Lazer ile diş eti tedavisi (Pembe estetik)

SoftCherry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
34
39
Lazer ile diş eti düzelttiren var mı acaba? (Pembe estetik)
Yapılırken nasıl bir hissi var? Acıtıyor mu? İyileşme süresince bi şey hissediyor muyuz ve nelere dikkat ediyoruz?

benim ofisten bi arkadaşım yaptırmıştı Dentalis Beşiktaş'ta çok araştırdı ve bu alanda çok iyi hekimleri olduğu için orayı tercih etmişti tatlı canlı biridir ama o bile çok kolay bir şey gibi anlatıyordu hep ve çok da güzel oldu onunki sende bir bak istersen

Yaklaşık 1 ay önce yaptırdım yapılırken pek bir acı hissetmiyorsun uyuşturulduğu için. Sonrasında ise 2-3 gün bir hassasiyet arada bi acısız olsa da diş eti kanaması oluyor ama öyle korkacak kadar değil. 15 güne falan tamamen iyileşti benim.

benim ofisten bi arkadaşım yaptırmıştı Dentalis Beşiktaş'ta çok araştırdı ve bu alanda çok iyi hekimleri olduğu için orayı tercih etmişti tatlı canlı biridir ama o bile çok kolay bir şey gibi anlatıyordu hep ve çok da güzel oldu onunki sende bir bak istersen
Teşekkür ederim biraz geç döndüm ama araştıracağım ☺️

Yaklaşık 1 ay önce yaptırdım yapılırken pek bir acı hissetmiyorsun uyuşturulduğu için. Sonrasında ise 2-3 gün bir hassasiyet arada bi acısız olsa da diş eti kanaması oluyor ama öyle korkacak kadar değil. 15 güne falan tamamen iyileşti benim.
Teşekkür ederim içim rahatladı 😂

Yaklaşık 3 ay önce yaptırdım. Ağrı yok kesinlikle hissetmedim. Sonrasında zaten ağrı kesici kullandım öyle dayanılmayacak bir durum değil. Ben İstanbul VOADENT'te yaptırdım. Dişçim Volkan Eren. 10 günde tamamen iyileştim. İyi ki yaptırdım diyorum resmen özgüvenim geri geldi.

X