip 45-50 olayım demezsem :p
şaka tabii ki :KK70:
bu da benim öyküm işte kızlar, inanmak başarmanın yarısıdır...önce kendinizi inandırın...yeme isteğinizi köreltmelisiniz öncelikle.mesela ben çok yapardım yemek yiyenleri oturup izlerdim ve asla bir lokma dahi almazdım...
böyle böyle köreltmiştim yeme isteğimi işte...
tabii şimdi yine sivrildi yine körelecek ve ben kalan 5 kilomu da vericm inşallah....
ben zayıfladıysam herkes zayıflayabilir kızlar;
yeter ki azmedin...

tebrikler canım yaaa..darısı tez zamanda başımıza...amiiinn..

amin kızlar darısı başımıza hepimizin benim de kalan kilolarımın ama bu kez bi konsantre olamadım ben ya ufff senağlama

X