Lazer Epilasyon lazer epilasyon süresi - ter kokusu

lilithilium

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
4
0
kızlar selam. forumunuzu yıllardır takip ediyorum ama henüz yeni üye oldum. çünkü bu zamana kadar aklımdaki tüm soruların cevabı vardı. ama şimdi aklımı kurcalayan sorunun cevabını bulamadım.

ben 3 ay önce koltukaltı bölgesi için ipl'e başladım. geçen ay üstüne biraz daha para ekleyip diode'a dönüştürdük. ilk 2 seans ipl, 3. ve sonrası diode olacak yani. yarın 4. seansa gideceğim hatta bikini bölgesine de başlayacağız.

yalnız benim şöyle bir sorunum var. 3 ay sonra yurtdışına temelli gitme durumum var ve biz normalde 6 ayda bitecek seansları 3 ayda bitireceğiz. epilasyonu doktora değil, doktor yanında çalışmış bir güzelik uzmanına yaptırıyorum. kendisi sağlık açısından bir sorun olmayacağını söyledi. zaten 1 ay beklenmesinin sebebi kılların tamamen dökülmesiymiş ve 15 günde de dökülür dedi. gerçekten de 15 güne kadar dökülüyor kıllarım ve sonrasında dökülme tamamen duruyor.

sizce hata mı yapıyorum? 15 günde bir lazer özellikle sağlık açısından zararlı mıdır?

diğer bir soru; ter kokum değişti. eskiden bu kadar çok ter kokmazdım ama şimdi kendi kokumdan rahatsız oluyorum. lazerin sonucu mu bu? eskisi gibi olmayacak mı artık, bu koku azalmaz mı? :KK17:

kızlar selam. forumunuzu yıllardır takip ediyorum ama henüz yeni üye oldum. çünkü bu zamana kadar aklımdaki tüm soruların cevabı vardı. ama şimdi aklımı kurcalayan sorunun cevabını bulamadım.

ben 3 ay önce koltukaltı bölgesi için ipl'e başladım. geçen ay üstüne biraz daha para ekleyip diode'a dönüştürdük. ilk 2 seans ipl, 3. ve sonrası diode olacak yani. yarın 4. seansa gideceğim hatta bikini bölgesine de başlayacağız.

yalnız benim şöyle bir sorunum var. 3 ay sonra yurtdışına temelli gitme durumum var ve biz normalde 6 ayda bitecek seansları 3 ayda bitireceğiz. epilasyonu doktora değil, doktor yanında çalışmış bir güzelik uzmanına yaptırıyorum. kendisi sağlık açısından bir sorun olmayacağını söyledi. zaten 1 ay beklenmesinin sebebi kılların tamamen dökülmesiymiş ve 15 günde de dökülür dedi. gerçekten de 15 güne kadar dökülüyor kıllarım ve sonrasında dökülme tamamen duruyor.

sizce hata mı yapıyorum? 15 günde bir lazer özellikle sağlık açısından zararlı mıdır?

diğer bir soru; ter kokum değişti. eskiden bu kadar çok ter kokmazdım ama şimdi kendi kokumdan rahatsız oluyorum. lazerin sonucu mu bu? eskisi gibi olmayacak mı artık, bu koku azalmaz mı? :KK17:

Selam. Koltuk altına lazer yaptırma terlemeyi arttırıyor. Bu benim de başıma geldi. Ama koku son zamanda sık yediğin bişeydrn veya kullandığın ilaçtan olabilir bence :) ayrıca ben de lazer yaptırıyorum. Ve bildiğim kadarıyla tüy kökü tekrar oluşmadan 2. Seansın anlamı yok. Yani en erken 28 gün geçmeli. Sağlık için zarar lı mı onu bilmiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimde lazer sonrası çok terlemem oldu ve kokusu değişti yanık gibi desem değil ama lazerden kaynaklandığı bariz belli buram buram ter kokmuyorum ama o konuda şanslıyım sanırım. lazer zararlı değil deniyor ama kısa süre aralıklarla yaptırmak belki yara yapabilir aşırı koku yapabilir

Koku oluyor. Seanslar bitince yada arası geçince koku gidiyor. Soyle açıklayayım bildiğim kadarıyla. Lazerde kıl kökleri yakılıyor ve 15 gün sonra tüyler dökülüyor dediğiniz şey, aslında o kokler yakın tüyler yüzeye çıkıyor 15 günde ve dökülüyor. O gözeneklerde ter birikiyor ve bakteri olabiliyor. Bu normalde de olan bir durum aslında, sadeece koku oluyor, zaten ter kokusu da hafif yanık bir ter kokusu. Pudralı deodorat yada sadece pudra kullanırsanız sizi rahatsız etmeyecektir. Seans aralığına gelirseniz bence çok kısa. Ama yinede bilemeyeceğim.

Arkadaşlar selam, uzun süredir kullandığım bir ter kokusu önleyici sprey var. Tamamen doğal koltuk altı bölgesindeki bakteri oluşumunu engelliyor. zaten kokuya da terlediğinizde meydana gelen bakteriler sebep oluyor. Denemek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.

kızlar ben de lazer mağduruyum.28 yaşındayım daha deodarant bile kullanmışlığım yoktu mis gibi kokardı koltum altım taki lazer yaptırana kadar:KK43:(( banyo filanla geçen birşey değil iğrenç bir koku ve kalıcı. lazer bıraklalıbir yıl oldu ama hala geçmedi. sadece karbonat sürmek faydalı oluyor başaka da çözüm bulamadım. çok moralim bozuluyor geçer mi siz ce neden böyle oldu lütfen yardımm:KK43:

Kızlar selam,
bende aynı dertten müzdaribim. Kaç sene oldu bırakalı ancak geçmiyor. Ter desen ter değil, kimyasal gibi bir koku. Uzun lafın kısası kesinlikle koltukaltına önermiyorum. Ben çok pişmanım, şimdiki aklım olsa asla dokunmazdım. Sonuçta orası göğüs kısmına yakın, ter bezleri de var. Benim şahsi fikrim bacaklar ve kollar evet olabilir ama genital ve koltukaltı yaptırmayın derim.

Cok gec gordum?simdi cvp?yaziyorum?hatali atislardan dolayi ter bezleri yaniyor asla zarari yok?degil?lazerin allah sebebsiz yaratmadi hic bisileyi koku gitmez artik

Arkadaşlar selam, uzun süredir kullandığım bir ter kokusu önleyici sprey var. Tamamen doğal koltuk altı bölgesindeki bakteri oluşumunu engelliyor. zaten kokuya da terlediğinizde meydana gelen bakteriler sebep oluyor. Denemek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.
deodorantın adını söyler misin canım

X