Leslie ile 1 ayda kaç kilo vericez var mı benimle birlikte başlamak isteyen

Ne kadar yapıyorsunuz yürüyüşü çünkü yürüyüş basenleri falan çok güzel eritir keşke benim de yürüyecek yerim olsa temiz havada yürümek ruha da iyi gelir
Aslında 45 dakika yapmaya çalışıyorum tempolu şekilde şimdilik bırakmadim. Ama sonrasında da keske biraz dans veya bacak hareketleri yapabilsem

Aslında 45 dakika yapmaya çalışıyorum tempolu şekilde şimdilik bırakmadim. Ama sonrasında da keske biraz dans veya bacak hareketleri yapabilsem
Maşallah 45 dk tempolu yürüyüş haftanın 4 5 günü yapsanız bile çok güzel kilo verdirir sıkılaştırır önemli olan devam edebilmek bırakmamak

Dün spor yapamadim bu hafta 5 gün 30 dk spor yaptım kaçamak yapmadan diyetime sadık kaldım şimdi tartıldım 1.8 kg vermisim çok mutluyum amacım 82 yi görebilmekti zaten bu hafta haftaya 80 görmek umuduyla inşallah ☺️
Geçen hafta ( Başlangıç ) 84
1. Hafta 82.2

Bugün tartı günüm 6 gün spor yaptım bu hafta ve hiç kaçamak yapmadım sağlıklı beslendim ama hep doyana kadar yedim 1 kilo vermişim

Geçen hafta 82.2
Güncel 81.2

2 gündür spor yapamadim ve misafirlikteydim çok kacamakli 2 gün geçirdim yarın tam gaz devam edicem inşallah yinede ekşi görürüm bu hafta da

X