Leslie + Diyet = 28 günde 7 kg güle güle :)

Uyguladiginiz bir diyet var mı ya da leslie dışında bir şey yapıyor musunuz
Tabiki canım şekerli yiyecek hamur işleri makarna pilav patates tüketmiyorum kalori hesabı yapıyorum ne yediğimi bildiğimden çok işe yarıyor leslie 3 mil yapıyorum saglıklı besleniyorum 1 ayda 4.600 gr verdim

Tabiki canım şekerli yiyecek hamur işleri makarna pilav patates tüketmiyorum kalori hesabı yapıyorum ne yediğimi bildiğimden çok işe yarıyor leslie 3 mil yapıyorum saglıklı besleniyorum 1 ayda 4.600 gr verdim
Ooo süper tıpkı benim gibi peki odul gununuz var mı

Selam kızlar.. Ağustos aynının başından beri leslie yapıyorum. 10 gün kadar 3 mile yaptım daha sonra 5 mile yağ yakıcı program ile devam ediyorum. yanında kalori takibi de yapıyorum her gün aldığım kalorileri ve yaptığım egzersizlerin girişini yapıyorum programa. ve başlamadan önce 76 küsürdüm ve bu sabah 68.5 ile güne başladım. Gözle farkedilir derecede bir incelme var:) azimle devam ediyorum bayramda çok zayıflamışsın sözlerini duymak istiyorum açıkçası:) ilk hedefim bayrama kadar 65. daha sonra da 60 olacak inşallah.benim gibi leslie yapan arkadaşlarım varsa bana ulaşırsa sevinirim birbirimize destek olmamız açısından birbirimizi gaza getiririz daha iyi olur bence :):)) şuan uzun süredir leslie 5 mile yağ yakıcı olanı yapıyorum her gün bazen aksaklıklar olabiliyor o zaman da normalden daha az yemeye çalışıyorum bir şekilde dengeliyorum.
beslenmeme gelecek olursak öyle çok sıkı bir diyet uyguladığım söylenemez
her ne kadar ailem aç gezdiğimi söyleseler de:)))
sabahları genelde yoğurt yiyyorum içine pul biber nane filan döküyorum bazen güzel bir aroma veriyor hoşuma gidiyor
ara öğünlerde form kepekli bisküvi yiyiorum bazen de meyve yiyiorum evde ne varsa artık 1 porsyon kadar
bazen eti formun mısır pirinç patlağından 2-3 adet yiyiorum.
bazen sabahları iki yumurtalı peynirli omlet yanında iki domates doğrayıp yiyiorum
akşamları da ne yemek piştiyse yiyorum bir tabak
tatlı ve ekmek kesinlikle yemiyorum yesem bile çok çok az
günde 1 yeşil çay
ve tek şekerli vazgeçemediğim türk kahvem var okadar da olsun napalım:)
bol bol su tüketiyorum zaten leslie yaparken çok terlediğim için vücut suya ihtiyaç duyuyor
bu şekilde..
bayrama kadar 65i göreceğim inşallah:)
Bende ilk defa denedim eğlenceli hic sıkılmadim yaparken bisiklet ve arada plates yapiyodum ama düzene sokmak istiyorum haftada kać gün ne kadar süre yapsam faydasini görurüm ?

Merhaba konunun üzerinden epey zaman geçmiş fakat fotoğraf gerçekten 1 aylık süreç için çok şaşırtıcı. Acaba kaç mil yapmıştınız o süreçte hergün? Birde ebru şallının hangi 15 dakikalık videosu acaba? Umarım cevaplarsınız çok sevinirim :)
Hergün hiç bıkmadan leslie 3 mil yapıyorum canım 45 dk olanı ebru şallınun herhangi videosunu da yapanilirsin farketmiyorum sadece devamlılık istiyor

