Lazerim ne zaman etki eder?

luvslalice

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
3
2
18
Merhaba lazere gidiyorum leda diot makina mart ayinca ucuncu seasimi oldum diger seansimi mayisa verdi uzamalarina zaman lazim diye tuyler azalsada yine de cıkmaya devam ediyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor nisandayiz ve yasadigim yer cok sıcak dogru duzgun giyinemiyorum tuylerden kaynakli ne zaman rahatca dolasabilecegim bir sonuc alirim

Merhaba lazere gidiyorum leda diot makina mart ayinca ucuncu seasimi oldum diger seansimi mayisa verdi uzamalarina zaman lazim diye tuyler azalsada yine de cıkmaya devam ediyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor nisandayiz ve yasadigim yer cok sıcak dogru duzgun giyinemiyorum tuylerden kaynakli ne zaman rahatca dolasabilecegim bir sonuc alirim
ben alex lazere gittim 2 yıl şu an çıkanlar da böyle incecik çok yakından baktığımda görünen tüyler. onun dışında çıkmıyor. ama yine de 4-5 ayda bir gidiyorum lazere. zaten tamamen bitmeleri imkansız

4 -5. seansta falan yazin rahatlayacagim kadar azalmis olur mu
benim 1 yıldan sonra rahatladığım bir duruma geldiler. o bir yıl içinde lazerden sonraki 2-3 hafta temizdi ama sonrasında seyrek de olsa çıkıyordu kıllar ve belli oluyordu.

Yazın rahat etmek için sonbaharda lazere başlamıştım ben. 2 .seanstan sonra baya azaldı bnm. 5-6 seansta da neredeyse bitmişti. Tenim beyaz kıllar ise siyah ve sertti. Çok şükür kurtuldum ben darısı başınıza. Şimdi de kızlarım için Lumea aldım sonuçlardan memnunuz.

X