Lazerle Diş Beyazlatma

dummadum

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2009
12
0
43
Mrb,
Geçen yıl sigarayı bıraktıktan sonra dişlerimi beyazlatmak istedim.Doktorum lazerin işe yaradığını söyleyince hiç tereddüt etmeden hemen yapalım dedim.Sonuç;dişlerim aynı,çektiğim ızdırap da cabası,fiyat konusuna da hiç girmeyelim,Hala dişlerimin renginden şikayetçiyim,acaba bunun başka bi yolu var mı?Yardımlarınız için şimdiden tşk.ler..

Mrb,
Geçen yıl sigarayı bıraktıktan sonra dişlerimi beyazlatmak istedim.Doktorum lazerin işe yaradığını söyleyince hiç tereddüt etmeden hemen yapalım dedim.Sonuç;dişlerim aynı,çektiğim ızdırap da cabası,fiyat konusuna da hiç girmeyelim,Hala dişlerimin renginden şikayetçiyim,acaba bunun başka bi yolu var mı?Yardımlarınız için şimdiden tşk.ler..

geçmiş olsun
uygulanmış olan beyazlatma sisteminden de olumlu sonuç almanız gerekirdi.ama herhalde eksik bir uygulama yapıldı.bizim kliniğimizde uyguladığımız beyazlatma sisteminin ofis ve ev tipi olarak iki formu var.ev tipinde size özel bir set geliyor.gece yatarken ilacı plağınıza koyup uyuyorsunuz.gece boyunca beyazlatma işlemi gerçekleşmiş oluyor.ofis tipinde ise her seans 1 saatinizi hekiminize ayırmanız gerekiyor. opalescence beyazlatma kitlerini hekiminizin kontrolünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.sonuçdanda memnun kalacaksınız.

sağlıklı günler

Yanıtladığınız için çok tşk.ler öncelikle.Bana uygulanan ofis tipiydi,ve sürekli makine arıza çıkarıyordu,ara verip devam ediyorduk,bana sorun olmadıpı söyleniyordu,üstelik 6 seans yaptırdım,Sonuç alamadığıma ve sizin söylediklerinize göre tekrar denemem gerekiyor sanırım,Demekki sorun bende değilmiş,bende umutsuzluğa kapılmıştım,hatta sağlıklı ve düzgün dişlerime rağmen porselen kaplatmayı bile düşünmüştüm.Tekrar deneyeceğim...:)

Mrb,

geçmiş olsun
farklı beyazlatma seçenekleri var.opalassence uygulanan beyazlatma sisteminden bizim hastalarımız gayet memnun.klinik ve ofis tipi olmak üzere iki formu möevcut.hatda piyasaya yeni sürülen formu ile çok hızlı sonuç alıyorsunuz.
sağlıklı günler

X