Liplift yaptıranlar,bilgi paylaşımı lütfen

Evet , melisin doktoru Cem Payaslı , ben daha önceden Ömer sağıra yaptırmıştım şimdi revizyonu yaptırdım bu akşam , işlem 25 dk sürdü Cem bey çok profesyonel ve temiz bir yer ,.. sonuçlar için su an çok erken , ama zannediyorum eskisinden çok daha iyi bi operasyon oldu , şimdilik memnunum , sonuçları bi haftaya kadar göreceğiz , yazarım ❤️
Canım, dikiş in yenilendi şu an ve mesafe daha kısaldı herhalde dimi. Yani sil baştan yeniden işlem yapıldı? Ücret olarak ne kadar ödedin, revizyon olunca daha mı pahalı oluyor yoksa normal ücret mi aldı?

Merhaba , evet mesafem yeniden kısaldı ama bu benim için sorun değildi çünkü mesafem hala vardı , şu an 2. Gündeyim şişlikler devam , ben revizyon diyorum ama bildiğimiz sıfırdan işlem , ücret biraz yüksek ben 12 .000 verdim ama yapacak bişi yok güvendim , Cem bey Seda sayan nın liplift ini yaptı , birde , kendi kendime bu kadar tv lere çıkan biri bile yaptırdıysa iyidir diye düşündüm benim motivasyonum buydu bu parayı verirken , ama Cem bey de ameliyat sırasında sağolsun uğraştı , sonuç için hala erken , bu pazartesi dikişlerim alınacak .. inşallah bir aksilik çıkmaz .. çünkü ilk yaptırdığımda (Ömer sağır 2018)bu kadar bilgi yoktu , doktor bile yoktu doğru dürüst , o zaman da takıldığım şey fiyat değildi , ama olmadı , özetle işlem çok mantıklı ve faydalı bi işlem , güzel yerde yaptırıyorsanız sonuç çok iyi olur , hiç iz kalmayacak diye düşünmeyin kalacak , ama makyajsızken de rahatsız etmeyecek ince bir çizgi halindeyse o iz inanın değer ..makyajlıyken her türlü kapanıyor zaten , önemli olan makyajsız duruş 🤘🏻

Valla ilk andan itibaren sisti benim ust dudak cokk kotuydu ayni gun dahi yemek yiyemedim su icemedim kucuk kasikla iciyordum suyu bu 1 hafta surdu assagi yukari ama tam rahatlamam 2 ayi buldu ama nsonuc iyi deger evet gulemiyorsun 😅
Merhaba ben de ameliyat oldum ve dudagım cok felaket sis ve kalkık konusamıyorm bile siz ne zaman ılac kullanmaya basladınız

Evet antibiyotik kullandim agri kesicide yazdi ama kullanmadim agrim yoktu ilac kullanma taraftari hic olmadigim icin antbiyotik bile gereksiz ben yurt disinda ya
Ama o ağrı kesicilerin ödem atma etkisi de var. Yani doktorum agrın olmazsa bile agrı kesicini düzenli iç demişti.
Antibiyotik de önemli tabiki, sonuçta kesiliyor, deri et çıkarılıyor. Az dikiş te olmuyor yani.. Ayrıca alerji ilacı bile kullandım ben.

Ama o ağrı kesicilerin ödem atma etkisi de var. Yani doktorum agrın olmazsa bile agrı kesicini düzenli iç demişti.
Antibiyotik de önemli tabiki, sonuçta kesiliyor, deri et çıkarılıyor. Az dikiş te olmuyor yani.. Ayrıca alerji ilacı bile kullandım ben.
Merhabalar antıbıyotıği nasıl surdun ben de bandaj var hala

Valla ilk andan itibaren sisti benim ust dudak cokk kotuydu ayni gun dahi yemek yiyemedim su icemedim kucuk kasikla iciyordum suyu bu 1 hafta surdu assagi yukari ama tam rahatlamam 2 ayi buldu ama nsonuc iyi deger evet gulemiyorsun 😅
Ooo zayıflamak için birebir :KK70:

Anladım bana antibiyotik yazmamıs iki agrı kesici iki krem yazmıs agrı kesicilerı kullanıyorum. Benim dudagım da asırı odem oldu konusamıyorm bile sizde de bu durum oldu mu bir de ust dişimin tamamı gözüküyor su an
Allah Allah... Neden yazmadı acaba.. Neyse, birşey olmaz inşallah 💕
Çok ödem oluyor evet, elmacık kemiklerime kadar şişti yüzüm 😀Nazobial çizgilerin falan hepsi kayboldu, tombul yüzüm oldu 😄 Kiraz sapı ve Mısır püskülü çayı demleyip içiyorum ödem atmak için 👍
Konuşabiliyorum ama gülmek fena 🙈Ön üst iki dişim görünüyor evet ama inecek.. İstesen de istemesen de inecek 😊 Neyimiz inmedi ki, o inmesin 😎

Allah Allah... Neden yazmadı acaba.. Neyse, birşey olmaz inşallah 💕
Çok ödem oluyor evet, elmacık kemiklerime kadar şişti yüzüm 😀Nazobial çizgilerin falan hepsi kayboldu, tombul yüzüm oldu 😄 Kiraz sapı ve Mısır püskülü çayı demleyip içiyorum ödem atmak için 👍
Konuşabiliyorum ama gülmek fena 🙈Ön üst iki dişim görünüyor evet ama inecek.. İstesen de istemesen de inecek 😊 Neyimiz inmedi ki, o inmesin 😎
Aa yaptırdın mi hayırlı olsun sonuçları paylaşırsın umarım :21:

Gene sen yaptırıp senin tecrübelerini okuyacaz gibi geldi bana :KK53: çok fotonu görmedim ama gördüklerim yetti :KK8:
Valla billa yaaaa 😀 Yaptıranlar yazıyor yaptırdım diye gerisi yok. Sağolsun lar hiç tam bilgi alamadım yaptırmadan önce. Ya yazıp paylaşıp kayboldular. Tam net ne foto paylaştılar ne süreç...
Aa yaptırdın mi hayırlı olsun sonuçları paylaşırsın umarım :21:
Bende yaptırdım gitti valla naapim 😘
Paylaşırım tabi inşallah 😎

Valla billa yaaaa 😀 Yaptıranlar yazıyor yaptırdım diye gerisi yok. Sağolsun lar hiç tam bilgi alamadım yaptırmadan önce. Ya yazıp paylaşıp kayboldular. Tam net ne foto paylaştılar ne süreç...

Bende yaptırdım gitti valla naapim 😘
Paylaşırım tabi inşallah 😎
Bende bütçe denkleştirdigim zaman kol meme karın yaptırıcam inş. 😍 Mide ameliyatından dolayı kilo kaybından baya bir derim var :KK53:

X