Lazer epilasyon sonrası kararma sorununa çözümünüz nedir?

Lotusmotus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2023
10
1
23
Merhaba, özel bölgemde lazer epilasyon sonucu kararma oldu ve geçmiyor yaşım 22 bu durum moralimi bozmaya başladı. Denediğiniz ve etkili sonuç aldığınız bi eczane ürünü krem var mı ya da doğal bir yöntem de olur yeter ki etkili olsun ve tonu açılsın beyazlaşsın istiyorum. Sitede yeniyim bu arada şimdiden teşekkür ederim. :)

Ben ağda yapmadım hiç o bölgemde bazı kısımlarını sanırım bakmadan yaptıkları için iyi yapamadılar rengi koyulaşmış :KK43: ben bakmalarını istememiştim alakası var mı bilmiyorum ama

Kadına bakmadan yapmasını söyledim o da gözünü kapatıp yaptı ve dudak kısmını da yaptı o an söyledim ama pek anlamadı izah edemedim yanlış yaptı :KK43: dudak kısmı karardı o yüzden daha hassas ya herhalde ondan bilmiyorum
2 taraf içinde zor bi işlem olmuş bence önce bu sorununu aşmalısın ve bırak işini yapsın sonuçta bunun eğitimini almış doktor gibi düşün mesela

Deneyeceğim teşekkür ederim peki o kararma için önerebileceğiniz bir şey var mı çevrenizde başına gelip de bir yöntem uygulayıp memnun kalan felan..
Canım orası zaten çok hassas bi bölge yani ben mesela hiçbişey süremem kullanamam en kötü durumda bebek pişik kremi sürebilirim ancak bak belki onun bi faydası olabilir bilemiyorum yanlış bişey söyleyip hakka girmeyeyim.

Canım orası zaten çok hassas bi bölge yani ben mesela hiçbişey süremem kullanamam en kötü durumda bebek pişik kremi sürebilirim ancak bak belki onun bi faydası olabilir bilemiyorum yanlış bişey söyleyip hakka girmeyeyim.
Sağ ol abla teşekkür ederim haklısın iyice araştırmadan bir şey sürmemem daha doğru :) 💜

Sağ ol abla teşekkür ederim haklısın iyice araştırmadan bir şey sürmemem daha doğru :) 💜
Sürme bencede yani kendim için söyliyim regli zamanları pedden dolayı tahriş olur mesela pişik kremi sürerim başka bişey süremem çünkü hassas bi bölge orası açık bi yara gibi düşün o kadar hassas çok yıkamak bile iyi değil o yüzden sonrasında pişman olma diye diyorum bebekler için sudocrem var mesela onu dene istersen ben hep onu kullanırım renk için bi faydası olur mu bilmem ama tahriş pişik gibi şeylere faydası oluyo

Glikolik asit, tendeki sonradan oluşan bu tarz pigmentasyonlara iyi geliyor fakat doktorun izni olmadan kullanmayın. Şimdi "asit vücuda değdirilir mi hiç?" diyeceksiniz ama arkadaşlarım dirsek ve diz bölgelerine uygulayıp verim almışlardı. Marka ismi veremiyorum, reklam olarak algılanmasın. Genital bölge için yorum yapamayacağım, hiç kullanmadım. Etrafımda kullanan da olmadı. Eğer cildiniz hassas ise dikkatli kullanın.

Glikolik asit, tendeki sonradan oluşan bu tarz pigmentasyonlara iyi geliyor fakat doktorun izni olmadan kullanmayın. Şimdi "asit vücuda değdirilir mi hiç?" diyeceksiniz ama arkadaşlarım dirsek ve diz bölgelerine uygulayıp verim almışlardı. Marka ismi veremiyorum, reklam olarak algılanmasın. Genital bölge için yorum yapamayacağım, hiç kullanmadım. Etrafımda kullanan da olmadı. Eğer cildiniz hassas ise dikkatli kullanın.
Teşekkür ederim öneriniz için fakat dirsek teli deri ile genital insan en hassas kısmı arasında çok fark var tahrişe sebep olabilir yine de araştıracağım teşekkür ederim

X