Bölgesel İncelme Lipolysis kullananlar

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

melek.k

Guru
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
1
0
Herkese merhaba lipolysis jel kullanan var mı aramizda.. çok merak ediyorum gerçekten inceltiyor mu?

merhaba. Ben denemek için 1 kutu aldım. Karnımda deniyorum 15 gün oldu. Alerjisi olanlar için öksürük yapıyor ve ciltte lekelenmeler. Göbek deliğinin altında ameliyattan kalma toplanmış geçmeyen sert bir kitle vardı ilk hafta o gitti. Yanma hissi her geçen gün daha derinlerde hissediyorum. Kremi sürünce ıslak birşey değerse cilde aşırı yanma ve hassasiyet oluşturuyor. Birşeyler yapıyor ama gerçekten yağ yakıyor mu bilmiyorum. Henüz bir değişiklik olmadı, sitesinde de 1 aydan sonra belli oluyor demişti o yüzden 15 gün daha bekleyeceğim. Günde 2 kez masaj aletiyle sürüyorum. Etkisini tam görebilmek için diyet ve spor yapmıyorum bakalım inşallah dedikleri gibidir işe yarar.

merhaba ürünü denedim gerçekten biraz küçüldü karnım ama bölgesel kızarıklıklar oldu bunun üzerine içeriğini bir doktora gösterdim. yağ yakmaya yarayacak birşey yok içinde sadece sıkılaştırma yapar dedi ama içerğin tahriş etme özelliği çok yüksekmiş uzun vadeli kullanmada dermatite kadar gidebilir dedi. bir aydan sonra bıraktım bende. bırakınca tekrar eski haline döndü tabi 2 hafta sonra.

X