Loris marka pudra kokulu pardüm öneriniz var mı?

Loris kodunu bilmiyorum ama Noa'ya bi bakın. Ben D&P olan halini çok beğeniyorum koduda N1 .

Burberry Body, JLO Glow ve Chloe Love Story de bana pudramsi gelen kokular

Son düzenleme:
Şimdi başlığı görünce yeni aklıma geldi. Kenzo Flower da genç kizlara çok yakışan bir pudralı parfüm

Kesinlikle Lacoste Pour Femme ve Cacharel Noa yı tavsiye ederim.
Tertemiz mis gibi pudralı, havalı tam genç kız kokuları bence :super:
Özellikle Loris ten aldığım Lacoste enfes güzeldi, inşallah bozmamışlardır.

Canım merhaba @ - Janna - - Janna -
Guerlain İnsolance denemek istiyorum ama denk gelemedim bir türlü. Dekant almak istiyorum o da yok. Çok merak ediyorum bu kokuyu detaylı tarif edebilir misin?
Aşırı boğucu pudralı mı mesela babanne kokusu gibi mi? Bir de EDT mi EDP mi? vs vs
Teşekkürler...
Bendeki edp bu şişe ama sanırım şişeleri yenilenmiş ama koku gene aynı annemde yenı şişesi vardı denedim cünkü. Bence babanne kokusu değil yani evet yoğun pudralı bir koku ama tatlımsı aynı zamanda. Geçenlerde sıktım evde kayınvalidem de eşimde bayıldılar parfüme. Normalde eşim her parfümüde begenmiyo yani😂 bence hiçbir boğuculuğu yok pudralı parfüm diyince tek elim ona gidiyor. Elimde dekant şişesi olsa yollardım🙏🏻 zaten guerlain bence marka olarak parfümde aşırı başarılı. Mon , insolene, linstant,linstant magic hepsi mi güzel olur ya. Bu arada linstant magicte bebek pudrası gibi kokar. İnsolence biraz daha kadınsı pudramsıdır

Eklentiler

• IMG_5257.jpeg
    IMG_5257.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 29
Bendeki edp bu şişe ama sanırım şişeleri yenilenmiş ama koku gene aynı annemde yenı şişesi vardı denedim cünkü. Bence babanne kokusu değil yani evet yoğun pudralı bir koku ama tatlımsı aynı zamanda. Geçenlerde sıktım evde kayınvalidem de eşimde bayıldılar parfüme. Normalde eşim her parfümüde begenmiyo yani😂 bence hiçbir boğuculuğu yok pudralı parfüm diyince tek elim ona gidiyor. Elimde dekant şişesi olsa yollardım🙏🏻 zaten guerlain bence marka olarak parfümde aşırı başarılı. Mon , insolene, linstant,linstant magic hepsi mi güzel olur ya. Bu arada linstant magicte bebek pudrası gibi kokar. İnsolence biraz daha kadınsı pudramsıdır
Canım çok teşekkür ederim. Linstant Magic orjinalini defalarca denedim muadilini de kullandım gerçekten çok güzel ama çabuk sıkıldım. Daha kadınsı birşeyler istiyorum. Dekant bulsam alıcam ama bulamıyorum ki :KK43:

Loris kodunu bilmiyorum ama Noa'ya bi bakın. Ben D&P olan halini çok beğeniyorum koduda N1 .

Burberry Body, JLO Glow ve Chloe Love Story de bana pudramsi gelen kokular
Canim kesinlikle bargello ya git dolce gabanna the one iste. Onu kokla pudranin en guzel hali ❤️

Canim kesinlikle bargello ya git dolce gabanna the one iste. Onu kokla pudranin en guzel hali ❤️
The one bargello vardı bende biliyorum. ama bana pek pudrali gelmiyor oryantal bi koku bence. Çok kullanmadan elden cikarmistim zaten. Koku algısı ne kadar degisiyor kişiden kişiye ☺️

Doğru fiyatlar almış başını gidiyor,muadili olarak bildiğim başka bir marka yok,siz denerseniz yazın lütfen beğenirseniz

X