Londra'da doktor ve doğum yapma

yeniuyee

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
1
0
Arkadaşlar merhaba

Biz İstanbul'da yaşıyoruz ve burada çalışıyoruz ama eşim bir iş teklifi aldı ve bir terslik olmazsa Eylül ayı civarında Londra'ya taşınacağız. Bu sırada bizim için işten daha önemli olan bir konu var, ben hamileyim. :) Şu anda 14 haftalık hamileyim, ama tahminimce taşınacağımız zamanlarda 22-24 hafta arası olacak.

Taşındığımız zaman kendimize hem bir ev, hem de bir doktor bulmamız gerekiyor. Anladığım kadarıyla NHS'de muayene olabilme ihtimali de var, ama bunun için öncelikle bir ev adresimiz olmalı ve bu da 1 ay kadar bir süre boyunca olmayacak gibi görünüyor.

Doğum için güvenebileceğimiz bir doktor ya da hastane önerebilirseniz gerçekten çok sevinirim. Doktorun Türk olması da şart değil.
Her türlü önerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba

Biz İstanbul'da yaşıyoruz ve burada çalışıyoruz ama eşim bir iş teklifi aldı ve bir terslik olmazsa Eylül ayı civarında Londra'ya taşınacağız. Bu sırada bizim için işten daha önemli olan bir konu var, ben hamileyim. :) Şu anda 14 haftalık hamileyim, ama tahminimce taşınacağımız zamanlarda 22-24 hafta arası olacak.

Taşındığımız zaman kendimize hem bir ev, hem de bir doktor bulmamız gerekiyor. Anladığım kadarıyla NHS'de muayene olabilme ihtimali de var, ama bunun için öncelikle bir ev adresimiz olmalı ve bu da 1 ay kadar bir süre boyunca olmayacak gibi görünüyor.

Doğum için güvenebileceğimiz bir doktor ya da hastane önerebilirseniz gerçekten çok sevinirim. Doktorun Türk olması da şart değil.
Her türlü önerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

merakımı mazur görün eşiniz ne iş yapıyor .... ya benim nişanlımada iş teklifi gelsene bizde gelsek oraya :KK43: çok özendim size umarım çok mutlu olursunuz.

burada ozel saglik hizmetleri inanilmaz pahali. nhs icin ugrasib derin. bu arada burada zaten 20. haftadan sonra normal sartlarda doguma kadar dr muayenesi yok. ayda bir ebe muayenesi var. gelmeden once trde muayene olun. geldikten 1 ay sonra da burada ebeye olursunuz.

Eger hala bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorsaniz yardimci olabilirim.Yaklasik 5 ay gecmis diye hemen yazmadim.

X