Limon-sarımsak-maydonoz soft jel

Cikolatalikurabiyem

⛈ Walking on the sky in my dreams...
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2017
2.329
3.417
Merhaba arkadaşlar..
Limon-sarımsak-maydonoz soft jel kullanan var mı aramızda?Ne için kullandı ve ne gibi etkileri olduğuna dair yorum yaparsanız sevinirim.Teşekkürler❤❤❤

basligi gorunce girdim . kullanmaya basladiniz mi . ? babam duymus benimde bobrek rahatsizligima ve sol bacagimda dolasim bozuklugundan kaynakli varislere iyi gelecegini..

Merhaba arkadaşlar..
Limon-sarımsak-maydonoz soft jel kullanan var mı aramızda?Ne için kullandı ve ne gibi etkileri olduğuna dair yorum yaparsanız sevinirim.Teşekkürler❤❤❤
Böyle jel olarak değilde, limon suyuna sarımsak ekleyip, uzun bir süre karanlıkta bekletip içenleri biliyorum. Damar tıkanıklığı için kullanıp çok memnun kalmıştı bir arkadaş.

Jelini falan bilmem de bu saydıklarınız benim her sabah yapıp yediğim maydonoz salatam. İçine birkaç zeytin,biraz peynir, biraz da tuz attın mı oldu benim en sevdiğim salata.

basligi gorunce girdim . kullanmaya basladiniz mi . ? babam duymus benimde bobrek rahatsizligima ve sol bacagimda dolasim bozuklugundan kaynakli varislere iyi gelecegini..
Çok geçmiş olsın dolaşım bozıklupu belirtisi nedir acaba ? Ben ayaktayken bacaklarımın rengi değişiyor beyaz beyaz lekeler oluyor yatınca uzanınca hemen geçiuor bu neden oluyordur acaba ?

X