Lösemi Hastası İçin Ya Şafi Hatmi

Yanlıs hesaplamadıysam kalan 4.500

Aslında cok iyi olur canım Allah razı olsun nasıl oluyor kişi bası bir tane mi okunuyor okunur mu ki bilemedim sayı fazla
41 yasinde okuruz olmazsa

Şifa niyetine 500 yasinde çok iyi olur canım aslında herkes birden fazlada okuyabilir çevremizde falan da sürekli dağıtmaya çalışsak okunur aslında biz niyetimizi alalım da.

3.500 aldım hatim bitti arkadaşlar

Rabbim hepinizden gani gani razı olsun🤲🤲🤲 yureginize saglık canlarımm🌹🌹🌹 Mevlam sizlerinde hastalarına tum hastalara şifalar versin Ya Şafi ismi hurmetine ins🤲Hakkınızı helal edin💐
Mubarek gunlerde kucuk Zeynep'in şifası için aklınıza geldikçe dua ederseniz cok sevinirim.

Şifa niyetine 500 yasinde çok iyi olur canım aslında herkes birden fazlada okuyabilir çevremizde falan da sürekli dağıtmaya çalışsak okunur aslında biz niyetimizi alalım da.
Dogru söylüyorsun canım çevremizde de dagıtırız inşallah, düşündüğün için Allah razı olsun sagolasın 😘💐💓

S.a dua kardeslerim. En yakın arkadaşımın 5 yasındaki yeğenine lösemi teşhisi koyuldu😓 Şuan hastanede yatılı olarak tedavi goruyor. 6 ay surecekmiş tedavisi. Anneside yeni doğum yaptı ustelik. Küçük Zeynep'in şifa bulması için 70.000 Ya Şafi başlatıyorum. Okuyup destek olabilirseniz cok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun hepinizden🤲❤️🌹Rabbim hiç kimseye evlat acısı gostermesin. Elli, yüz ne kadar okuyabilirseniz cok makbule geçer. Rabbim bu yavruya acil kalıcı şifalar versin ailesine bagıslasın inşallah🤲🤲🤲

🌹 Bismillahirrahmanirrahim 🌹

5000 alındı

Kalan 65.000
500 aldım rabbim tez zamanda şifa versin inşallah pare beni etiketlememiş tesadüf gördüm.

1000 tane okudum rabbim Şafi adıyla tez vakitte şifasını versin inşallah 🤲🥰🙏 tüm şifa bekleyenlere de

X