Lazer Epilasyon Lazer epilasyonmu ? İğneli Epilasyonmu ?

myshkn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
62
16
Merhabalar,lazer epilasyon veya iğneli epilasyon yaptıran varmı ? İstanbul Anadolu Yakasında yaptıdığınız merkez varmı ? Sonuç iyimi ?Beyaz tenliyim alexandrate diyorlar ama kesin sonuç alabilirmiyim ? Yoksa iğnelimi daha iyi.Bide tüyl tim kıl gibi değil siyah ama ince sonuç alabilirmiyim sizce

Igneli kesin sonuc diyorlar ama cildiniz hassassa o kalan izler yaralar gec iyilesiyor iyi dusunun

Ben lazere filan hic gitmedim ama senelerce tuy sorunum oldu malesef simdi yeni bi urun kesfettim ersagin tuy azaltici losyonu denemekte fayda var dedim bir ayda acayip azaldi bence bi deneyin lazerin vucuda cok zarari oldugunu okumustum

Eger yuz bolgesi ise igneli kesin cozum. Diger bolgeler lazer olabilir. Igneli epilasyon yaptiracaksaniz iyi arastirin. Ben bu forumdan bulmustum igneli epilasyon uzmanini ve sirf iğneli epilasyon yaptirmak icin Izmir'e gitmistim. Lazeri Denizli'de Elenora Guzellik Merkezinde yaptiriyorum. Lazeri bile yapan kisi cok onemli. Elenora'da Dilsat Hanim seanslarima gireli neredeyse hic tuy falan kalmadi. Cok memnunum. Gercekten bu işlemleri yapan kisiler uzman olmali yoksa ignelide leke iz kaliyor lazerde yakabiliyorlar. Umarim iyi bir uzamana denk gelirsiniz.

X