Cevabınız için çok teşekkür ederim öncelikle :) Maalesef ebru şallının videolarını yapmaya zamanım yok pek hem de pilateste kullanılan malzemelerin çoğu lastik ve bende alerji yapıyor :sus: Sizin yaptığınız kısa videoyu ve hareketleri merak etmiştim :)

Hergün hiç bıkmadan leslie 3 mil yapıyorum canım 45 dk olanı ebru şallınun herhangi videosunu da yapanilirsin farketmiyorum sadece devamlılık istiyor

Cevabınız için çok teşekkür ederim öncelikle :) Maalesef ebru şallının videolarını yapmaya zamanım yok pek hem de pilateste kullanılan malzemelerin çoğu lastik ve bende alerji yapıyor :sus: Sizin yaptığınız kısa videoyu ve hareketleri merak etmiştim :)
Ebru şallı 15 dk yaz youtube çıkar

Ishaani Ishaani canim uzun zaman olmuş ama yine de belki cevaplarsın umuduyla yazıyorum. Ben çok fazla diyet yaptım spor yaptım ama ailemin yanında ikamet etmedigim için ve yurtta kaldığım için devamlı olarak sağlıksız ve fast food yiyeceklerle beslenmek zorunda kaldım. 75 lerden 60 a kadar düşmüştüm isveç diyeti ile leslie yüzme plates ve fitness bir arada yaparak. Şuan kaç kilosun, kilonu koruyabildin mi? Cevap verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Ben de başladım Leslie 3 mile, diyet de yapıyorum. Leslie ye başlayalı 1 hafta oldu.

Selam kızlar.. Ağustos aynının başından beri leslie yapıyorum. 10 gün kadar 3 mile yaptım daha sonra 5 mile yağ yakıcı program ile devam ediyorum. yanında kalori takibi de yapıyorum her gün aldığım kalorileri ve yaptığım egzersizlerin girişini yapıyorum programa. ve başlamadan önce 76 küsürdüm ve bu sabah 68.5 ile güne başladım. Gözle farkedilir derecede bir incelme var:) azimle devam ediyorum bayramda çok zayıflamışsın sözlerini duymak istiyorum açıkçası:) ilk hedefim bayrama kadar 65. daha sonra da 60 olacak inşallah.benim gibi leslie yapan arkadaşlarım varsa bana ulaşırsa sevinirim birbirimize destek olmamız açısından birbirimizi gaza getiririz daha iyi olur bence :):)) şuan uzun süredir leslie 5 mile yağ yakıcı olanı yapıyorum her gün bazen aksaklıklar olabiliyor o zaman da normalden daha az yemeye çalışıyorum bir şekilde dengeliyorum.
beslenmeme gelecek olursak öyle çok sıkı bir diyet uyguladığım söylenemez
her ne kadar ailem aç gezdiğimi söyleseler de:)))
sabahları genelde yoğurt yiyyorum içine pul biber nane filan döküyorum bazen güzel bir aroma veriyor hoşuma gidiyor
ara öğünlerde form kepekli bisküvi yiyiorum bazen de meyve yiyiorum evde ne varsa artık 1 porsyon kadar
bazen eti formun mısır pirinç patlağından 2-3 adet yiyiorum.
bazen sabahları iki yumurtalı peynirli omlet yanında iki domates doğrayıp yiyiorum
akşamları da ne yemek piştiyse yiyorum bir tabak
tatlı ve ekmek kesinlikle yemiyorum yesem bile çok çok az
günde 1 yeşil çay
ve tek şekerli vazgeçemediğim türk kahvem var okadar da olsun napalım:)
bol bol su tüketiyorum zaten leslie yaparken çok terlediğim için vücut suya ihtiyaç duyuyor
bu şekilde..
bayrama kadar 65i göreceğim inşallah:)
Tebrik ederim canım Ben de bir Leslie ile yürümüştüm Peki 5 milyar yakıcı olanı hangi video acaba ismi var mı

X