Lahana yağı mı biberiye yağı mı?

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.227
111
Kızlar yine ben ve yine bir yağ sorusu
Benim pek kilo sorunum yok sadece bel bölgemi inceltmek istiyorum.
Çoğu kişiden biberiye yağının inceltici etkisini duydum ama bazıları da lahana yağı diyor.
Bu konudaki tecrubeyle sabit bilgilerinizi benimle paylaşın, ona göre alacağım çünkü.
Birkaç gün bekleyeceğim cevaplarınızı oy çoğunluğuna göre alacağım
teşekkürler şimdiden :KK54:

Son düzenleme:
Ben biberiyeyi yaklaşık 4 hafta kullandım ve etkisini de çok çabuk gördüm gayet güzel,öneririm .Lahana yağını çok öven oldu diye onu da deneyeyim dedim bel bölgemde bir kaşıntı bir kaşıntı sorma..evet biberiye de kaşındırıyordu ama bu çok fena yırttım resmen belimi temizliyorumda her gün neden böyle oldu bir fikrim yok :s ama biberiyeden memnunum bir de söyle bir sey var lahana yağının cildine tamamen nüfuz etmesi gerekiyor ve cok zor nüfuz ediyor biberiye ona nazaran daha kolay

Ben biberiyeyi yaklaşık 4 hafta kullandım ve etkisini de çok çabuk gördüm gayet güzel,öneririm .Lahana yağını çok öven oldu diye onu da deneyeyim dedim bel bölgemde bir kaşıntı bir kaşıntı sorma..evet biberiye de kaşındırıyordu ama bu çok fena yırttım resmen belimi temizliyorumda her gün neden böyle oldu bir fikrim yok :s ama biberiyeden memnunum bir de söyle bir sey var lahana yağının cildine tamamen nüfuz etmesi gerekiyor ve cok zor nüfuz ediyor biberiye ona nazaran daha kolay

nasıl kullanılıyor canım, 4 haftada kaç cm inceltti, bırakınca geri dönüş oldu mu? tam etkisi ne cildi sıkılaştırrıyor mu? sarkmalarda da sonuç verir mi?
biraz fazla sordum ama:))

Ben de biberiye yağı aldım bikaç gün önce,sen nasıl kullandın ben de ona göre kullanıyım canım

Sorunlu bölgeye masajlarla yağı iyice yedirin streç filmle sarın spor yapın terlerseniz çok iyi olur öyle yatın uyandığımda gayet sıkılaşmış bir belle karşılaşıyorum:) ben başladığımda 68falandı belim şuan 62'yim yani 6cm gittim son zamanlarda sürmüyorum ve geri dönüş olmadı yani :) unutmayın ne kadar terletirseniz kendinizi o kadar cildinize işler ve faydassı olur

Sorunlu bölgeye masajlarla yağı iyice yedirin streç filmle sarın spor yapın terlerseniz çok iyi olur öyle yatın uyandığımda gayet sıkılaşmış bir belle karşılaşıyorum:) ben başladığımda 68falandı belim şuan 62'yim yani 6cm gittim son zamanlarda sürmüyorum ve geri dönüş olmadı yani :) unutmayın ne kadar terletirseniz kendinizi o kadar cildinize işler ve faydassı olur

6cm çok iyi ya teşekkür ederim başlıorum hemen:KK55:

yatarken de strech film sarılı mı kalacak? bu durumda 8-10 saat üstünde kalır havasızlıktan cilt ne olur... çok zor olmuyor mu bu?

Geceden yaptım masajı bel çevremi streç filmle sardım sabaha kadar kaldı pek rahatsız etmedi düşündüğümüz gibi olmadı yani.
Açtığımda terlemiştim ama fazla değil acaba gündüz mü yapsam daha çok terlermiyim ki :44:
1 ay kadar denicem bi gelişme olmazsa bide lahana yağını denerim

evet genelde 2 saat dursun cıkarın diyorlar öyle de yapabilirsiniz ama 2-3denemelik sabaha kadar durmasını tavsiye ederim

Bugün de tutucam sabah kadar.
Diğer günler dışarı falan çıkarken yapmayı düşünüorum daha fazla terlerim diye.
Ya da evde temizlik sırasında falan :)

Bugün de tutucam sabah kadar.
Diğer günler dışarı falan çıkarken yapmayı düşünüorum daha fazla terlerim diye.
Ya da evde temizlik sırasında falan :)

ben iş yaparken lahana yağı sürüp termal sortumu giyiniyorum süper terletiyo ama biberiye yağının faydasını görende varmı.ben lahananın pek faydasını görmedim ama şortla süper terliyosunuz:KK3:

X